U16: FC Viktoria Plzeň vs. FK Teplice 0:2

- P ř í p r a v n é   u t k á n í -

středa 30.10.2019 - 13:15 - areál Luční UMT

0:2 (0:1)

Branky Teplic: 4. T. Vachoušek ( bez asistence ), 85. M. Trnovec ( as P. Kolář )

Sestava Teplic: J. Grümann – J. Štercl, J.Lachman, T. Lána ( 46. V. Čítek - 55. T. Sůra), M. Bílek – M. Kříž – P. Život ( 78. P. Kolář), T. Sůra ( 46. J. Skurovec ), P. Kolář ( 46. M. Jungman ), M. Trnovec – T. Vachoušek

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Již podruhé v podzimní části jsme se utkali v rámci přípravy v areálu Luční s domácí Viktorií Plzeň. Odehráli jsme dva rozdílné poločasy. V první půli jsme byli aktivnějším týmem a měli více ze hry. Ve 4.minutě se gólově prosadil T. Vachoušek. V 6.minutě J. Štercl našel na zadní tyči volného M. Trnovce a ten nedokázal z 5 metrů trefit odkrytou branku. Kluci hráli aktivně, ale většina útočných akcí končila před pokutovým územím Plzně, kde nám chyběla větší kreativita a přesnost. Ve druhé půli se obraz hry změnil, domácí byli lepším týmem, lépe kombinovali a měli lepší pohyb. My jsme nebyli přesní v kombinaci a prohrávali jsme osobní souboje. Viktoriáni si tak vytvořili několik nadějných situací, ve kterých nás ale podržel spolehlivě chytající brankář J. Grümann. V závěru utkání domácí hráli na velké riziko a nám se otevíral prostor na rychlý přechod a v 85.minutě získal míč P. Kolář a uvolnil rychlonožku M. Trnovce, který postupoval sám na brankáře domácích a střelou na zadní tyč zvýšil na konečných 0:2. Sportovně musím přiznat, že soupeř ve druhém poločase byl lepším týmem, ale díky tomu jak se kluci prezentují v tréninku, tak si rozhodně odměnu v podobě cenné výhry na hřišti Plzně zasloužili."