/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1990/91 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1990/91 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 18 4 8 57:36 40 0:2 0:5
2. SK Škoda Plzeň 30 14 10 6 40:22 38 0:1 0:3
3. FC Svit Zlín 30 15 8 7 45:28 38 1:3 1:3
4. FK Ostroj Opava 30 14 8 8 38:24 36 0:0 0:2
5. TJ Spartak BSS Brandýs nad Labem 30 15 4 11 49:47 34 2:2 1:3
6. FC MOVA Slušovice 30 12 8 10 45:32 32 2:1 1:0
7. FK Baník Havířov 30 11 9 10 41:35 31 0:2 0:5
8. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 12 6 12 41:34 30 1:0 2:2
9. SK Xaverov Praha 30 13 3 14 51:52 29 3:0 3:6
10. TJ Poldi Kladno 30 9 10 11 43:41 28 2:2 1:1
11. TJ VTŽ Chomutov 30 12 4 14 38:51 28 3:0 1:0
12. FC Slovan Liberec 30 11 5 14 34:44 27 2:0 1:2
13. FC Synthesia Pardubice 30 10 6 14 40:47 26 4:2 1:1
14. TJ Agro Drnovice 30 10 6 14 28:38 26 0:0 1:2
15. FK Sklo Union Teplice 30 9 7 14 36:54 25
16. TJ Spolana Neratovice 30 5 2 23 23:64 12 2:0 1:4

Český pohár

2. kolo: TJ Slovan Varnsdorf – FK Sklo Union Teplice 0:2
3. kolo: FC Agro Turnov – FK Sklo Union Teplice 2:2, pok. kopy 7:6

muži B

Krajský přebor

doma venku
1. FK Armaturka Ústí nad Labem 30 21 7 2 65:20 49 0:2 0:0
2. TJ CHZ Litvínov 30 18 6 6 63:33 42 2:3 1:2
3. TJ Slovan Kadaň 30 17 6 7 62:41 40 1:2 1:6
4. TJ Spartak Bystřany 30 14 7 9 43:33 35 1:3 0:1
5. TJ Slovan Duchcov 30 9 13 8 42:34 31 2:2 0:0
6. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 30 12 7 11 49:48 31 6:0 1:2
7. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 12 7 11 37:42 31 0:3 2:0
8. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 10 9 11 34:32 29 1:0 0:1
9. TJ Lokomotiva Bílina 30 9 10 11 32:32 28 2:0 1:2
10. TJ Jiskra Nový Bor 30 9 10 11 31:34 28 3:0 1:0
11. FK Sklo Union Teplice B 30 11 5 14 43:40 27
12. TJ Rapid Liberec 30 12 3 15 33:46 27 3:0 0:1
13. TJ Slovan Hrádek nad Nisou 30 12 2 16 39:48 26 2:1 0:1
14. TJ Brňany 30 9 7 14 35:49 25 2:2 1:0
15. TJ ŽBS Železný Brod 30 7 3 20 26:59 17 2:2 2:3
16. TJ Rudolfova huť Dubí 30 3 8 19 21:64 14 4:0 2:1

muži C

I. A třída

Skupina B

doma venku
1. VTJ Lokomotiva Louny 30 21 7 2 83:38 49 2:3 1:7
2. FK Armaturka Ústí nad Labem B 30 17 8 5 50:25 42 1:2 0:1
3. TJ Baník Meziboří 30 15 9 6 64:32 39 1:7 1:3
4. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 13 7 10 62:40 33 1:12 2:0
5. TJ Libochovice 30 13 7 10 55:49 33 0:1 1:4
6. TJ Baník Most B 30 10 11 9 47:41 31 3:7 0:0
7. TJ ZKL Klášterec nad Ohří 30 10 11 9 48:50 31 3:1 2:2
8. TJ Baník Souš 30 12 6 12 47:49 30 2:3 4:2
9. TJ Baník Lom 30 9 11 10 53:54 29 4:1 1:4
10. TJ Sokol Březno 30 12 4 14 40:50 28 3:2 0:2
11. TJ Sokol Skorotice 30 12 4 14 29:41 28 1:0 1:3
12. TJ Vaňov 30 8 10 12 40:42 26 1:2 0:1
13. TJ Sokol Bečov 30 11 4 15 42:61 26 1:1 1:5
14. TJ Hvězda Trnovany 30 8 8 14 44:62 24 0:1 0:0
15. FK Sklo Union Teplice C 30 6 4 20 39:81 16
16. VTJ Terezín 30 5 5 20 41:69 15 2:3 0:1

Po skončení sezóny bylo C mužstvo FK Sklo Union Teplice zrušeno, uvolněné místo v soutěži převzala TJ Glavunion Teplice.


starší dorost A

1. dorostenecká liga

doma venku
1. FC Baník OKD Ostrava 30 21 5 4 69:28 47 0:2 0:1
2. SK Slavia Praha 30 16 11 3 69:36 43 2:2 1:4
3. FC Zbrojovka Brno 30 18 7 5 72:43 43 2:2 1:2
4. AC Sparta Praha 30 17 7 6 66:33 41 0:4 0:5
5. SKP Spartak Hradec Králové 30 16 4 10 53:44 36 0:1 0:3
6. FC Synthesia Pardubice 30 14 6 10 43:35 34 0:2 0:1
7. SK Olomouc Sigma MŽ 30 12 8 10 41:43 32 1:1 2:5
8. FC Svit Zlín 30 13 6 11 45:49 32 4:1 1:2
9. FC Dukla Praha 30 13 5 12 49:51 31 4:3 0:1
10. FC Bohemians Praha 30 8 7 15 44:52 23 1:2 1:0
11. TJ Vítkovice 30 8 7 15 31:49 23 0:1 2:2
12. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 8 5 17 39:58 21 3:5 1:4
13. FK Sklo Union Teplice 30 7 5 18 36:62 19
14. FK Baník Havířov 30 6 7 17 20:64 19 2:1 1:1
15. SK Škoda Plzeň 30 5 8 17 43:54 18 2:1 1:0
16. TJ Poldi Kladno 30 6 6 18 32:51 18 3:1 1:2

starší dorost B

Krajský přebor staršího dorostu

doma venku
1. TJ Baník Most 24 21 2 1 74:20 44 2:5 1:3
2. TJ Slovan Kadaň 24 12 7 5 47:20 31 0:0 1:1
3. TJ Baník Souš 24 10 8 6 59:42 28 1:1 0:3
4. TJ Jiskra Nový Bor 24 10 5 9 55:50 25 1:2 1:2
5. TJ Slavoj Litoměřice 24 9 5 10 40:35 23 2:0 0:3
6. TJ Spartak Roudnice nad Labem 24 10 3 11 36:37 23 2:1 0:3
7. FK Sklo Union Teplice B 24 9 4 11 37:46 22
8. FK Armaturka Ústí nad Labem B 24 8 5 11 44:38 21 1:1 1:3
9. TJ Chmelařství Lučan Žatec 24 9 3 12 34:38 21 3:1 1:4
10. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 24 8 4 12 30:49 20 0:2 1:0
11. TJ SEPAP Štětí 24 8 4 12 25:47 20 4:1 3:2
12. TJ Rapid Liberec 24 6 7 11 28:43 19 4:0 4:1
13. TJ Spartak Bystřany 24 6 3 15 38:82 15 3:2 1:5

Po podzimní části odstoupily ze soutěže FC Slovan Liberec B, TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B a TJ Slovan Frýdlant, jejich výsledky byly anulovány.

Anulované výsledky: FC Slovan Liberec B – FK Sklo Union Teplice B 2:1, FK Sklo Union Teplice B – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 2:2, TJ Slovan Frýdlant – FK Sklo Union Teplice B 2:3.


mladší dorost A

1. liga mladšího dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28 18 5 5 48:27 41 1:2, 5:2 0:1, 1:2
2. ČAFC Praha 28 15 6 7 46:34 36 2:0, 1:1 0:1, 0:1
3. FC Synthesia Pardubice 28 10 11 7 53:34 31 2:1, 0:1 1:2, 0:4
4. FC Dukla Praha 28 11 9 8 35:32 31 2:0, 1:2 2:1, 0:2
5. FK Sklo Union Teplice 28 11 5 12 34:31 27
6. AC Sparta Praha 28 11 5 12 37:45 27 2:0, 3:1 0:0, 1:2
7. FC Slovan Liberec 28 4 12 12 30:39 20 0:0, 3:2 2:1, 3:0
8. TJ Vagónka Česká Lípa 28 2 7 19 16:57 11 0:0, 0:0 0:1, 2:1

mladší dorost B

Krajský přebor mladšího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FK Armaturka Ústí nad Labem 16 14 0 2 54:6 28 ? 1:6
2. TJ Hvězda Trnovany 16 10 4 2 48:11 24 1:1 1:4
3. FK Sklo Union Teplice B 16 8 3 5 29:26 19
4. TJ Chemička Ústí nad Labem 16 8 2 6 34:27 18 2:0 ?
5. TJ Kovostroj Děčín 16 7 3 6 21:25 17 1:0 0:2
6. TJ Spartak Roudnice nad Labem 16 4 5 7 22:27 13 ? 3:1
7. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 16 4 3 9 25:46 11 1:2 ?
8. TJ Slavoj Litoměřice 16 3 2 11 20:41 8 ? 6:1
9. TJ Sokol Skorotice 16 2 2 12 13:57 6 2:1 1:1

Po podzimní části odstoupila ze soutěže TJ SEPAP Štětí, její výsledky byly anulovány.

Anulovaný výsledek: FK Sklo Union Teplice B – TJ SEPAP Štětí 3:0. 


žáci A

1. liga starších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha 28 25 2 1 110:22 52 1:2, 3:5 0:0, 1:2
2. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28 17 4 7 61:27 38 1:2, 3:0 0:2, 1:2
3. FK Sklo Union Teplice 28 16 4 8 66:33 36
4. FC Slovan Liberec 28 13 6 9 50:33 32 0:2, 1:1 0:2, 1:1
5. FC Dukla Praha 28 9 4 15 41:63 22 8:2, 2:0 3:1, 2:2
6. FC Synthesia Pardubice 28 7 4 17 24:65 18 5:0, 4:0 3:1, 1:0
7. ČAFC Praha 28 5 4 19 22:61 14 4:1, 3:0 3:1, 3:2
8. TJ Vagónka Česká Lípa 28 5 2 21 18:88 12 4:1, 3:1 2:0, 4:0

žáci B

Krajský přebor žáků

doma venku
1. FK Armaturka Ústí nad Labem 22 21 1 0 103:12 43 ? 0:2
2. FK Sklo Union Teplice B 22 16 4 2 81:20 36
3. TJ VTŽ Chomutov 22 13 4 5 59:21 30 ? 1:1
4. TJ Baník Most 22 12 4 6 71:40 28 ? ?
5. TJ CHZ Litvínov 22 10 6 6 68:45 26 ? ?
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 22 10 4 8 60:48 24 ? ?
7. TJ Kovostroj Děčín 22 10 3 9 49:36 23 ? ?
8. FC Slovan Liberec B 22 9 2 11 42:59 20 5:0 ?
9. TJ ŽBS Železný Brod 22 7 3 12 35:54 17 ? 2:0
10. TJ Slovan Frýdlant 22 5 0 17 28:82 10 ? ?
11. TJ Vagónka Česká Lípa B 22 1 4 17 14:97 6 8:0 8:0
12. TJ SCHZ Lovosice 22 0 1 21 14:110 1 ? ?

žáci C

I.A třída žáků

Skupina E

doma venku
1. FK Sklo Union Teplice C 20 16 1 3 91:11 33
2. TJ Baník Souš 20 14 3 3 41:21 31 5:1, ? ?, ?
3. TJ Hvězda Trnovany 20 11 3 6 52:29 25 ?, ? 0:2, ?
4. TJ Sokol Bečov 20 8 3 9 43:40 19 ?, 8:1 ?, ?
5. TJ Spartak Bystřany 20 4 1 15 24:69 9 7:0, 0:0 2:0, ?
6. TJ Lokomotiva Bílina 20 1 1 18 16:97 3 ?, ? ?, ?

žáci D + E

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Slovan Duchcov 22 20 2 0 137:14 42 ? ?
2. FK Sklo Union Teplice D 22 17 3 2 98:24 37
3. TJ Krupka 22 14 4 4 80:26 32 ? ?
4. SK Dubí 22 13 2 7 68:29 28 ? ?
5. FK Sklo Union Teplice E 22 10 3 9 45:56 23
6. TJ Hvězda Trnovany B 22 10 1 11 65:67 21 ? ?
7. TJ Baník Osek 22 8 5 9 41:49 21 ? ?
8. TJ Chemička Hrob 22 8 1 13 54:78 17 ? ?
9. TJ Viktorie Ledvice 22 7 3 12 49:73 17 ? ?
10. TJ Rudolfova huť Dubí 22 6 2 14 34:77 14 ? ?
11. TJ Sokol Unčín 22 5 2 15 23:77 12 ? ?
12. TJ Baník Zabrušany 22 0 0 22 10:134 0 ? ?

přípravka A

Krajský přebor přípravek

doma venku
1. FC Slovan Liberec 22 19 2 1 106:9 40 1:2 ?
2. FK Sklo Union Teplice 22 18 3 1 99:9 39
3. TJ VTŽ Chomutov 22 13 4 5 72:31 30 ? 3:0
4. FK Armaturka Ústí nad Labem 22 11 5 6 60:26 27 ? 2:0
5. TJ Kovostroj Děčín 22 10 4 8 41:28 24 ? ?
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 22 9 2 11 39:37 20 ? ?
7. TJ Baník Most 22 10 0 12 37:40 20 ? ?
8. TJ ŽBS Železný Brod 22 8 3 11 25:53 19 ? 2:1
9. TJ CHZ Litvínov 22 7 3 12 31:71 17 ? ?
10. TJ Vagónka Česká Lípa 22 5 5 12 26:54 15 3:1 9:1
11. TJ SCHZ Lovosice 22 3 3 16 10:104 9 ? ?
12. TJ Slovan Frýdlant 22 0 4 18 10:94 4 ? ?

přípravka B

Okresní přebor přípravek

doma venku
1. FK Sklo Union Teplice B 24 17 1 6 70:33 35
2. TJ Baník Osek 24 10 0 14 42:56 20 ? ?
3. TJ Spartak Bystřany 24 8 1 15 32:55 17 ? ?