/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1991/92 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1991/92 - tabulky


muži A

Česká fotbalová liga

doma venku
1. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 34 21 5 8 64:27 47 0:2 0:4
2. FK Chmel Blšany 34 18 9 7 79:39 45 1:2 0:0
3. FC Agro Turnov 34 15 14 5 48:37 44 2:1 0:1
4. VTJ Karlovy Vary 34 17 8 9 57:34 42 4:0 0:2
5. FK Viktoria Žižkov 34 17 6 11 65:55 40 5:1 1:2
6. TJ Vodní stavby Dvořák Tábor 34 15 10 9 39:36 40 1:1 1:2
7. FC Dukla Praha B 34 15 8 11 52:39 38 1:0 2:1
8. FK VTJ Teplice 34 14 9 11 64:44 37
9. TJ Baník Most 34 13 11 10 50:47 37 4:2 2:2
10. TJ Spolana Neratovice 34 13 8 13 46:45 34 2:2 1:1
11. SK Slavia Praha B 34 14 6 14 54:63 34 2:3 2:3
12. TJ Náchod 34 11 11 12 51:54 33 3:1 4:1
13. SK Uranové doly Příbram 34 9 14 11 49:48 32 1:1 0:0
14. TJ Vagónka Česká Lípa 34 9 10 15 42:57 28 5:0 1:2
15. SK Rakovník 34 11 4 19 44:74 26 4:0 0:1
16. SKPP Sušice 34 4 14 16 39:66 22 1:1 3:3
17. SKP Spartak Hradec Králové B 34 5 7 22 42:79 17 1:0 3:0
18. SSK Motorlet Praha 34 5 6 23 24:65 16 4:0 3:2

Pohár ČMFS

2. kolo: FC Lokomotiva Kladno – FK VTJ Teplice 3:0 kontumačně

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. FC Lokomotiva Kladno 30 20 4 6 67:22 44 0:2 1:2
2. FK Děčín 30 16 6 8 63:38 38 1:3 1:0
3. FK Armaturka Ústí nad Labem 30 14 8 8 44:29 36 1:0 1:3
4. TJ Slovan Jirkov 30 11 11 8 29:35 33 1:1 0:0
5. VTJ Slaný 30 12 8 10 55:46 32 0:0 1:2
6. SK Roudnice nad Labem 30 11 9 10 50:42 31 0:3 2:2
7. TJ Slavoj Litoměřice 30 14 3 13 45:45 31 1:2 3:0
8. TJ Meteor Praha VIII 30 13 3 14 58:59 29 4:0 1:2
9. TJ Kablo Kročehlavy 30 11 7 12 46:49 29 3:2 0:1
10. TJ Slovan Varnsdorf 30 10 9 11 38:46 29 1:1 0:5
11. TJ Baník Sokolov 30 13 2 15 48:58 28 3:1 0:3
12. SK Smíchov 30 11 5 14 48:49 27 1:0 2:9
13. FK VTJ Teplice B 30 11 5 14 41:53 27
14. TJ Sokol Brozany 30 10 6 14 32:45 26 0:1 3:1
15. TJ SEPAP Štětí 30 8 6 16 34:53 22 4:2 2:0
16. FC Slavia Karlovy Vary 30 6 6 18 32:61 18 2:1 2:4

Před zahájením sezóny došlo ke sloučení FK Sklo Union Teplice a VTJ Žatec do FK VTJ Teplice. V divizi působící VTJ Žatec převzala název FK VTJ Teplice B. V krajském přeboru působící FK Sklo Union Teplice B převzal název FK VTJ Teplice C.


muži C

Oblastní přebor

doma venku
1. TJ Chmelařství Lučan Žatec 28 14 11 3 46:29 39 1:1 1:1
2. SK Chemopetrol Litvínov 28 15 8 5 55:39 38 1:1 0:1
3. TJ Spartak Bystřany 28 12 10 6 47:29 34 1:1 2:2
4. TJ Slovan Duchcov 28 12 8 8 53:39 32 3:1 0:1
5. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 28 11 9 8 54:42 31 0:4 2:4
6. FK Kadaň 28 11 8 9 42:39 30 0:2 0:3
7. TJ Sokol Ruprechtice 28 12 5 11 55:47 29 4:2 0:4
8. TJ Lokomotiva Bílina 28 10 8 10 35:35 28 0:0 2:1
9. TJ Jiskra Nový Bor 28 7 11 10 37:45 25 2:2 3:3
10. FK Armaturka Ústí nad Labem B 28 7 10 11 33:38 24 0:2 2:1
11. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 28 8 8 12 40:45 24 2:0 2:3
12. TJ ČSAD Libouchec 28 9 5 14 35:54 23 2:2 0:2
13. TJ Slovan Hrádek nad Nisou 28 7 8 13 39:55 22 0:0 1:3
14. FK VTJ Teplice C 28 6 10 12 34:52 22
15. SK Čechie Louny 28 7 5 16 45:62 19 2:1 1:4

Před zahájením odstoupila ze soutěže FK Chemička Mníšek.

Po skončení sezóny bylo C mužstvo FK VTJ Teplice zrušeno, uvolněné místo v soutěži převzala TJ Hvězda Trnovany.


starší dorost A

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 14 10 2 44:15 38 1:3 0:5
2. FC Bohemians Praha 26 15 6 5 42:22 36 0:1 2:4
3. SKP Spartak Hradec Králové 26 13 6 7 40:18 32 1:4 2:1
4. FC Synthesia Pardubice 26 12 6 8 50:34 30 1:1 0:2
5. FC Slovan Liberec 26 12 6 8 37:29 30 0:2 1:3
6. SK Slavia Praha 26 12 3 11 43:25 27 0:4 1:2
7. SK Poldi Kladno 26 10 7 9 33:32 27 0:1 2:4
8. SK Škoda Plzeň 26 10 7 9 39:38 27 0:1 0:5
9. TJ Dynamo JČE České Budějovice 26 8 7 11 36:39 23 3:0 0:6
10. FC Dukla Praha 26 7 8 11 33:58 22 2:2 6:0
11. FK Armaturka Ústí nad Labem 26 7 7 12 23:40 21 1:0 0:1
12. FK Slavia Mladá Boleslav 26 7 6 13 22:33 20 1:2 0:2
13. SSK Motorlet Praha 26 5 9 12 21:48 19 1:1 1:1
14. FK VTJ Teplice 26 4 4 18 26:58 12

starší dorost B

Oblastní přebor staršího dorostu

doma venku
1. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 24 3 3 73:18 51 0:3 1:4
2. FK Kadaň 30 20 6 4 85:27 46 0:2 0:5
3. TJ Slovan Varnsdorf 30 19 7 4 62:31 45 0:1 0:1
4. TJ Rapid Liberec 30 15 7 8 61:33 37 2:4 2:2
5. SK Čechie Louny 30 15 5 10 68:46 35 2:2 0:7
6. SK Roudnice nad Labem 30 15 4 11 60:46 34 2:1 2:4
7. TJ Baník Souš 30 12 6 12 46:60 30 1:3 1:3
8. TJ Hvězda Trnovany 30 13 2 15 45:45 28 1:2 3:2
9. FK Armaturka Ústí nad Labem B 30 9 9 12 35:42 27 1:1 1:4
10. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 10 5 15 46:47 25 3:1 1:3
11. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 30 9 7 14 50:54 25 2:2 0:2
12. TJ Jiskra Nový Bor 30 10 5 15 41:49 25 1:1 1:1
13. TJ SEPAP Štětí 30 8 7 15 30:51 23 1:1 0:0
14. FK VTJ Teplice B 30 7 8 15 43:68 22
15. TJ Rumburk 30 7 3 20 28:87 17 2:1 3:1
16. TJ Slavoj Litoměřice 30 3 4 23 22:91 10 2:0 8:4

Po skončení sezóny byl starší dorost FK VTJ Teplice B zrušen.


mladší dorost

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. FK Slavia Mladá Boleslav 26 18 6 2 64:15 42 0:2 2:3
2. TJ Dynamo JČE České Budějovice 26 18 5 3 69:21 41 1:1 1:2
3. FK Armaturka Ústí nad Labem 26 17 5 4 58:32 39 3:4 1:2
4. SKP Spartak Hradec Králové 26 16 5 5 58:24 37 2:1 1:2
5. FC Bohemians Praha 26 11 10 5 40:30 32 0:2 1:2
6. SK Slavia Praha 26 10 7 9 36:29 27 0:4 0:3
7. SK Škoda Plzeň 26 9 7 10 33:38 25 0:0 0:0
8. FC Synthesia Pardubice 26 8 7 11 34:39 23 2:3 0:3
9. AC Sparta Praha 26 7 7 12 35:47 21 2:3 2:1
10. FC Dukla Praha 26 7 5 14 32:39 19 2:2 1:0
11. FK VTJ Teplice 26 7 5 14 31:45 19
12. FC Slovan Liberec 26 5 7 14 19:49 17 1:0 0:0
13. SK Poldi Kladno 26 6 3 17 32:57 15 0:2 4:1
14. SSK Motorlet Praha 26 1 5 20 20:96 7 4:2 1:0

starší žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

doma venku
1. FK VTJ Teplice 28 23 3 2 66:23 49
2. SK Slavia Praha 28 19 3 6 62:25 41 2:0, ? 1:6, ?
3. SKP Spartak Hradec Králové 28 15 6 7 50:22 36 1:1, ? ?, ?
4. FK Slavia Mladá Boleslav 28 15 3 10 58:42 33 2:0, ? 0:5, 5:1
5. FC Dukla Praha 28 7 7 14 36:49 21 3:1, ? 3:2, 2:1
6. FC Synthesia Pardubice 28 4 7 17 17:43 15 3:0, 1:1 ?, ?
7. FC Slovan Liberec 28 6 3 19 19:62 15 3:0, ? 7:1, ?
8. FC Tempo Praha 28 5 4 19 13:55 14 2:0, 2:0 6:0, 3:2

Závěrečný turnaj o titul mistra ČR starších žáků

1. FK VTJ Teplice 3 2 0 1 10:6 4
2. AC Sparta Praha 3 2 0 1 4:3 4 3:1
3. SK Olomouc Sigma MŽ 3 1 0 2 5:7 2 5:2
4: FC Svit Zlín 3 1 0 2 4:7 2 2:3

Finálové utkání o mistra Československa starších žáků

FK VTJ Teplice – AŠK Inter Slovnaft Bratislava 2:1


starší žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. TJ Vagónka Česká Lípa 22 19 1 2 90:10 39 0:4 2:5
2. TJ VTŽ Chomutov 22 16 3 3 50:13 35 ? ?
3. TJ Baník Most 22 15 3 4 49:15 33 2:6 1:2
4. TJ Jiskra Nový Bor 22 14 4 4 37:25 32 1:2 1:3
5. FK Děčín 22 12 2 8 46:23 26 3:1 1:0
6. TJ Chmelařství Lučan Žatec 22 11 3 8 44:25 25 1:4 ?
7. FK VTJ Teplice B 22 10 2 10 49:38 22
8. TJ Baník Souš 22 6 4 12 27:30 16 ? 2:1
9. TJ Chemička Ústí nad Labem 22 5 4 13 34:55 14 ? ?
10. TJ Skorotice 22 6 1 15 27:49 13 5:0 2:3
11. SK Chemopetrol Litvínov 22 2 3 17 14:86 7 8:0 ?
12. SK Čechie Louny 22 1 0 21 9:107 2 4:0 5:1

starší žáci C

I.A třída žáků

Skupina E

doma venku
1. TJ Hvězda Trnovany 20 16 1 3 84:13 33 1:6, 0:4 ?, ?
2. TJ Sokol Bečov 20 12 3 5 58:34 27 ?, ? ?, 0:4
3. FK VTJ Teplice C 20 12 1 7 53:43 25
4. TJ Slovan Duchcov 20 7 3 10 31:58 17 ?, ? ?, 4:0
5. TJ Spartak Bystřany 20 3 4 13 33:61 10 ?, 2:1 3:2, 1:6
6. TJ Čechie ČSAD Litvínov 20 3 2 15 26:76 8 ?, 1:0 ?, ?

Po skončení sezóny byli starší žáci FK VTJ Teplice C zrušeni.


mladší žáci A

Česká liga mladších žáků

Skupina B

Údaje nezjištěny.


mladší žáci B (žáci E)

II. třída starších žáků

doma venku
1. TJ Rudné doly Dubí 20 17 1 2 117:33 35 ? ?
2. TJ Krupka 20 17 0 3 106:20 34 0:1 ?
3. TJ Sokol Unčín 20 13 3 4 62:17 29 ? ?
4. TJ Lokomotiva Bílina 20 12 1 7 90:27 25 ? ?
5. TJ Hvězda Trnovany B 20 10 5 5 46:38 25 ? ?
6. TJ Chemička Hrob 20 7 4 9 40:83 18 ? ?
7. SK Dubí 20 7 1 12 69:58 15 ? ?
8. FK VTJ Teplice E 20 4 4 12 32:59 12
9. TJ Rudolfova huť Dubí 20 4 4 12 43:85 12 ? ?
10. TJ Baník Osek 20 2 5 13 14:90 9 ? ?
11. TJ Viktorie Ledvice 20 1 4 15 16:125 6 ? ?

přípravka A

Oblastní přebor přípravek

doma venku
1. FK VTJ Teplice 20 16 3 1 118:12 35
2. SK Chemopetrol Litvínov 20 16 2 2 81:17 34 1:1 ?
3. TJ VTŽ Chomutov 20 14 2 4 69:17 30 ? ?
4. TJ Baník Most 20 13 3 4 66:29 29 6:1 0:0
5. TJ Baník Souš 20 12 2 6 73:27 26 ? 3:3
6. FK Děčín 20 9 1 10 56:41 19 4:1 4:0
7. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 8 1 11 49:57 17 ? ?
8. TJ Skorotice 20 6 2 12 23:82 14 9:0 9:0
9. SK Čechie Louny 20 2 2 16 12:89 6 7:0 7:0
10. TJ Jiskra Nový Bor 20 2 2 16 11:107 6 11:1 16:0
11. TJ Vagónka Česká Lípa 20 1 2 17 10:90 4 8:0 15:0

V průběhu jarní části odstoupila ze soutěže TJ Chmelařství Lučan Žatec, její výsledky byly anulovány.

Anulovaný výsledek: FK VTJ Teplice – TJ Chmelařství Lučan Žatec 17:0.


přípravka B + C

II. třída mladších žáků

doma venku
1. TJ Slovan Duchcov 14 12 1 1 59:9 25 ? - ? 1:6 - ?
2. TJ Lokomotiva Bílina 14 9 1 4 37:13 19 ? – 2:0 ? - ?
3. FK VTJ Teplice C 14 8 3 3 40:27 19 ? ?
4. TJ Hvězda Trnovany 14 7 3 4 25:19 17 ? - ? 1:3 - ?
5. TJ Spartak Bystřany 14 6 3 5 29:24 15 ? - ? ? - ?
6. TJ Baník Osek 14 2 3 9 12:47 7 ? - ? ? - ?
7. FK VTJ Teplice B 14 3 0 11 10:36 6 ? ?
8. SK Dubí 14 2 0 12 9:46 4 ? - ? ? - ?