​Seron skončil druhý v turnaji iSport ligy!

Hráč teplického esportového týmu Dominik "Seron" Čermák dnes obsadil druhé místo na prestižním turnaji iSport ligy, která se hraje ve hře FIFA 20.

V základní skupině A Seron nejprve remizoval se zástupci Bohemians Praha 1905, nejdříve 4:4 s Casterem a 1:1 s Mr.Rici, následně pak porazil 3:1 Emericksona z pražské Sparty a do čtvrtfinále tak šel z druhé pozice!

V něm se tak vyhnul silným hráčům Viktorie Plzeň a narazi na OndrykK, toho vyrazil po výsledku 2:1 na zápasy a dostal se do semifinále, ve kterém si zopakoval souboj z prvního utkání ve skupině proti Casterovi. Tentokrát byl mladičký benjamínek teplického esportového týmu úspěšnější a dokázal se probojovat až do finále. V něm už bohužel nestačil na suveréna iSport ligy Laky z Viktorie Plzeň, ale i tak je stříbrná pozice velkým úspěchem.

Během celého turnaje držel palce zástupci žlutomodrých přímo na místě také hráč teplického áčka Patrik Žitný. "Dominik podal super výkon a je škoda, že už to jen o ten krůček nedotáhl až ke zlaté medaili, ale i tak byl turnaj velkým zážitkem," okomentoval počínání svého klubového souputníka Žitný.