Teplice - Bohemians 1905 2:1 (1:0)

FK Teplice
6. kolo, Synot liga,
FK Teplice Bohemians Praha 1905
2:1 (1:0)

Statistiky

Branky: 8. Vachoušek, 67. Ljevakovič - 82. Schick. Rozhodčí: Královec - Wilczek, Ratajová. ŽK: Jablonský, Hora, Potočný (TEP) - Jirásek, Škerle, Šmíd, Mosquera (BOH).

Team logo

FK Teplice

Grigar - Hora, Lüftner, D. Jablonský, Krob - Ljevakovič - Vondrášek, Breite (86. Matula), Vachoušek (70. Bratanovič), Fillo (90.+4 Hošek) - Potočný. Trenér: Vavruška.
Team logo

Bohemians Praha 1905

Zlámal - Pauschek, Škerle, Šmíd, Havel - Bartek (46. Mosquera), Jindřišek, Jirásek (81. Hubínek), Acosta - Čížek (59. Mikuš) - Schick. Trenér: Pivarník.

Komentář k zápasu

Tepličtí hráči vstoupili do zápasu s Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce s totožnou základní jedenáctkou jako v předchozích ligových střetnutích.

Téhle sestavě se podařilo rychle skórovat, už v 8. minutě se na levé straně prokličkoval Fillo a posadil míč přímo na hlavu Vachouška, který z blízka bez potíží skóroval. Pak se těžiště hry přesunulo doprostřed hřiště, kde o míč bojovaly oba týmy. Ještě do poločasu mohl zvýšit vedení Teplic krásnou ranou levačkou Admir Ljevakovič, ale Zlámal se vyšponoval a míč z horního rohu vyškrábl.

Na začátku druhé půle se sice Bohemka na chvilku úsídlila na půlce Teplic, ale obrana všechny ošemetné situace vyřešila. Naopak na druhé straně zahrozil Breite po signálu při přímém kopu, Zlámal měl opět plné ruce práce. To, co se Ljevakovičovi nepovedlo v první půlce, tak vyšlo v té druhé. Bosenský motor teplické záložní řady si narazil míč s Vachouškem, prosmýkl se do vápna a přesnou střelou rozradostnil Stínadla podruhé. Vzápětí mohl na druhé straně snížit Schick, ale naštěstí pro Teplice byla jeho mířidla hodně nepřesná. Ovšem ani ze strany Teplic to nebylo vše, Bratanovič si vyměnil míč s Ljevakovičem, nasrvíroval ho před branku Potočnému a ten jen tak tak, že nepřidal třetí gól. Hostům se podařilo snížit v 82. minutě, když se minutu po svém příchodu na hřiště trefil Hubínek.