V pátek je tu zápas s Plzní!

Už jen něco málo přes 24 hodin zbývá do jednoho z největších podzimních zápasů na teplických Stínadlech. Sem přijede v pátek mistrovská Plzeň a kromě výborné návštěvy se dá očekávat také napínavé utkání. "Budeme chtít pořád hrát svou hru, kterou hrát chceme a kterou máme nastavenou. Myslím si, že góly padat budou, protože my i Plzeň jsme velmi silní dopředu. Bude to zajímavé utkání," říká asistent teplického kouče Džimis Bekakis.

"Mám radost z toho, že hrajeme útočný fotbal, lidem se to snad bude líbit. Snažíme se hrát ofenzivně, žádné alibi, pak je to buď a nebo. Plzeň má podobný styl jako my a mohl by z toho být super fotbal," potvrzuje slova trenérského štábu záložník Martin Fillo.

Z ofenzivního herního stylu neplánují uhnout ani tepličtí hráči, což říká i Radim Breite: "Nechceme se koukat na druhé, ale hrát svůj styl. Trenér Vavruška tady něco nastolil a nebudeme to měnit podle toho, jestli hrajeme s prvním, nebo s posledním."

Utkání vypukne v pátek v 18:30 hod. na teplických Stínadlech. Lístky se budou přímo na pokladnách stadionu prodávat v pátek v 16:30. Do pátku do 15:00 budou stále ještě v předprodeji ve sběrně Sazky v Řetenicích naproti Perle a také na infostánku v OC Olympia Teplice. "Doufám, že dorazí co nejvíce lidí a budou se dobře bavit," zve na zápas nejlepší střelec letošního ročníku SYNOT ligy Martin Fillo.