GRÜMANN Jan - KÖSTL David, LUKÁŠ Martin, FOUNGALA Rodney, KOLÁŘ Patrik - KŘÍŽ Martin, EMMER Jakub © , BZURA Jonáš - PROCHÁZKA Dominik (36´ KAPUR Miloš), VACHOUŠEK Matyáš, TRNOVEC Michal.

CHARVÁT Radek - KÖSTL David, LUKÁŠ Martin, HRDLIČKA Pavel, KOLÁŘ Patrik - KŘÍŽ Martin, EMMER Jakub ©, BZURA Jonáš - KAPUR Miloš, VACHOUŠEK Matyáš (60´ PROCHÁZKA Dominik), TRNOVEC Michal.

SOBLAHOVSKÝ Dominik - NOSEK Ladislav, ŠMUCER Štěpán, ŠÍSTEK Dominik, VÁŇA Jiří, BRODSKÝ Lukáš, BARAN Jiří, KROUPA Petr, BERAN Filip, HLOCH Lukáš, ŠOUREK Ladislav.

Střídali:
KOVAČKA Jaroslav - ZÁVESKÝ Zbyněk, HORA Petr, KALABZA Daniel, BRODSKÝ Jakub, LUGER Martin, ŠVÁB Marek, FERENC Michal.

Trenéři:
NĚMEC Petr, BRODSKÝ Tomáš.

Ve středu 7. února odehrál B-tým FK Teplice od 18 hodin pod umělým osvětlením na UMT stadionu Na Stínadlech v rámci zimní přípravy již páté utkání během necelých tří týdnů. Tentokrát dorazil Na Stínadla TJ Proboštov, po podzimu pátý tým tabulky Krajského přeboru. Proboštov od července minulého roku trénuje bývalý prvoligový fotbalista, československý reprezentant a olympijský vítěz z roku 1980 pan Petr Němec.

Během úvodních 10 minut vstřelili Skláři dvě rychlé branky, když se v 5.minutě hlavou po rohu Michal Trnovce trefil hlavou Rodney Foungala a o další 4 minuty později pro zpětné přihrávce Jonáše Bzury skóroval Jakub Emmer. Třetí branku Teplic přidal ve 32.minutě Michal Trnovec pro přihrávce Patrika Koláře. Čestný úspěch zaznamenal hostující Proboštov ve 34.minutě, když se parádní trefou do levého horního růžku teplické branky trefil z téměř 30-ti metrů Dominik Šístek.

Ve druhém poločase domácí vyslali na branku Proboštova téměř 25 střel a v síti skončily nakonec jen čtyři. V 51.minutě prostřelil brankáře Kovačku Matyáš Vachoušek po přihrávce Miloše Kapura. Srbský útočník Kapur vstřelil pátou branku Teplic hlavou v 56.minutě po rohu Michala Trnovce. V 69.minutě přidal šestou branku po samostatné akci domácí kapitán Jakub Emmer, který zároveň uzavřel v 78.minutě skóre na konečných 7:1 svou třetí brankou v dnešním utkání, když za záda brankáře Kovačky vrátil střelu Miloše Kapura, která se o několik vteřin předtím odrazila od pravé tyčky proboštovské branky.