U16: FK Ústí nad Labem vs. FK Teplice 0:2

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

14.kolo - pátek 08.11.2019 - 12:15 - Masarykova UMT

0:2 (0:0)

Branky Teplic: 46. M. Jungmann ( as. J. Štercl ), 89. M. Jungmann ( as. V. Bartoš ).

Sestava Teplic: V. Myška – J. Štercl, J. Lachman, V. Čítek, M.Bílek ( 68. P. Hrdlička ) – M. Kříž – P. Život, M. Jungmann, T.Sůra ( 86. J. Grumann ), M. Trnovec ( 64. V. Bartoš ) – T. Vachoušek ( 60. P. Kolář ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí:  Baum Tomáš - Walter Karel, Liška Daniel.

Stadion: Masarykova / UMT.

Diváků: 60.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

" Až téměř do posledního utkání podzimní části soutěže jsme si museli počkat, abychom se dočkali typického derby dvou tradičních klubů ústeckého kraje. Na umělé trávě menších rozměrů nastoupili domácí s velmi defenzivní taktikou, hlubokým blokem a velkou motivací proti rivalovi uspět. Hosté ač měli po celý zápas velkou převahu a vysoké držení míče, nedokázali být přesní v předfinální a finální fázi, proto si nevypracovávali ani moc velkých šancí. A tak největší šanci 1. poločasu měli nečekaně domácí, kteří z ojedinělého protiútoku postupovali sami na hostující svatyni, ale v koncovce selhali. Druhý poločas začal pohotovou střelou Jugmanna, který ve 46. minutě dostal hosty do vedení. Gól ale situaci na trávníku nijak nezměnil. Domácí dál bránili, hosté dál bezzubě útočili. Více se bojovalo než hrálo, a tak fanoušci ani jednoho týmu nemohli býti spokojeni. Rozzuzlení přinesla až 89. minuta a nádherná barcelonská akce v podobě teplických, kterou zakončil svým druhým gólem v zápase Jungmann a rozhodl tak o osudu utkání - 0:2."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Pyrrhovo vítězství, výkon nebyl z daleka z těch našich povedených a mrzí nás zranění Tomáše Sůry, které si vyžádá delší časovou rekonvalescenci. Na klucích je vidět, že se blíží konec sezóny a je znát velká porce zápasů, kterou mají za sebou. Chybí nám lehkost, dynamika a větší hladovost."