Diváci: 2421.

Grigar - Hora, Kodeš, Jeřábek, Krob - Vondrášek (70. Chukwuma), Ljevakovič, Fillo, Vachoušek (90. Kukec), Nivaldo (80. Táborský) - Potočný. Trenér: Vavruška.

FK Dukla Praha

Rada - Čajič, Štetina, Gorkšs, Vrzal - Považanec, Hanousek, Daniel Tetour (87. Vašíček) - Berger (81. Manzia), Mareš (90. Bezpalec), Néstor. Trenér: Kozel.

Tepličtí fotbalisté si kolo před koncem SYNOT ligy můžou oddychnout. Po domácí remíze 1:1 s Duklou Praha, kterou zařídil devět minut před koncem hlavičkující Martin Fillo, nejlepší střelec žlutomodrých v této sezoně, a výsledcích ostatních ohrožených týmů, pojedou v sobotu do Olomouce bez obav ze sestupu.

Teplice se snažily být od začátku aktivní, brzy ale převzala aktivitu Dukla a v 11. minutě šla díky Bergerovi do vedení. I poté měli více šancí Pražané, Grigar už ale další míc za svá záda nepustil, nejvíc se zaskvěl při velké příležitosti Jakuba Mareše.

Druhý poločas nebyl příliš atraktivní. Hra se odehrávala hlavně ve středu hřiště. Nebezpečnější byla i nadále Dukla, opět hrozil především exteplický Mareš. S blížícím se koncem zápasu žlutomodří zapnuli na vyšší obrátky a dočkali se vyrovnání. Centr Vachouška v 81. minutě přetavil ve vyrovnávající branku svou devátou brankou v sezoně Fillo.

Poté se už nic vážného nestalo a skláři si mohli se svými fanoušky oddychnout. I v příští sezoně budou prvoligoví!