/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1988/89 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1988/89 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ Zbrojovka Brno 30 20 6 4 62:21 46 0:1 1:3
2. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 19 4 7 55:40 42 0:3 0:1
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 14 8 8 51:38 36 0:1 1:3
4. TJ Baník Havířov 30 14 8 8 41:34 36 2:1 0:2
5. TJ VTŽ Chomutov 30 12 10 8 32:35 34 0:1 0:0
6. TJ JZD Agrokombinát Slušovice 30 11 11 8 39:30 33 4:0 0:3
7. TJ Ostroj Opava 30 12 9 9 42:35 33 1:0 0:2
8. TJ DP Xaverov Praha 30 10 8 12 38:33 28 2:1 1:1
9. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 10 8 12 30:33 28 0:0 2:2
10. TJ Sklo Union Teplice 30 10 8 12 32:36 28
11. TJ Spartak BSS Brandýs nad Labem 30 11 5 14 31:40 27 3:1 0:0
12. TJ Gottwaldov 30 9 7 14 36:40 25 1:0 0:3
13. TJ Slovan Elitex Liberec 30 9 6 15 36:46 24 4:1 0:1
14. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 30 7 9 14 33:49 23 2:1 2:2
15. VTJ Tábor 30 5 9 16 29:54 19 3:0 1:1
16. TJ Královopolská strojírna Brno 30 6 6 18 24:47 18 1:0 1:1

Český pohár

1. kolo: TJ VTŽ Chomutov B – TJ Sklo Union Teplice 1:0

muži B

Krajský přebor

doma venku
1. TJ Brňany 30 16 9 5 72:28 41 1:0 1:1
2. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem B 30 17 7 6 52:32 41 6:0 0:2
3. TJ Sokol Brozany 30 15 6 9 48:38 36 4:0 1:1
4. TJ Slovan Kadaň 30 13 10 7 44:38 36 0:0 0:1
5. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 14 7 9 43:38 35 5:0 1:1
6. TJ Sklo Union Teplice B 30 11 10 9 54:40 32
7. TJ Slovan Duchcov 30 11 8 11 34:37 30 1:2 0:0
8. TJ Jiskra Modrá 30 11 7 12 34:40 29 0:0 0:1
9. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 11 6 13 39:34 28 2:1 0:5
10. TJ Lokomotiva Bílina 30 8 12 10 42:47 28 3:2 0:2
11. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 8 12 10 37:47 28 1:3 2:4
12. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 30 10 7 13 44:47 27 3:2 1:1
13. TJ ŽBS Železný Brod 30 10 7 13 34:42 27 1:1 2:0
14. TJ SEPAP Jílové 30 8 10 12 45:50 26 2:2 1:4
15. TJ Lokomotiva Louny 30 10 5 15 37:46 25 2:1 5:0
16. TJ Sokol ZS Skorotice 30 3 5 22 29:84 11 6:0 3:3

Severočeský pohár

2. kolo: TJ Vaňov - TJ Sklo Union Teplice B 2:4
Čtvrtfinále: TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem B - TJ Sklo Union Teplice B 0:3
Semifinále: TJ Sklo Union Teplice B - TJ Chmelařství Lučan Žatec 1:4

muži C

Okresní přebor

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice C 22 16 3 3 53:20 35
2. TJ Baník Zabrušany 22 13 6 3 49:22 32 3:0 0:0
3. TJ Baník Osek 22 12 3 7 44:28 27 2:0 0:3
4. TJ Baník Hrob 22 10 5 7 44:29 25 ? 1:0
5. TJ Slovan Duchcov B 22 9 5 8 41:27 23 2:0 1:0
6. TJ Lokomotiva Bílina B 22 9 5 8 45:40 23 3:0 3:1
7. TJ Slovan Sobědruhy 22 11 1 10 48:49 23 3:0 ?
8. TJ Baník Ohníč 22 10 2 10 45:54 22 5:1 ?
9. TJ Novosedlice 22 7 4 11 35:45 18 6:2 4:0
10. TJ Oldřichov 22 7 3 12 30:50 17 ? 3:1
11. TJ Hvězda Trnovany B 22 6 1 15 39:49 13 ? ?
12. TJ Sokol Suché 22 3 0 19 33:93 6 5:2 ?

V průběhu podzimní části soutěže došlo k dohodě mezi TJ Sklo Union Teplice a TJ Rudá hvězda Teplice o převzetí místa v soutěži. Po schválení Fotbalovým svazem OV ČSTV po 6. kole pokračovalo mužstvo TJ Rudá hvězda Teplice v soutěži pod názvem TJ Sklo Union Teplice C.


starší dorost A

1. dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Vítkovice 30 22 6 2 76:24 50 1:2 0:0
2. TJ Sparta ČKD Praha 30 15 11 4 57:29 41 2:1 1:2
3. TJ Zbrojovka Brno 30 15 7 8 75:47 37 0:0 2:6
4. TJ Slavia IPS Praha 30 15 4 11 70:41 34 2:1 2:3
5. TJ Baník OKD Ostrava 30 14 5 11 61:36 33 2:1 0:4
6. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 11 9 10 46:49 31 1:3 1:7
7. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 8 14 8 37:41 30 3:0 1:1
8. TJ Bohemians ČKD Praha 30 11 8 11 42:54 30 1:3 0:0
9. TJ VCHZ Pardubice 30 8 13 9 38:40 29 2:2 0:0
10. TJ Poldi SONP Kladno 30 9 8 13 39:42 26 1:3 1:1
11. TJ Slezan Frýdek-Místek 30 6 14 10 26:40 26 0:1 2:0
12. TJ Sklo Union Teplice 30 9 7 14 42:57 25
13. TJ Sigma ZTS Olomouc 30 11 3 16 35:57 25 4:2 0:1
14. TJ Škoda Plzeň 30 9 6 15 45:61 24 2:1 1:3
15. TJ Gottwaldov 30 7 9 14 36:49 23 4:1 2:5
16. TJ Královopolská strojírna Brno 30 5 6 19 27:85 16 3:1 1:2

starší dorost B

Krajský přebor staršího dorostu

doma venku
1. TJ Spartak Roudnice nad Labem 30 21 7 2 64:23 49 0:0 2:2
2. TJ Slovan Elitex Liberec B 30 19 3 8 49:31 41 4:0 0:2
3. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem B 30 17 6 7 83:38 40 4:2 0:0
4. TJ Sklo Union Teplice B 30 16 6 8 77:39 38
5. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 14 7 9 54:40 35 1:2 1:2
6. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 30 13 6 11 63:48 32 5:1 1:0
7. TJ JZD Blšany 30 11 8 11 48:50 30 4:1 2:0
8. TJ Jiskra Nový Bor 30 11 7 12 43:55 29 1:0 2:3
9. TJ Slovan Kadaň 30 9 10 11 52:53 28 5:2 5:1
10. TJ Baník Souš 30 10 8 12 55:66 28 2:1 1:1
11. TJ Slovan Varnsdorf 30 10 7 13 45:57 27 2:2 0:1
12. TJ Hvězda Trnovany 30 10 5 15 51:67 25 2:1 1:4
13. TJ SCHZ Lovosice 30 10 4 16 53:67 24 1:3 1:0
14. TJ Slovan Frýdlant 30 7 5 18 52:88 19 3:1 6:3
15. TJ Baník SHD Most B 30 6 6 18 36:63 18 12:0 0:0
16. TJ Kovostroj Děčín B 30 5 7 18 41:81 17 8:1 1:3

mladší dorost (dorost C)

Soutěž mladšího dorostu TSM

Skupina B

doma venku
1. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24 12 8 4 49:26 32 ?, 1:3 1:4, ?
2. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 24 12 7 5 32:17 31 ?, 1:2 1:1, ?
3. ASVS Dukla Praha 24 12 5 7 42:35 29 1:2, ? ?, 1:3
4. TJ VCHZ Pardubice 24 8 9 7 37:32 25 4:3, 1:1 2:5, ?
5. TJ Slavia IPS Praha 24 8 8 8 29:28 24 0:6, 1:1 ?, 1:2
6. TJ Slovan Elitex Liberec 24 5 7 12 27:45 17 3:3, ? ?, 1:1
7. TJ Sklo Union Teplice 24 2 6 16 29:62 10

dorost D

Okresní soutěž dorostu

doma venku
1. TJ Kamenina Háj 14 10 1 3 51:15 21 ? ?
2. TJ Baník Zabrušany 14 8 1 5 43:27 17 ? ?
3. TJ Spartak Elektromont Bystřany B 14 7 2 5 32:26 16 ? ?
4. TJ Sklo Union Teplice D 14 7 1 6 51:42 15
5. TJ Sokol Soběchleby 14 7 0 7 34:38 14 ? ?
6. TJ Baník Modlany 14 5 2 7 24:39 12 ? ?
7. TJ Sokol Unčín 14 4 2 8 30:63 10 ? ?
8. TJ Oldřichov 14 2 3 9 20:35 7 ? ?

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 18 1 1 76:4 37
2. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 20 14 2 4 67:11 30 1:0, 3:2 0:1, 3:0
3. TJ VTŽ Chomutov 20 10 5 5 39:19 25 3:0, 5:0 1:0, 0:0
4. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 6 1 13 33:40 13 5:0, 1:0 5:1, 2:0
5. TJ Baník SHD Most 20 6 1 13 32:56 13 1:0, 6:0 2:0, 3:0
6. TJ Baník Souš 20 1 0 19 8:125 2 7:0, 9:0 8:0, 11:0

Finále:TJ Vagónka Česká Lípa – TJ Sklo Union Teplice 1:0, 1:7

Přebor ČSR žáků

1. kolo:TJ Sklo Union Teplice - TJ Baník OKD Ostrava 2:2, pok. kopy 3:5
o 5.-8. místo:TJ Sklo Union Teplice - TJ Dynamo JČE České Budějovice 1:2
o 7. místo:TJ Sklo Union Teplice - TJ Škoda Plzeň 3:0

žáci B

Krajská soutěž žáků

Skupina E

doma venku
1. TJ CHZ ČSSP Litvínov 20 17 1 2 104:15 35 2:1, 1:3 1:10, 1:1
2. TJ Hvězda Trnovany 20 14 1 5 78:21 29 0:2, 0:0 2:3, 0:3
3. TJ Sklo Union Teplice B 20 10 3 7 63:33 23
4. TJ Slovan Duchcov 20 9 1 10 73:44 19 2:2, 2:0 3:2, 4:0
5. TJ Lokomotiva Bílina 20 7 0 13 40:103 14 8:2, 0:1 0:3, 6:0
6. TJ Čechie ČSAD Litvínov 20 0 0 20 2:144 0 11:0, 9:0 3:0, 8:0

žáci C

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice C 20 18 2 0 119:14 38
2. TJ Spartak Elektromont Bystřany 20 15 2 3 83:34 32 ? ?
3. SK Dubí 20 12 6 2 73:32 30 ? ?
4. TJ Rudolfova huť Dubí 20 12 2 6 67:31 26 ? ?
5. TJ Krupka 20 8 6 6 55:46 22 ? ?
6. TJ Baník Hrob 20 9 2 9 52:69 20 ? ?
7. TJ Hvězda Trnovany B 20 7 3 10 50:56 17 ? ?
8. TJ Sklo Kavalier Hostomice 20 5 4 11 32:42 14 ? ?
9. TJ Baník Osek 20 4 5 11 37:61 13 ? ?
10. TJ Proboštov 20 4 0 16 19:71 8 ? ?
11. TJ Sokol Soběchleby 20 0 0 20 7:138 0 ? ?

žáci D+E

Okresní soutěž žáků

Skupina A

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice D 22 19 1 0 157:9 39
2. TJ Sokol Unčín 22 16 1 5 82:16 33 ? ?
3. TJ Rudné doly Dubí 22 14 2 6 64:35 30 ? ?
4. TJ Slovan Sobědruhy 22 13 0 9 69:42 26 ? ?
5. TJ Hvězda Trnovany C 22 11 2 9 48:47 24 ? ?
6. TJ Sklo Union Teplice E 22 9 3 10 49:81 21

7. TJ Novosedlice 22 9 1 12 57:60 19 ? ?
8. TJ Sokol Suché 22 7 3 12 38:51 17 ? ?
9. TJ Krupka B 22 7 2 13 37:98 16 ? ?
10. TJ Spartak Elektromont Bystřany B 22 7 1 14 29:85 15 ? ?
11. SK Dubí B 22 6 0 16 36:79 12 ? ?
12. TJ Rudolfova huť Dubí B 22 4 2 16 29:92 10 ? ?

přípravka

Krajský přebor přípravek

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 19 1 0 112:7 39
2. TJ Baník Souš 20 10 3 7 46:25 23 2:1, 6:1 2:0, 4:0
3. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 20 7 6 7 20:35 20 3:0, 1:1 9:0, 5:0
4. TJ VTŽ Chomutov 20 5 4 11 26:59 14 8:0, 8:0 4:0, 3:1
5. TJ Baník SHD Most 20 5 3 12 17:49 13 6:0, 5:0 2:1, 10:0
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 3 5 12 16:62 11 7:0, 14:0 10:0, 3:2
Finále:TJ Vagónka Česká Lípa – TJ Sklo Union Teplice 2:6, 1:8