Teplice - Pardubice 1:2 (0:1)

Teplice - Pardubice 1:2 (0:1)

FK Teplice
15. kolo, FORTUNA:LIGA,
FK Teplice FK Pardubice
1:2 (0:1)
Logo

Statistiky

Branky: 90. Chlumecký - 39. Chytil, 80. Červ z pen..
ŽK: 51. Mareček, 57. Mareš, 75. Chlumecký, 78. Krunert - 30. Červ, 52. Kostka, 59. Matějka, 85. Chytil, 86. Huf.
Rozhodčí: Szikszay - Kříž, Slavíček (Ulrich).
VAR, AVAR: Zelinka, Kocourek.
Diváci: 1548.

Team logo

FK Teplice

Grigar - Vondrášek, Knapík, Chlumecký, Hyčka - Jukl (59. Krunert), Mareček - Rezek, Trubač (59. Fortelný), Kodad (68. Černý) - Mareš (59. Succar).
Team logo

FK Pardubice

Boháč – Kostka (89. Halász), Jeřábek, Toml, Čelůstka – Červ, Tischler – Chytil (89. Černý), Beran (62. Šimek), Lupač – Matějka (69. Huf).

Komentář k zápasu

Teplický tým dnes v důležitém utkání na Stínadlech přivítal Pardubice, do sestavy se po karetním trestu vrátili stopeři Jan Knapík a Martin Chlumecký.

První velkou šanci utkání měl na domácí straně Ladislav Kodad, kterého ke střele vyzval Jan Rezek, mladý křídelník však jen protáhl brankáře Boháče. I poté sice byli žlutomodří lepším týmem, jenže přišla 39. minuta, centr ze strany, ke kterému se dostal hostující Chytil a otevřel skóre.

Po změně stran už tak přišla velká křeč ze strany žlutomodrých, Pardubice mohly pozorně bránit a tepličtí hráči se tak ne a ne dostat do větších příležitostí. Když už to se žlutomodrými vypadlo zle nedobře, protože Pardubice zahrávaly čtvrhodiny před koncem pokutový kop, tak se neskutečně dvakrát vytáhl proti Hufovi Tomáš Grigar a udržel Teplice ve hře. Ještě radost domácích rychle zchladil VAR, který našel ve vápně při dorážce Pardubic další faul a další penaltu už Červ proměnil. V nastavení sice snížil po standardce Chlumecký, hned vzápětí se navíc znovu zkoumal VAR kvůli penaltě pro Teplice, jenže tu rozhodčí neodpískal a Pardubice si pak už uhlídaly vedení.

Fotogalerie

Stínadla TV