U18: FK Teplice vs. SK Ervěnice-Jirkov 16:0

ČDD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 21.KOLO - NEDĚLE 14.04.2019

FK TEPLICE U18          vs.         SK Ervěnice - Jirkov U19

16:0 (6:0)

Branky Teplic:  7´ Zerner Matěj ( penalta ) -  13´ Šmalcl Matěj ( as. Rollinger Radek ) -   21´ Navrátil Jiří ( as. Mikšovský Michal ) -  25´ Češpiva Jan ( as. Navrátil Jiří ) -  30´ Šmalcl Matěj ( as. Rollinger Radek ) -  45´ Novák Zbyšek ( as. Radoš František ) -  49´ Dombrovskij Patrik ( as. Češpiva Jan ) -  53´ Dombrovskij Patrik ( as. Navrátil Jiří ) -  66´ Stružinský Matyáš ( as. Šmalcl Matěj ) -   68´ Navrátil Jiří ( as. Radoš František ) -  69´ Šmalcl Matěj ( as. Novák Zbyšek ) -  79´ Šmalcl Matěj ( as. Novák Zbyšek ) -  82´ Šmalcl Matěj ( as. Navrátil Jiří ) -  87´ Stružinský Matyáš ( as. Šmalcl Matěj ) -  88´ Novák Zbyšek ( as. Šmalcl Matěj ) -  90´ Navrátil Jiří ( as. Šmalcl Matěj ).

Statistiky utkání: Střely na branku 20:0 ( 8:0, 12:0 ) *** Střely mimo branku 10:1 ( 6:0, 4:1 ) *** Střely celkem 30:1 ( 14:0, 16:1 ) *** Vyložené šance 8:0 ( 3:0, 5:0 ) *** Ofsajdy 2:0 ( 0:0, 2:0 ) *** Rohové kopy 8:0 ( 5:0, 3:0 ) *** Fauly 11:1 ( 4:1, 7:0 ).

Sestava Teplic: 30 Pecháč Filip - 3 Zerner Matěj ( 46´ 10 Dombrovskij Patrik ), 4 Burda Filip, 2 Mikšovský Michal, 14 Radoš František - 7 Češpiva Jan, 5 Novák Zbyšek, 6 Rollinger Radek (K), 12 Stružinský Matyáš - 16 Šmalcl Matěj, 17 Navrátil Jiří.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Rozhodčí: Teuber Ivan - Umon Jiří, Kloub Lukáš.

Karty: bez karet.

Stadion: SK Viktorie Ledvice / tráva.

Diváků: 80.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: „ Nedělní utkání s Ervěnicemi je jedním z těch, které se mi nehodnotí snadno. Přesto musíme svoji práci dokončit a zhodnotit tak každé utkání, které v České divizi dorostu odehrajeme. Jedna věc je, že jsme dnes nastoupili proti soupeři, proti kterému by jsme asi nastupovat neměli. Věc druhá je, že každé mistrovské utkání prostě odehrát musíme a já vždy striktně vyžaduji přístup jako kdybychom hráli proti Spartě nebo Slavii. Cením si práce trenérů a nasazení hráčů Ervěnic, kteří měli snahu se celých 90 minut s námi měřit a to i když bylo o výsledku utkání brzy rozhodnuto. Rozhodně si plně uvědomujeme potřebu více kvalitních a konkurenčních utkání a uděláme vše proto, abychom se příští sezónu mohli opět měřit se špičkovými kluby v České republice. Máme respekt a pokoru ke každému diviznímu soupeři a teď naposledy i k týmu SK Ervěnice - Jirkov. Vím, že je pro ně strašně složité si najít v takovémto utkání něco pozitivního, ale my jsme na tom podobně, i když trochu z jiného pohledu. Já dnes pozitivum našel v tom, že si kluci v takovýchto zápasech uvědomují, že je potřeba o to více trénovat, abychom se zlepšovali a už nedopustili nemít nejvyšší republikové soutěže a pro hráče soupeře třeba jen to, že si mohli zahrát proti tradičnímu a věhlasnému klubu jakým FK Teplice bezesporu jsou.“

Fotoalbum z mistrovského utkání s SK Ervěnice - Jirkov prohlížejte ZDE