U16: FK Teplice vs. VOŠ Roudnice 7:0

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

13.kolo - pátek 01.11.2019 - 12:45 - Stínadla UMT

7:0 (3:0)

Branky Teplic: 11. M. Jungman, 35. P. Život, 42. P. Život, 58. M. Kříž, 70. P. Život, 87. J. Skurovec, 88. J. Skurovec.

Sestava Teplic: J. Grümann – J. Lachman (63. V. Myška), M. Lána (46. P. Hrdlička) M. Bílek (46. V. Bartoš) – T. Sůra (46. P. Kolář), M. Kříž – J. Štercl (46. J. Skurovec) M. Jungmann, M. Trnovec – P. Život, V. Čítek.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Jungmann František - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Nedvěd Vít - Říha Viktor, Šimeček Libor.

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

" V pátečním odpoledni jsme odehráli zápas proti Roudnici. Z průběhu utkání jsme měli celkem obavy, neboť jsme ve středu odehráli náročný vytěžovací zápas proti Viktorii Plzeň a hned o dva dny později jsme šli do dalšího zápasu. Kluci zápas ale zvládli velmi dobře, využili toho, že soupeř nastoupil s přílišným respektem proti nám. V 11. minutě otevřel skóre zápasu Jungmann a poté začal úřadovat živou vodou politý Patrik Život, který byl téměř u všech domácích akcí a hrál s velkou chutí. Do poločasu také sám vstřelil dvě branky. Druhý poločas jsme oživili hru čerstvou silou ze střídačky a postupně navyšovali skóre utkání až na konečných - 7:0."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Jsem rád, že kluci jsou zdraví a zápas zvládli herně i výsledkově. Mají opravdu náročný program, ale přijmuli to a jednoznačně vidí, že naše práce má smysl. Sice byla na nich vidět určitá míra únavy, ale popasovali se s tím velmi dobře a za to jim musíme poděkovat."