FC Baník Ostrava
3. kolo, Synot liga,
FC Baník Ostrava FK Teplice
1:1 (1:1)

Branky: 37. de Azevedo – 27. Mahmutovič Rozhodčí: Nenadál – Hájek, Kotalík. ŽK: Narh, de Azevedo, Sukup (OVA) – Takács , Ljevakovič , Vondrášek , Matula , Táborský, Grigar (TEP). ČK: Táborský (TEP)

Pavlenka – Frydrych (C), Baránek, Stronati, Holzer (72. Sukup) – Kukec, Mensah (61. Šichor), Greguš, Lindpere (80. Štěpán), de Azevedo – Narh. Trenér: Bernady.

Grigar – Vondrášek (76. Lüftner), D. Jablonský, Krob, Takács – Matula (C), Hošek, Nivaldo (90. Fenin), Ljevakovič, Litsingi – Mahmutovič (61. Táborský). Trenér: Ščasný.

Tepličtí hráči přijeli ke svému druhému zápasu v letošním ročníku na půdu Baníku Ostrava. Černými páskami a minutou ticha před utkáním uctili památku zesnulého ředitele klubu pana Františka Hrdličky. Trenér Ščasný tentokrát vsadil na rozestavení se třemi obránci, čtyřmi záložníky a třemi útočníky.

V úvodu utkání měli sice více šancí domácí Baníkovci, ale do vedení šli žlutomodří. Litsingi poslal míč do běhu Mahmutovičovi, ten udělal kličku brankáři a otevřel skóre. Domácí ještě do poločasu srovnali, De Azevedo se trefil z dálky díky teči jednoho z teplických hráčů.

Krátce po změně stran trefil hlavou tyč po vráceném rohu David Jablonský. Ovšem aktivnější byl domácí tým, který se ale nemohl dostat do vyloženější šance, protože hostující obrana ho držela dostatečně daleko od Grigara. Mohli to dokonce být žlutomodří, kteří se krátce před koncem mohli dostat do vedení, jenže gól po přímém kopu nebyl uznán pro údajný ofsajd. Zápas tak skončil remízou 1:1.