/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1989/90 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1989/90 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ RH Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 21 5 4 54:16 47 0:2 0:3
2. TJ Škoda Plzeň 30 18 6 6 58:29 42 0:0 0:4
3. TJ JZD Agrokombinát Slušovice 30 16 7 7 57:35 39 0:0 0:0
4. TJ DP Xaverov Praha 30 16 5 9 52:39 37 0:1 0:4
5. TJ VCHZ Pardubice 30 14 8 8 44:37 36 0:1 2:5
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 13 7 10 51:47 33 1:0 1:3
7. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 13 6 11 54:40 32 1:1 0:1
8. TJ Spartak BSS Brandýs nad Labem 30 13 6 11 59:48 32 1:1 2:4
9. TJ Baník Havířov 30 11 8 11 46:40 30 1:0 0:2
10. TJ Ostroj Opava 30 8 10 12 37:47 26 3:0 1:1
11. SK Zlín 30 11 7 12 38:43 23 1:3 1:0
12. FK Sklo Union Teplice 30 10 8 12 31:43 22
13. TJ Slovan Liberec 30 8 6 16 34:50 22 2:0 2:1
14. TJ Poldi Kladno 30 7 8 15 39:56 22 2:1 2:2
15. TJ VTŽ Chomutov 30 7 6 17 26:52 20 1:0 1:1
16. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 1 3 26 17:75 -1 3:1 3:1

FK Sklo Union Teplice, SK Zlín a TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek byli v průběhu podzimní části vyloučeni ze soutěže za ovlivňování výsledků v utkáních s TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem v předchozím soutěžním ročníku. V průběhu zimní přestávky byli vráceni zpět a po skončení soutěže jim bylo odebráno 6 bodů.

Český pohár

2. kolo: TJ Lokomotiva Kladno – TJ Sklo Union Teplice 2:1

muži B

Krajský přebor

doma venku
1. TJ Sokol Brozany 30 18 3 9 55:35 39 2:0 1:4
2. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 13 12 5 45:21 38 1:1 0:1
3. TJ Rapid Liberec 30 16 3 11 56:46 35 1:1 1:3
4. TJ Slovan Kadaň 30 13 8 9 54:45 34 1:1 0:1
5. FK Sklo Union Teplice B 30 13 6 11 39:35 32
6. TJ Slovan Duchcov 30 11 9 10 60:40 31 1:0 1:2
7. TJ Spartak Ústí nad Labem B 30 11 9 10 48:33 31 0:1 1:1
8. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 30 11 9 10 55:57 31 3:2 4:1
9. TJ ŽBS Železný Brod 30 10 9 11 36:42 29 1:0 0:1
10. TJ Rudolfova huť Dubí 30 9 11 10 44:55 29 2:4 0:1
11. TJ Lokomotiva Bílina 30 10 9 11 33:47 29 1:0 4:2
12. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 10 8 12 32:36 28 0:0 1:0
13. TJ Baník Meziboří 30 9 8 13 49:57 26 2:1 3:0
14. TJ Sokol Zásada 30 9 7 14 34:43 25 1:0 2:1
15. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 4 14 12 37:64 22 1:2 1:0
16. TJ Jiskra Modrá 30 9 3 18 37:58 21 1:1 2:3

muži C

I. B třída

Skupina C

doma venku
1. FK Sklo Union Teplice C 26 15 8 3 48:26 38
2. TJ Spartak Straškov-Vodochody 26 13 8 5 53:40 34 1:1 3:1
3. TJ Krupka 26 13 8 5 36:28 34 0:0 3:1
4. TJ Sokol Žitenice 26 13 5 8 61:42 31 0:0 1:2
5. TJ SCHZ Lovosice 26 11 7 8 50:30 29 1:0 2:0
6. TJ Sebuzín 26 10 7 9 39:37 27 2:1 4:1
7. TJ Spartak Roudnice nad Labem B 26 9 7 10 51:38 25 3:1 1:1
8. TJ Sokol Velké Žernoseky 26 9 7 10 41:37 25 1:1 2:2
9. TJ Slavoj ODPM Litoměřice B 26 10 5 11 39:40 25 1:0 0:1
10. TJ Slovan Chabařovice 26 9 7 10 39:44 25 1:0 0:2
11. TJ Jiskra Košťany 26 10 4 12 41:50 24 4:1 2:1
12. TJ Rudné doly Dubí 26 6 6 14 31:55 18 4:1 3:2
13. TJ Proboštov 26 3 9 14 34:68 15 3:3 0:0
14. TJ SEPAP Štětí B 26 5 4 17 30:58 14 4:2 2:1

starší dorost A

Dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Baník OKD Ostrava 30 21 6 3 76:25 48 1:1 3:1
2. SK Slavia Praha 30 20 5 5 70:34 45 0:3 2:7
3. TJ Sparta ČKD Praha 30 15 8 7 49:33 38 1:1 0:2
4. TJ Zbrojovka Brno 30 14 9 7 49:29 37 2:3 1:1
5. TJ RH Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 14 7 9 58:26 35 3:2 0:3
6. TJ Vítkovice 30 12 8 10 61:52 32 0:1 2:3
7. TJ Sigma ZTS Olomouc 30 11 6 13 50:41 28 0:0 0:4
8. ASVS Dukla Praha 30 8 12 10 35:48 28 0:0 4:2
9. TJ VCHZ Pardubice 30 10 8 12 41:62 28 0:1 1:3
10. TJ Baník Havířov 30 11 5 14 39:62 27 2:2 0:1
11. TJ Bohemians ČKD Praha 30 10 7 13 48:64 27 2:2 0:1
12. FK Sklo Union Teplice 30 10 7 13 49:52 27
13. TJ Poldi Kladno 30 10 7 13 45:58 27 4:2 0:1
14. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 11 5 14 44:52 27 6:1 4:3
15. TJ Slovan Liberec 30 5 4 21 31:47 14 2:0 2:1
16. TJ Slezan Frýdek-Místek 30 5 2 23 21:81 12 5:0 2:0

starší dorost B

Krajský přebor staršího dorostu

doma venku
1. TJ JZD Blšany 30 21 4 5 55:27 46 0:1 2:0
2. TJ Spartak Ústí nad Labem B 30 18 5 7 70:42 41 1:2 1:2
3. TJ Slavoj ODPM Litoměřice 30 17 6 7 71:33 40 1:1 1:4
4. TJ Baník SHD Most 30 18 4 8 63:36 40 1:6 0:1
5. TJ Spartak Elektromont Bystřany 30 18 2 10 57:40 38 2:3 1:3
6. TJ Slovan Liberec B 30 15 7 8 53:29 37 1:1 0:4
7. TJ Baník Souš 30 13 7 10 54:40 33 3:0 1:2
8. FK Sklo Union Teplice B 30 13 4 13 55:50 30
9. TJ Slovan Kadaň 30 10 5 15 42:52 25 5:0 0:1
10. TJ Rapid Liberec 30 9 7 14 37:57 25 0:3 5:1
11. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 9 6 15 51:60 24 3:1 1:9
12. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 30 8 8 14 36:52 24 2:1 1:1
13. TJ Jiskra Nový Bor 30 8 7 15 33:65 23 2:0 4:0
14. TJ Slovan Varnsdorf 30 8 4 18 40:54 20 6:0 3:1
15. TJ Spartak ČSAD Louny 30 8 3 19 39:76 19 4:0 1:0
16. TJ Hvězda Trnovany 30 5 5 20 30:73 15 1:1 2:1

mladší dorost A

Soutěž mladšího dorostu TSM

Skupina B

doma venku
1. TJ Slovan Liberec 24 14 6 4 44:23 34 0:0, 0:1 2:2, 1:2
2. SK Slavia Praha 24 11 7 6 39:26 29 2:0, 2:2 0:1, ?
3. FK Sklo Union Teplice 24 9 10 5 28:22 28
4. TJ VCHZ Pardubice 24 8 8 8 31:34 24 3:0, ? 0:3, ?
5. TJ RH Spartak ZVÚ Hradec Králové 24 6 10 8 27:32 22 1:1, 2:2 1:1, 0:0
6. TJ Bohemians ČKD Praha 24 4 8 12 20:34 16 1:0, 3:2 0:2, ?
7. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24 4 7 13 23:41 15 3:0, 0:0 1:0, ?

mladší dorost B

Krajský přebor mladšího dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Spartak Ústí nad Labem 20 19 1 0 97:12 39 2:7, 0:2 0:5, 0:7
2. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 8 4 8 33:26 20 1:2, 2:3 2:1, 1:3
3. FK Sklo Union Teplice B 20 8 3 9 34:39 19
4. TJ Hvězda Trnovany 20 7 5 8 28:34 19 2:1, 2:0 0:1, 1:1
5. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 20 7 4 9 29:52 18 6:1, 1:1 0:1, 5:0
6. TJ Sokol Skorotice 20 1 3 16 13:71 5 2:1, 4:0 3:2, 0:0

starší žáci A

Krajský přebor starších žáků

Skupina B

doma venku
1. FK Sklo Union Teplice 20 18 2 0 105:7 38
2. TJ VTŽ Chomutov 20 12 3 5 46:23 27 3:0, 5:0 0:0, ?
3. TJ Baník SHD Most 20 11 3 6 56:25 25 4:0, 3:0 1:1, ?
4. TJ Spartak Ústí nad Labem 20 9 2 9 66:31 20 1:0, ? 2:1, ?
5. TJ SCHZ Lovosice 20 3 2 15 16:99 8 5:0, ? 9:0, 14:1
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 0 2 18 5:109 2 11:0,? ?, ?

Finále:TJ Slovan Liberec – TJ Sklo Union Teplice 1:1, 0:2

Přebor ČR starších žáků

Skupina B

1. TJ RH Spartak ZVÚ Hradec Králové 3 2 1 0 7:4 5 ?
2. TJ Baník OKD Ostrava 3 1 2 0 5:4 4 ?
3. FK Sklo Union Teplice 3 1 0 2 3:4 2
4: TJ Škoda Plzeň 3 0 1 2 2:5 1 ?
o 5. místo:FK Sklo Union Teplice – SK Zlín 2:1

starší žáci B

Krajská soutěž žáků

Skupina E

Údaje nezjištěny.


starší žáci C

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


mladší žáci

Přebor ČR mladších žáků

Skupina A

1. FK Sklo Union Teplice 3 3 0 0 6:1 6
2. TJ Poldi Kladno 3 2 0 1 2:1 4 1:0
3. TJ Dynamo JČE České Budějovice 3 1 0 2 2:3 2 1:0
4: TJ Škoda Plzeň 3 0 0 3 2:7 0 4:1

Finále:FK Sklo Union Teplice – TJ Sparta ČKD Praha 2:0

Závěrečný turnaj o titul mistra Československa mladších žáků

Semifinále:FK Sklo Union Teplice – TJ Internacionál ZŤS Slovnaft Bratislava 1:0
Finále:FK Sklo Union Teplice - TJ Spartak ZŤS Trnava 4:0

přípravka

Krajský přebor přípravek

Skupina B

Údaje nezjištěny.