/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1997/98 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1997/98 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 22 5 3 53:19 71 1:1 1:3
2. SK Slavia Praha 30 17 8 5 42:22 59 3:1 0:0
3. SK Sigma Olomouc 30 16 7 7 38:21 55 1:3 0:1
4. FC Baník Ostrava 30 13 11 6 51:35 50 0:0 0:1
5. FC Slovan Liberec 30 13 8 9 39:32 47 5:1 0:0
6. FK Jablonec nad Nisou 30 12 10 8 47:33 46 2:2 0:1
7. FK Teplice 30 10 10 10 36:30 40
8. FK Viktoria Žižkov 30 11 6 13 25:34 39 0:1 0:0
9. FC Petra Drnovice 30 10 8 12 35:43 38 2:0 0:0
10. FC Boby-sport Brno 30 10 7 13 42:42 37 3:2 0:1
11. FC Kaučuk Opava 30 8 10 12 33:37 34 0:0 1:0
12. SK Hradec Králové 30 8 10 12 25:36 34 3:0 1:1
13. FC Viktoria Plzeň 30 9 6 15 37:47 33 1:0 0:2
14. FC Dukla 30 9 6 15 37:49 33 2:0 2:2
15. SK České Budějovice JČE 30 8 7 15 26:43 31 2:3 0:2
16. AFK Atlantic Lázně Bohdaneč 30 2 5 23 18:61 11 4:1 2:1

Pohár ČMFS - Raab Karcher Cup

2. kolo: FK Ústí nad Labem – FK Teplice 0:5
3. kolo: 1.FC Brümmer Česká Lípa – FK Teplice 0:1
Osmifinále: FK Teplice – FK Jablonec nad Nisou 1:5

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. SK Slovan Varnsdorf 30 15 9 6 56:38 54 2:1 0:1
2. TJ Karlovy Vary - Dvory 30 15 6 9 51:38 51 4:1 0:7
3. FK Teplice B 30 14 7 9 40:27 49
4. FK Chemopetrol Litvínov 30 12 10 8 58:43 46 0:0 1:1
5. SK Rakovník 30 13 7 10 50:39 46 1:2 2:0
6. FK Český lev Tonaso Neštěmice 30 13 6 11 46:44 45 2:0 3:2
7. SK Kladno 30 11 9 10 47:34 42 0:1 0:0
8. SK Roudnice nad Labem 30 12 6 12 39:42 42 0:1 2:3
9. FC Slavoj 4K Kladno 30 12 5 13 53:50 41 0:0 1:0
10. FC Patenidis Motorlet Praha 30 11 6 13 42:43 39 1:1 0:0
11. AC Lučan Žatec 30 12 3 15 40:48 39 1:0 0:2
12. SK Litavan Králův Dvůr 30 10 8 12 43:53 38 4:1 0:1
13. FK Tatran Kadaň 30 10 5 15 31:40 35 1:0 0:2
14. FK IZOS Libočany 30 8 10 12 35:57 34 0:0 3:0
15. SK Sokol Brozany 30 9 6 15 42:55 33 2:0 3:0
16. SK VTJ Slavia Karlovy Vary 30 9 5 16 33:55 32 5:0 2:0

dorost A

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. FC Bohemians Praha 26 21 1 4 68:13 64 0:0 0:4
2. FK Teplice 26 17 5 4 79:31 56
3. AC Sparta Praha B 26 15 2 9 48:24 47 2:1 2:2
4. SK Slavia Praha B 26 13 5 8 58:46 44 4:1 3:3
5. FK Jablonec nad Nisou 26 13 4 9 53:33 43 1:0 0:2
6. FK Viktoria Žižkov 26 10 9 7 42:37 39 4:1 2:2
7. SK Kladno 26 11 4 11 36:35 37 0:2 4:1
8. FK Dropa Pardubice 1899 26 10 6 10 40:46 36 4:1 6:1
9. FK Benešov 26 9 3 14 33:37 30 4:0 2:0
10. SK Hradec Králové B 26 8 6 12 33:45 30 6:2 1:1
11. 1.FC Plzeň 26 8 5 13 35:42 29 3:1 4:0
12. FC Viktoria Plzeň B 26 8 3 15 27:69 27 9:1 2:1
13. FK Chmel Blšany 26 7 5 14 34:54 26 0:1 4:1
14. AFK Chrudim 26 3 0 23 18:92 9 3:1 9:1

dorost B

Česká divize staršího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FC MUS Most 1996 26 21 0 5 71:30 63 0:1 0:1
2. FK Junior Děčín 26 17 4 5 68:32 55 2:1 2:3
3. FK Český lev Tonaso Neštěmice 26 17 3 6 55:26 54 1:2 0:3
4. FK Admira/Slavoj Praha 26 14 6 6 59:37 48 1:2 4:4
5. FC Chomutov 26 13 4 9 44:41 43 0:1 2:0
6. FK Meteor Praha VIII 26 12 4 10 58:45 40 6:2 2:2
7. FK Teplice B 26 12 3 11 58:36 39
8. SK Rakovník 26 10 3 13 48:56 33 1:2 0:2
9. SK Cheb 26 10 3 13 50:66 33 6:0 1:2
10. FC Tempo Praha 26 8 4 14 39:49 28 4:2 3:0
11. FK Ústí nad Labem 26 7 6 13 38:56 27 3:1 1:2
12. SK Slovan Varnsdorf 26 7 4 15 27:48 25 2:0 6:0
13. FK Ostrov 26 6 2 18 32:74 20 3:1 1:1
14. SK Aritma Praha 26 4 2 20 29:80 14 5:1 2:0

dorost C (mladší dorost A)

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. FK Viktoria Žižkov 26 16 6 4 69:43 54 4:1 0:2
2. FC Bohemians Praha 26 16 5 5 72:39 53 0:0 0:10
3. AC Sparta Praha B 26 14 4 8 62:40 46 1:1 2:5
4. FK Jablonec nad Nisou 26 13 6 7 41:24 45 0:0 0:2
5. SK Slavia Praha B 26 13 4 9 47:34 43 2:1 0:3
6. FK Teplice 26 13 4 9 42:46 43
7. FK Dropa Pardubice 1899 26 13 3 10 57:40 42 2:1 0:1
8. FK Chmel Blšany 26 12 3 11 46:41 39 1:2 2:1
9. 1.FC Plzeň 26 10 2 14 51:47 32 2:3 1:0
10. FK Benešov 26 9 5 12 47:64 32 1:0 6:1
11. FC Viktoria Plzeň B 26 6 6 14 29:44 24 2:2 1:0
12. AFK Chrudim 26 6 5 15 42:69 23 1:4 4:3
13. SK Hradec Králové B 26 6 3 17 26:58 21 2:1 1:0
14. SK Kladno 26 5 4 17 28:70 19 2:0 5:2

dorost D (mladší dorost B)

Česká divize mladšího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice B 26 19 2 5 60:22 59
2. FK Junior Děčín 26 18 2 6 58:31 56 0:3 5:0
3. FK Ústí nad Labem 26 17 4 5 67:18 55 1:0 0:2
4. SK Aritma Praha 26 17 3 6 64:24 54 1:3 4:0
5. SK Cheb 26 12 6 8 60:44 42 2:4 2:0
6. SK Rakovník 26 10 5 11 50:48 35 4:1 0:0
7. FK Admira/Slavoj Praha 26 10 5 11 47:46 35 3:0 5:2
8. FC Tempo Praha 26 9 8 9 32:32 35 2:0 1:0
9. FC MUS Most 1996 26 9 5 12 27:44 32 1:1 3:0
10. FC Chomutov 26 9 4 13 43:49 31 3:0 1:0
11. FK Meteor Praha VIII 26 9 0 17 39:68 27 5:2 4:0
12. FK Český lev Tonaso Neštěmice 26 4 9 13 21:50 21 2:0 0:1
13. FK Ostrov 26 5 6 15 26:57 21 2:1 2:0
14. SK Slovan Varnsdorf 26 3 3 20 23:84 12 4:1 3:1

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

doma venku
1. FK Dropa Pardubice 1899 26 20 4 2 61:7 64 1:0 0:6
2. FK Teplice 26 18 2 6 53:26 56
3. SK Hradec Králové 26 16 5 5 47:23 53 1:0 3:0
4. RMSK Cidlina Lužec nad Cidlinou 26 15 3 8 67:45 48 1:2 1:3
5. FC Zenit Čáslav 26 15 3 8 54:44 48 1:3 2:4
6. FK Jablonec nad Nisou 26 14 5 7 57:21 47 1:0 1:0
7. SK Slavia Praha 26 12 3 11 54:36 39 3:1 1:0
8. TJ Junior Praha 26 11 5 10 35:27 38 3:2 0:1
9. FK Mladá Boleslav 26 9 6 11 30:39 33 2:1 3:0
10. FC Slovan Liberec 26 8 5 13 33:56 29 3:0 3:0
11. FSC Libuš 26 5 4 17 17:46 19 5:1 1:1
12. 1.FC Česká Lípa 26 4 4 18 22:64 16 3:1 2:0
13. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26 3 6 17 20:59 15 2:0 4:0
14. FK Ústí nad Labem 26 3 3 20 14:71 12 6:0 0:0

žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. FC MUS Most 1996 22 18 1 3 61:21 55 3:0 1:3
2. FK Chmel Blšany 22 17 2 3 79:20 53 0:1 0:2
3. FK Junior Děčín 22 13 4 5 48:23 43 1:3 0:1
4. FK Jablonec nad Nisou B 22 11 2 9 46:44 35 4:0 1:5
5. FK Český lev Tonaso Neštěmice 22 8 6 8 37:37 30 0:1 2:4
6. FC Chomutov 22 9 3 10 38:43 30 1:1 1:2
7. TJ Baník Souš 22 9 2 11 31:47 29 0:2 1:2
8. FK Litoměřice 22 8 5 9 18:33 29 0:1 2:0
9. FC Slovan Liberec B 22 6 7 9 27:41 25 1:0 0:0
10. FK Teplice B 22 6 4 12 27:32 22
11. SK Slovan Varnsdorf 22 4 2 16 37:67 14 3:0 2:2
12. FK Tatran Kadaň 22 3 2 17 20:61 11 1:1 3:1

žáci C

I.A třída žáků

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice C 22 17 1 4 81:23 52
2. FK Český lev Tonaso Neštěmice B 22 14 1 7 48:30 43 6:0 0:1
3. FC MUS Most 1996 B 22 12 6 4 49:24 42 2:2 3:2
4. SK Sokol Brozany 22 10 7 5 42:20 37 1:2 3:1
5. FK Lokomotiva Bílina 22 10 5 7 39:35 35 1:2 6:0
6. TJ SEPAP Štětí 22 9 5 8 42:45 32 3:0 4:1
7. FK Ústí nad Labem B 22 9 3 10 30:37 30 3:0 3:1
8. SK Roudnice nad Labem 22 8 4 10 38:35 28 3:1 1:0
9. TJ Hvězda Trnovany 22 7 6 9 59:60 27 9:0 2:4
10. FK Lovochemie Lovosice 22 7 5 10 47:42 26 5:4 4:1
11. TJ Mojžíř 22 6 3 13 38:56 21 5:0 3:1
12. TJ Skorotice 22 0 0 22 15:121 0 6:0 8:0

žáci D (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. FK Jablonec nad Nisou 26 18 5 3 67:22 59 5:1 4:1
2. SK Hradec Králové 26 16 7 3 59:23 55 1:2 0:0
3. FK Teplice 26 14 7 5 52:22 49
4. SK Slavia Praha 26 13 6 7 32:21 45 1:1 0:1
5. FK Dropa Pardubice 1899 26 13 6 7 41:37 45 4:1 1:1
6. FSC Libuš 26 13 5 8 41:44 44 5:2 0:0
7. FC Slovan Liberec 26 12 6 8 45:27 42 1:2 0:0
8. FK Mladá Boleslav 26 10 6 10 43:33 36 0:0 1:0
9. RMSK Cidlina Lužec nad Cidlinou 26 7 7 12 28:37 28 1:4 1:0
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26 7 7 12 27:43 28 3:0 4:0
11. TJ Junior Praha 26 4 10 12 28:44 22 7:1 1:3
12. FK Ústí nad Labem 26 5 5 16 16:48 20 1:0 6:0
13. 1.FC Česká Lípa 26 4 7 15 21:51 19 3:2 0:0
14. FC Zenit Čáslav 26 2 4 20 18:66 10 1:0 1:0

žáci E (mladší žáci B)

Oblastní přebor mladších žáků

doma venku
1. FC MUS Most 1996 22 17 2 3 113:25 53 0:6 0:6
2. FK Chmel Blšany 22 16 2 4 96:28 50 0:4 0:1
3. FK Junior Děčín 22 14 3 5 76:23 45 1:2 0:7
4. FK Jablonec nad Nisou B 22 14 3 5 59:34 45 1:4 3:0
5. FC Chomutov 22 11 4 7 62:50 37 1:1 1:2
6. FK Litoměřice 22 11 1 10 49:30 34 2:4 1:0
7. FK Teplice B 22 10 1 11 39:44 31
8. FC Slovan Liberec B 22 8 2 12 30:33 26 2:0 2:0
9. SK Slovan Varnsdorf 22 8 1 13 44:52 25 4:1 0:2
10. TJ Baník Souš 22 6 6 10 33:52 24 3:0 1:3
11. FK Český lev Tonaso Neštěmice 22 2 3 17 17:95 9 2:0 1:0
12. FK Tatran Kadaň 22 1 0 21 12:164 3 7:0 7:1