26.07.2021 | Redakce

Pokračuje předprodej vstupenek na Slavii

Pokračuje předporodej vstupenek na zápas se Slavií Vzhledem k epimiologickým nařízením je kapacita stadionu omezena na 50% původní kapacity stadionu.

Reálná kapacita stadionu je kvůli nepoužívání severní tribuny 17255 sedadel, na zápas tak bude moci dorazit celkem 8628 návštěvníků ovšem včetně VIP hostů, zástupců médií a partnerů. Kapacita pro majitele permanentních vstupenek a jednorázových lístků je tedy 8000 diváků pro toto utkání. Pro hostující fanoušky připadá 5% z tohoto počtu, tedy 400 vstupenek, ale po domluvě s SKS Slavia Praha bylo pro její fanoušky vyčlěneno celkem 700 vstupenek do hostujících sektorů za předpodkladu dodržení rozestupů. 530 bylo uvolněno do volného prodeje a 170 si hostující klub vzal pro své fanouškovské skupiny. Fanoušci hostujícího týmu v dresech, šálách a dalších fanouškovských předmětech SK Slavia Praha nebudou vpušteny na domácí tribuny.

Majitelé permanentních vstupenek mají svůj přístup na zápas jednodušší než v závěru minulé sezóny, není potřeba se nikam registrovat, zajišťovat si místenky ani nic jiného, pouze stačí přijít na utkání. Rezervovány pro majitele permanentních vstupenek jsou místa na hlavní tribuně, v sektoru 34 na východní tribuně a vrchní část sektoru 20 na jižní tribuně, kam se jednorázové vstupenky nebudou prodávat. Vzhledem k povinnosti dodržovat vynechaná sedadla však nebudou moci využívat vždy konkrétní sedadlo, které mají v rámci permanentky zakoupeno.

Jednorázové vstupenky se tedy budou prodávat na jižní a východní tribunu.
Cena vstupenky je v internetovém předprodeji do čtvrtka 29. července do 23:59 hod. 110 Kč pro muže a 55 Kč pro ženy, v den utkání na internetu i na pokladnách stadionu pak 150 Kč pro muže a 75 Kč pro ženy. Děti do 150 cm mají v obou případech vstup zdarma, ale je potřeba pro ně mít volnou dětskou vstupenku buď z pokladny nebo z internetového předprodeje. V den utkání bude pokladna na stadionu směrem od Kauflandu otevřena od 15:00 hod.

Předprodej jednorázových vstupenek probíhá přes tento odkaz (vstupenky do hostujících sektorů jsou již vyprodány):
Domácí fanoušci.

Pro přístup na zápas je potřeba kromě permanentky nebo jednorázové vstupenky prokázat také bezinfekčnost dle aktuálních vládních nařízení. Tedy mít jeden z těchto dokumentů:
- výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
- výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
- potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky)
- potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

Jak prokážu bezinfekčnost?
a) Vytištěným dokumentem, který obsahuje Vaše jméno
b) Aplikací Tečka