Report ze zápasu AC Sparta Praha vs. FK Teplice

AC Sparta Praha
4. kolo, II. Liga žen,
AC Sparta Praha FK Teplice
8:0

Branky: 16.​ Šťastná, 25. Lindáková, 38. Kavalová, 41.Šťastná, 44. Kavalová, 50. Marcinková, 64. Bárková, 81. Bárková. Rozhodčí: Lábusová Anežka – Holakovská Tereza, Bartyzalová Eva. Delegát: Bohuněk Karel. Diváků: 85.

Kožuriková - Marcinková, Skrčená, Bárková, Truxová - Freislerová, Lindáková, Motyčková - Kavalová, Šťastná, Ridgeway Margot

Pilná - Kolářová, Hoffmannová, Rezková, Senická - Neumanová, Němcová, Kratochvílová - Kožarská, Henychová, Drbalová

Vstup do utkání proti favoritovi zápasu nevypadal pro teplické ženy úplně beznadějně. V prvních minutách si vytvořily zajímavou šanci, když si po skvělé přihrávce Kožarské našla míč Kratochvílová, která bohužel branku nevstřelila. Úvodní čtvrthodinku hry ještě Teplice zvládaly odrážet sparťanské útoky, ale po první brance se začala hra hostující celku sypat. Teplické hráčky bohužel neudržely vysoké tempo se silným soupeřem, který v celém zápase diktoval hru a neustále vyvíjel vysoký tlak na obranu soupeřek. Po prvním poločase se šlo do kabin za nepříznivého stavu 5:0 pro domácí.
Druhý poločas byl opět v režii sparťanského celku, který pokračoval v dominantním výkonu jako v první půli. Teplice po celý zápas trápily hlavně osobní souboje, ve kterých dominovala Sparta a také díky tomu přidávala do sítě hostujícího týmu další góly. Teplické hráčky měly jen málo z hlediska ofenzivy a branku soupeřek téměř neohrozily. Sparta přidala v druhé půli další 3 branky a uzavřela tak konečný stav zápasu na 8:0.