U17: FK Teplice vs. FK Admira Praha 9:0

ČLD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 20.KOLO - SOBOTA 06.04.2019

FK TEPLICE U17          vs.        FK Admira Praha U17

9:0 (4:0)

Branky Teplic: 5´ Havel Matěj - 7´ Vachoušek Matyáš - 18´ Procházka Dominik - 21´ Procházka Dominik - 50´ Vachoušek Matyáš - 55´ Vachoušek Matyáš - 70´ Četverik Lukáš - 78´ Bejček Martin - 86´ Chaloupek Štěpán.

Sestava Teplic: 1 Kosinský Martin - 4 Köstl David, 5 Havel Matěj, 8 Vachoušek Matyáš ( 63´ 6 Huml Tomáš ), 9 Procházka Dominik ( 70´ 7 Bejček Martin ), 10 Klepáček Robert (K)11 Dubnický Matyáš ( 24´ 15 Šebor Kryštof ), 12 Čermuš Vojtěch, 13 Vacek Jan, 14 Hadinec Milan ( 68´ 3 Četverik Lukáš ), 16 Chaloupek Štěpán.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Igor Zdeněk - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Plzák Daniel - Karrmann Milan, Kosejk Přemysl.

Karty: ŽK 44´ Čermuš ( Teplice ), ŽK 66´ Veselý ( Admira ), ŽK 74´Köstl ( Teplice )

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Do utkání kluci vstoupili velmi odhodlaně odčinit zaváhání v předchozích zápasech a již v 7. minutě po brankách Havla a Vachouška vedli 2:0. Do konce poločasu ještě navýšil skóre utkání dvěma zásahy agilní Procházka. Druhý poločas se nesl ve znamení dobývání hostující svatyně, neproměněné penaltě Klepáčka i spousty šancí. V zápase nakonec padlo devět branek a hráči domácích, mocně povzbuzovaní desítkou zraněných hráčů na ochozech stadionu, ukázali, že fotbal hrát umějí."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Kluci k zápasu přistoupili velmi dobře, povedl se nám začátek utkání, který uklidnil hlavně nováčky v naší sestavě. Věřím, že podobný výkon zopakují i v dalších zápasech. Musím pochválit kluky z ročníku 2003, kteří svými výkony pomohly k vysokému vítězství."