/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1998/99 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1998/99 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 17 9 4 62:23 60 1:1 0:2
2. FK Teplice 30 16 7 7 55:30 55
3. SK Slavia Praha 30 15 10 5 51:31 55 3:1 1:2
4. SK Sigma Olomouc 30 12 11 7 42:34 47 1:0 0:2
5. FC Baník Ostrava 30 10 15 5 39:26 45 0:0 0:0
6. FK Chmel Blšany 30 12 6 12 48:44 42 1:3 2:3
7. FC Boby-sport Brno 30 11 8 11 37:33 41 2:1 3:0
8. SK Hradec Králové 30 11 6 13 33:40 39 4:0 3:0
9. FC Slovan Liberec 30 9 11 10 33:34 38 4:0 1:0
10. FK Viktoria Žižkov 30 11 5 14 31:47 38 2:0 0:2
11. FC Petra Drnovice 30 9 10 11 35:44 37 2:2 2:0
12. FK Jablonec 97 30 9 8 13 37:46 35 1:2 2:1
13. FC Dukla Příbram 30 8 9 13 28:41 33 1:1 3:2
14. Slezský FC Opava 30 8 8 14 40:54 32 4:0 3:3
15. FC Viktoria Plzeň 30 8 8 14 26:43 32 4:2 0:0
16. FC Karviná 30 6 5 19 28:55 23 3:0 2:0

Pohár ČMFS

2. kolo: FK IZOS Libočany – FK Teplice 1:8
3. kolo: AFK Atlantic Lázně Bohdaneč – FK Teplice 0:0, pok. kopy 3:4
Osmifinále: FC Petra Drnovice – FK Teplice 2:1

muži B

Česká fotbalová liga

doma venku
1. SK Spolana Neratovice 34 24 7 3 81:35 79 0:3 0:2
2. FK Admira/Slavoj Praha 34 18 9 7 68:31 63 2:2 1:1
3. FK Jiskra Otavan Třeboň 34 18 6 10 67:46 60 4:1 3:5
4. FC Chomutov 34 15 13 6 62:35 58 1:0 0:1
5. AFK Sokol Semice 34 16 7 11 46:47 55 1:1 0:2
6. SK Sparta Krč 34 15 7 12 51:37 52 3:2 1:1
7. AFK Chrudim 34 13 10 11 58:49 49 6:3 2:1
8. SK EMĚ Mělník 34 11 12 11 51:47 45 1:1 1:4
9. FK Teplice B 34 13 5 16 61:66 44
10. AC Sparta Praha B 34 10 13 11 35:38 43 2:1 1:4
11. SK Hradec Králové B 34 11 9 14 40:43 42 4:0 0:1
12. TJ Sokol Milín 34 11 7 16 44:61 40 4:0 1:0
13. SK Slovan Varnsdorf 34 8 15 11 42:50 39 3:1 0:3
14. FC Dukla Příbram B 34 10 9 15 41:50 39 3:0 1:2
15. SK Slavia Praha B 34 10 9 15 51:66 39 1:3 1:2
16. FK Kaučuk Kralupy nad Vltavou 34 9 5 20 34:72 32 2:0 0:2
17. 1.FC Plzeň 34 8 6 20 38:82 30 6:2 1:5
18. SK Smíchov 34 6 11 17 60:75 29 3:6 2:4

Před zahájením převzal FK Teplice uvolněné místo v soutěži od FK Pelikán Děčín, jenž ukončil činnost.


dorost A

1. celostátní liga staršího dorostu

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 22 4 4 74:19 70 1:1 1:4
2. FC Baník Ostrava 30 20 5 5 62:22 65 0:2 1:2
3. SK České Budějovice 30 19 6 5 69:30 63 2:4 2:2
4. SK Sigma Olomouc 30 14 9 7 68:51 51 4:2 0:0
5. SK Hradec Králové 30 13 9 8 52:34 48 1:2 0:2
6. FC Viktoria Plzeň 30 14 6 10 45:36 48 1:0 1:3
7. FC Zlín 30 11 8 11 42:36 41 1:0 1:0
8. FK Teplice 30 9 9 12 36:41 36
9. SK Slavia Praha 30 10 6 14 49:58 36 1:0 2:2
10. FC Bohemians Praha 30 10 6 14 33:42 36 2:0 0:1
11. FC Karviná 30 9 9 12 28:46 36 1:0 2:2
12. Slezský FC Opava 30 9 10 11 30:54 34 0:1 5:0
13. FC Boby-sport Brno 30 8 9 13 36:44 33 3:3 0:3
14. FC Vítkovice 30 9 6 15 25:49 33 1:1 0:1
15. FC Zeman Brno 30 4 6 20 25:56 18 1:0 1:2
16. FK PSJ Jihlava 30 2 6 22 16:72 12 1:1 0:0

Slezskému FC Opava odebrány 3 body.


dorost B

Oblastní přebor staršího dorostu

doma venku
1. FK Teplice B 26 17 5 4 64:27 56
2. SK Slovan Varnsdorf 26 16 3 7 50:37 51 4:1 1:3
3. FC Chomutov 26 14 7 5 61:25 49 1:1 1:0
4. FK Jablonec 97 B 26 12 6 8 53:35 42 2:1 1:3
5. SK Rapid Pavlovice 26 13 3 10 64:54 42 2:4 1:2
6. MFK Ústí nad Labem 26 10 6 10 48:36 36 1:1 2:0
7. 1.FC Česká Lípa 26 10 4 12 41:42 34 3:1 3:0
8. TJ Baník Souš 26 10 4 12 47:54 34 6:0 3:1
9. SK Assi Domän Štětí 26 9 6 11 39:44 33 3:2 1:0
10. SK Roudnice nad Labem 26 10 3 13 45:56 33 3:2 2:0
11. FK Tatran Kadaň 26 8 8 10 32:41 32 1:1 0:0
12. FK Litoměřice 26 8 4 14 40:58 28 5:2 2:2
13. SK Březiny 26 5 6 15 40:79 21 3:0 6:0
14. FC MUS Most 1996 B 26 5 5 16 41:77 20 3:0 4:0

dorost C (mladší dorost A)

1. celostátní liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Baník Ostrava 30 27 3 0 104:12 84 2:3 0:2
2. SK Hradec Králové 30 18 8 4 65:24 62 0:1 1:1
3. SK Slavia Praha 30 19 5 6 82:48 62 1:4 1:2
4. SK Sigma Olomouc 30 18 6 6 92:30 60 2:1 1:3
5. FC Viktoria Plzeň 30 14 8 8 50:38 50 1:3 1:1
6. FC Zlín 30 14 7 9 55:29 49 1:1 2:4
7. SK České Budějovice 30 14 7 9 48:35 49 3:2 1:1
8. FC Boby-sport Brno 30 13 8 9 52:46 47 3:3 0:1
9. FK Teplice 30 11 8 11 47:47 41
10. AC Sparta Praha 30 11 7 12 42:39 40 1:1 1:1
11. FC Vítkovice 30 10 7 13 35:46 37 2:3 3:3
12. Slezský FC Opava 30 7 7 16 29:47 28 2:0 1:0
13. FK PSJ Jihlava 30 7 2 21 38:76 23 1:0 1:3
14. FC Bohemians Praha 30 4 8 18 33:78 20 2:1 2:1
15. FC Karviná 30 2 7 21 21:95 13 3:0 2:0
16. FC Zeman Brno 30 0 4 26 10:113 4 4:1 2:0

dorost D (mladší dorost B)

Oblastní přebor mladšího dorostu

doma venku
1. FK Teplice B 26 24 2 0 142:11 74
2. MFK Ústí nad Labem 26 21 2 3 68:15 65 2:1 3:1
3. FC Chomutov 26 17 4 5 69:29 55 4:1 3:1
4. FK Jablonec 97 B 26 15 6 5 66:31 51 5:0 2:2
5. FK Litoměřice 26 14 1 11 67:60 43 7:1 5:0
6. 1.FC Česká Lípa 26 12 2 12 63:39 38 2:0 3:0
7. TJ Baník Souš 26 11 4 11 49:43 37 2:0 3:0
8. FC MUS Most 1996 B 26 11 3 12 52:74 36 9:0 7:2
9. SK Roudnice nad Labem 26 9 5 12 38:61 32 7:1 0:0
10. FK Tatran Kadaň 26 8 5 13 41:75 29 5:0 7:0
11. SK Rapid Pavlovice 26 8 1 17 26:66 25 8:0 6:0
12. SK Slovan Varnsdorf 26 7 1 18 46:65 22 6:1 6:0
13. SK Assi Domän Štětí 26 3 5 18 31:90 14 10:0 8:0
14. SK Březiny 26 1 1 24 17:116 4 9:0 13:0

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina A

podzimní část

doma venku
1. SK Motorlet Praha 14 10 3 1 30:3 33 0:0 0:1
2. FC MUS Most 1996 14 10 2 2 34:13 32 1:1 0:2
3. AC Sparta Praha 14 10 1 3 37:17 31 5:0 2:0
4. FK Teplice 14 9 3 2 40:6 30
5. FC Háje Jižní Město 14 5 1 8 21:27 16 0:0 2:1
6. SK Kladno 14 3 1 10 14:32 10 4:0 6:0
7. SK Cheb 14 2 1 11 5:25 7 4:0 2:1
8. FK Kaučuk Kralupy nad Vltavou 14 1 0 13 3:61 3 7:0 7:0

Skupina B (o udržení)

jarní část

doma venku
1. FK Teplice 14 11 3 0 34:8 36
2. TJ Junior Praha 14 10 3 1 27:7 33 2:0 ?
3. 1.FC Plzeň 14 7 1 6 23:13 22 3:1 ?
4. FC Dukla Příbram 14 6 3 5 17:10 21 2:0 1:0
5. FC ZVVZ Milevsko 14 5 2 7 10:18 17 0:0 ?
6. FK Horažďovice 14 4 0 10 13:35 12 4:0 ?
7. SK Kladno 14 3 1 10 13:26 10 3:2 0:0
8. SK Cheb 14 3 1 10 12:32 10 4:1 5:0

žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. FC Slovan Liberec 22 19 2 1 82:15 59 1:2 1:4
2. FK Junior Děčín 22 14 4 4 47:28 46 1:1 0:2
3. FK Chmel Blšany 22 14 2 6 72:28 44 1:0 2:7
4. FK Teplice B 22 12 3 7 41:30 39
5. FK Český lev Tonaso Neštěmice 22 11 4 7 54:35 37 1:0 0:1
6. 1.FC Česká Lípa 22 7 8 7 34:35 29 3:2 0:1
7. TJ Baník Souš 22 7 7 8 35:27 28 3:1 3:1
8. FK Jablonec 97 B 22 6 6 10 45:59 24 3:1 0:0
9. SK Čechie Louny 22 6 3 13 35:61 21 4:1 3:1
10. FC Chomutov 22 6 3 13 24:62 21 6:1 1:1
11. MFK Ústí nad Labem 22 3 4 15 15:46 13 2:1 2:0
12. TJ Spartak Jiříkov 22 2 4 16 20:78 10 3:0 1:2

žáci C

I.A třída žáků

Skupina B

doma venku
1. SK Roudnice nad Labem 22 15 4 3 74:26 49 0:1 3:3
2. FK Teplice C 22 13 5 4 59:28 44
3. FK Lokomotiva Bílina 22 12 4 6 44:20 40 3:2 2:0
4. FK Lovochemie Lovosice 22 11 2 9 44:23 35 3:1 2:0
5. TJ Hvězda Trnovany 22 10 5 7 29:33 35 2:2 0:1
6. FK Český lev Tonaso Neštěmice B 22 9 3 10 25:33 30 3:0 1:1
7. MFK Ústí nad Labem B 22 7 8 7 36:31 29 1:2 1:1
8. SK Sokol Brozany 22 7 7 8 35:50 28 7:1 3:3
9. SK Assi Domän Štětí 22 8 3 11 27:38 27 3:1 4:0
10. FK Litoměřice 22 6 4 12 21:37 22 2:1 0:2
11. FK Duchcov 22 4 6 12 29:62 18 7:3 3:1
12. FK Junior Děčín B 22 3 3 16 21:63 12 5:1 4:1

žáci D (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina A

podzimní část

doma venku
1. FC MUS Most 1996 14 12 1 1 55:13 37 1:4 0:4
2. AC Sparta Praha 14 10 1 3 42:18 31 1:1 3:1
3. SK Motorlet Praha 14 8 2 4 36:15 26 1:2 1:1
4. SK Kladno 14 8 1 5 45:25 25 1:0 0:2
5. FK Teplice 14 7 3 4 37:18 24
6. SK Cheb 14 3 2 9 24:40 11 3:1 1:1
7. FC Háje Jižní Město 14 3 0 11 11:49 9 5:0 7:1
8. FK Kaučuk Kralupy nad Vltavou 14 0 0 14 9:81 0 5:0 8:0

Skupina B

jarní část

doma venku
1. SK Kladno 14 13 0 1 51:12 39 0:1 1:2
2. FC Dukla Příbram 14 11 1 2 50:11 34 0:4 2:3
3. FK Teplice 14 8 2 4 37:16 26
4. FC ZVVZ Milevsko 14 6 2 6 30:23 20 1:1 ?
5. TJ Junior Praha 14 6 2 6 28:29 20 4:1 ?
6. SK Cheb 14 5 2 7 26:33 17 3:1 3:1
7. FK Horažďovice 14 2 0 12 8:60 6 2:0 ?
8. 1.FC Plzeň 14 0 1 13 9:55 1 7:0 ?

žáci E (mladší žáci B)

Oblastní přebor mladších žáků

doma venku
1. 1.FC Česká Lípa 22 20 0 2 80:17 60 2:0 0:1
2. FC Slovan Liberec 22 16 2 4 75:19 50 2:1 0:2
3. FK Teplice B 22 15 1 6 64:30 46
4. FC Chomutov 22 12 3 7 53:36 39 2:1 0:3
5. FK Junior Děčín 22 11 3 8 43:32 36 0:2 3:2
6. FK Český lev Tonaso Neštěmice 22 9 5 8 56:39 32 2:3 4:3
7. FK Chmel Blšany 22 8 5 9 37:32 29 1:0 4:1
8. MFK Ústí nad Labem 22 8 4 10 51:53 28 6:2 0:7
9. FK Jablonec 97 B 22 7 4 11 46:53 25 2:0 1:1
10. TJ Spartak Jiříkov 22 5 3 14 25:67 18 10:0 4:1
11. TJ Baník Souš 22 4 1 17 27:95 13 1:0 8:0
12. SK Čechie Louny 22 0 3 19 17:101 3 6:0 6:0

žáci F

II. třída starších žáků

doma venku
1. TJ Proboštov 26 22 1 3 125:20 67 3:7 ?
2. TJ Krupka 26 21 4 1 111:17 67 1:6 0:6
3. FK Lokomotiva Bílina B 26 15 3 8 85:42 48 4:1 ?
4. TJ Hvězda Trnovany B 26 14 5 7 58:54 47 1:1 2:3
5. TJ Sokol Unčín 26 14 3 9 79:49 45 0:3 0:3
6. TJ Sokol Košťany 26 13 4 9 60:44 43 ? 0:3
7. TJ Lokomotiva Teplice 26 12 4 10 56:49 40 0:2 1:0
8. TJ Rudolfova huť Dubí 26 13 1 12 83:78 40 2:1 7:5
9. TJ Slovan Sobědruhy 26 10 2 14 42:77 32 6:1 0:4
10. FK Teplice F 26 8 2 16 53:75 26
11. FK Hostomice 26 7 2 17 33:86 23 2:3 8:3
12. TJ Hrob 26 6 0 20 34:85 18 3:1 1:2
13. TJ Rudné doly Dubí 26 5 2 19 33:117 17 1:4 ?
14. TJ Sokol Bořislav 26 4 3 19 30:89 15 ? 3:2