/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1999/2000 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1999/2000 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 24 4 2 81:23 76 4:2 2:3
2. SK Slavia Praha 30 21 5 4 53:25 68 1:1 1:0
3. FC Petra Drnovice 30 14 6 10 36:32 48 2:2 1:1
4. FC Stavo Artikel Brno 30 12 6 12 35:33 42 2:1 1:2
5. FK Teplice 30 10 11 9 38:38 41
6. FC Dukla Příbram 30 11 7 12 33:36 40 2:0 0:3
7. CU Bohemians Praha 30 10 10 10 24:28 40 2:0 0:0
8. FC Slovan Liberec 30 9 11 10 21:24 38 1:0 0:2
9. FK Viktoria Žižkov 30 9 10 11 37:41 37 0:0 1:3
10. FK Chmel Blšany 30 10 7 13 28:45 37 0:0 2:0
11. FC Baník Ostrava 30 8 11 11 43:45 35 0:2 2:2
12. SK Sigma Olomouc 30 7 13 10 31:38 34 2:1 2:2
13. FK Jablonec 97 30 7 11 12 24:36 32 2:0 1:3
14. SK České Budějovice 30 9 5 16 34:49 32 3:0 1:3
15. Slezský FC Opava 30 6 10 14 31:39 28 1:1 1:1
16. SK Hradec Králové 30 4 11 15 21:38 23 1:1 0:2

Pohár ČMFS

2. kolo: FK Tatran Kadaň – FK Teplice 1:0

Liga mistrů UEFA

3.předkolo: FK Teplice - BV Borussia 09 Dortmund 0:1, 0:1

Pohár UEFA

 1. kolo: FK Teplice - Ferencvárosi TC 3:1, 1:1
 2. kolo: FK Teplice - Real CD Mallorca 1:2, 0:3

muži B

Česká fotbalová liga

doma venku
1. FC Chomutov 30 19 5 6 48:18 62 1:5 0:1
2. SK Sparta Krč 30 18 6 6 49:26 60 2:0 0:0
3. FC Střížkov Praha 9 30 15 8 7 53:31 53 0:3 1:2
4. FK Mogul Kolín 30 14 9 7 46:28 51 3:1 1:7
5. AC Sparta Praha B 30 15 5 10 52:32 50 0:2 0:4
6. TJ ZD Milín 30 15 4 11 57:52 49 2:1 0:1
7. FK Jiskra Otavan Třeboň 30 14 6 10 47:48 48 1:1 1:3
8. TJ Tatran Prachatice 30 11 6 13 32:42 39 0:3 1:1
9. AFK Chrudim 30 10 8 12 40:50 38 0:1 1:1
10. FK Admira/Slavoj Praha 30 11 5 14 34:44 38 1:0 0:3
11. TJ Karlovy Vary - Dvory 30 10 5 15 43:52 35 2:2 0:3
12. SK Slovan Varnsdorf 30 9 5 16 44:49 32 3:2 0:4
13. SK Hradec Králové B 30 7 11 12 37:44 32 2:2 2:3
14. FK Teplice B 30 7 8 15 28:58 29
15. AFK Sokol Semice 30 8 4 18 33:59 28 1:0 0:0
16. SK Slavia Praha B 30 8 3 19 50:60 27 1:1 2:1

Před zahájením odstoupil ze soutěže 1.FC Česká Lípa.

Po podzimní části odstoupil ze soutěže SK EMĚ Mělník, jeho výsledky byly anulovány. 

Anulovaný výsledek SK EMĚ Mělník – FK Teplice B 3:4.


dorost A

1. celostátní liga staršího dorostu

doma venku
1. FC Baník Ostrava 30 21 4 5 87:28 67 2:3 0:2
2. AC Sparta Praha 30 17 5 8 67:36 56 2:2 2:5
3. SK Sigma Olomouc 30 15 9 6 60:38 54 1:2 0:5
4. SK Slavia Praha 30 15 4 11 65:57 49 3:0 3:4
5. FC Stavo Artikel Brno 30 14 7 9 43:39 49 2:2 2:0
6. SK České Budějovice 30 12 12 6 40:32 48 4:0 2:0
7. SK Hradec Králové 30 14 6 10 65:59 48 2:2 3:2
8. FK Teplice 30 13 8 9 59:51 47
9. FK Svit Zlín 30 12 8 10 44:38 44 3:1 1:1
10. CU Bohemians Praha 30 10 11 9 48:46 41 1:2 1:1
11. FC Viktoria Plzeň 30 10 10 10 52:53 40 2:2 2:2
12. FC Karviná 30 9 8 13 37:49 35 6:2 1:3
13. FC Slovan Liberec 30 7 12 11 43:55 33 2:1 2:2
14. Slezský FC Opava 30 4 6 20 28:64 18 2:1 1:0
15. FC Nová huť Ostrava 30 5 2 23 27:76 17 1:0 2:3
16. FK Benešov 30 2 8 20 34:78 14 3:1 1:0

dorost B

Česká liga staršího dorostu

Skupina A

doma venku
1. FK Chmel Blšany 30 20 8 2 122:17 68 1:0 2:2
2. FC Viktoria Plzeň B 30 18 5 7 87:53 59 1:4 1:1
3. SK České Budějovice B 30 17 7 6 67:26 58 1:1 0:2
4. 1.FC Plzeň 30 15 5 10 61:46 50 3:4 0:1
5. SK Kladno 30 12 10 8 82:54 46 2:2 1:1
6. FK Teplice B 30 12 9 9 70:46 45
7. SK Motorlet Praha 30 13 6 11 53:56 45 6:1 3:1
8. SK Rakovník 30 12 7 11 54:63 43 1:3 2:3
9. FC ZVVZ Milevsko 30 12 5 13 39:65 41 4:0 4:0
10. FK Admira/Slavoj Praha 30 13 2 15 55:82 41 0:2 1:2
11. FC Dukla Příbram 30 11 6 13 74:63 39 4:2 1:5
12. FC MUS Most 1996 30 10 8 12 55:51 38 0:0 2:2
13. FK Tábor 30 9 9 12 48:54 36 3:0 1:1
14. SK Sparta Krč 30 8 9 13 42:60 33 7:3 1:0
15. SK Cheb 30 5 5 20 47:110 20 7:0 2:2
16. FK Tachov 30 1 3 26 23:133 6 4:1 5:0

dorost C (mladší dorost A)

1. celostátní liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Baník Ostrava 30 25 3 2 101:24 78 1:2 2:4
2. SK Sigma Olomouc 30 23 5 2 91:25 74 2:3 0:2
3. FK Svit Zlín 30 17 6 7 67:35 57 3:2 3:4
4. SK Slavia Praha 30 17 6 7 68:42 57 1:0 0:2
5. SK České Budějovice 30 16 7 7 42:31 55 0:1 3:0
6. SK Hradec Králové 30 16 6 8 46:30 54 0:0 1:3
7. AC Sparta Praha 30 16 3 11 57:40 51 0:3 0:1
8. FC Stavo Artikel Brno 30 13 7 10 49:28 46 1:0 0:3
9. FC Viktoria Plzeň 30 14 4 12 58:44 46 0:0 0:3
10. FK Teplice 30 14 3 13 49:42 45
11. CU Bohemians Praha 30 11 4 15 57:70 37 3:1 4:2
12. Slezský FC Opava 30 6 11 13 28:41 29 4:0 0:0
13. FC Slovan Liberec 30 6 3 21 31:65 21 5:1 1:2
14. FC Nová huť Ostrava 30 3 4 23 24:92 13 1:0 5:3
15. FC Karviná 30 3 3 24 17:84 12 4:0 1:0
16. FK Benešov 30 1 3 26 18:110 6 2:0 2:0

dorost D (mladší dorost B)

Česká liga mladšího dorostu

Skupina A

doma venku
1. FC Viktoria Plzeň B 30 24 2 4 101:19 74 0:2 1:2
2. FK Chmel Blšany 30 22 5 3 93:26 71 1:1 0:1
3. SK Motorlet Praha 30 22 3 5 59:23 69 3:1 0:2
4. 1.FC Plzeň 30 17 6 7 56:30 57 0:1 1:2
5. FC Dukla Příbram 30 17 5 8 69:38 56 3:1 3:0
6. FC MUS Most 1996 30 16 6 8 69:37 54 2:0 1:2
7. FK Teplice B 30 17 2 11 83:30 53
8. SK České Budějovice B 30 11 6 13 44:47 39 0:1 4:1
9. FC ZVVZ Milevsko 30 10 8 12 26:34 38 5:0 1:1
10. SK Sparta Krč 30 11 2 17 31:53 35 1:2 5:1
11. SK Kladno 30 10 4 16 40:62 34 1:2 7:0
12. SK Cheb 30 8 6 16 33:59 30 5:0 2:3
13. FK Tábor 30 7 8 15 47:51 29 2:0 2:0
14. FK Tachov 30 5 3 22 32:110 18 5:1 4:0
15. SK Rakovník 30 5 2 23 27:107 17 5:1 6:1
16. FK Admira/Slavoj Praha 30 3 2 25 26:110 11 11:0 2:1

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. AC Sparta Praha 14 12 1 1 43:9 37 0:1 2:2
2. FC Viktoria Plzeň 14 11 0 3 30:10 33 2:1 0:2
3. FK Teplice 14 9 2 3 34:11 29
4. FC MUS Most 1996 14 6 1 7 22:21 19 1:0 2:3
5. SK Motorlet Praha 14 6 0 8 23:18 18 2:0 1:0
6. SK VTJ Slavia Karlovy Vary 14 4 2 8 16:19 14 2:1 0:0
7. 1.FC Plzeň 14 3 0 11 10:43 9 5:0 5:0
8. SK Aritma Praha 14 2 0 12 10:57 6 2:1 10:0

Skupina A (finálová)

jarní část

doma venku
1. FK Mladá Boleslav 14 11 1 2 34:9 34 1:1 0:1
2. AC Sparta Praha 14 9 2 3 26:14 29 1:0 0:2
3. SK Slavia Praha 14 7 4 3 22:21 25 2:2 0:1
4. FC Viktoria Plzeň 14 5 1 8 18:30 16 1:2 3:3
5. SK České Budějovice 14 3 4 7 14:16 13 0:0 1:0
6. FK Jablonec 97 14 3 4 7 14:20 13 1:1 1:2
7. FK Pardubice 1899 14 3 4 7 7:19 13 1:1 0:2
8. FK Teplice 14 2 6 6 12:18 12

žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. FK Chmel Blšany 22 21 1 0 95:7 64 0:4 0:6
2. SK Roudnice nad Labem 22 17 3 2 66:19 54 2:3 0:1
3. 1.FC Česká Lípa 22 12 4 6 54:19 40 0:2 0:3
4. FK Junior Děčín 22 10 5 7 43:29 35 2:0 1:3
5. FK Český lev Neštěmice 22 10 5 7 44:42 35 2:1 1:5
6. FC Chomutov 22 10 3 9 50:39 33 0:3 2:1
7. FK Teplice B 22 9 2 11 35:42 29
8. FK Jablonec 97 B 22 8 4 10 43:42 28 0:3 1:2
9. FK L+M Souš 22 8 1 13 43:53 25 2:0 1:1
10. FC Slovan Liberec B 22 5 5 12 37:51 20 2:0 7:0
11. SK Čechie Louny 22 1 6 15 18:69 9 1:1 2:0
12. FK Tatran Kadaň 22 1 1 20 15:131 4 6:3 3:0

žáci C

I.A třída žáků

Skupina B

doma venku
1. MFK Ústí nad Labem 22 19 1 2 104:11 58 1:2 0:1
2. FK Litoměřice 22 17 1 4 78:26 52 4:1 5:2
3. FK Teplice C 22 15 2 5 101:25 47
4. SK Roudnice nad Labem B 22 11 3 8 68:41 36 6:2 2:2
5. 1.FC Česká Lípa B 22 10 3 9 55:50 33 5:0 5:0
6. SK Assi Domän Štětí 22 10 3 9 44:58 33 14:0 1:3
7. FK Lovochemie Lovosice 22 8 2 12 40:48 26 2:1 1:1
8. FK Český lev Neštěmice B 22 7 3 12 32:59 24 2:3 6:0
9. FK Lokomotiva Bílina 22 7 2 13 38:81 23 2:3 8:1
10. TJ Hvězda Trnovany 22 6 4 12 39:61 22 6:1 8:0
11. SK E.Vodrážka Auto Renault Trmice 22 5 4 13 25:89 19 10:1 6:0
12. TJ Proboštov 22 1 4 17 18:93 7 3:0 4:1

žáci D (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. AC Sparta Praha 14 12 1 1 42:7 37 0:3 1:3
2. SK Motorlet Praha 14 11 2 1 59:9 35 2:3 1:3
3. FC MUS Most 1996 14 7 4 3 43:13 25 4:2 0:0
4. FK Teplice 14 8 1 5 46:21 25
5. FC Viktoria Plzeň 14 7 2 5 44:15 23 1:6 2:0
6. SK VTJ Slavia Karlovy Vary 14 3 0 11 21:58 9 5:1 7:0
7. 1.FC Plzeň 14 2 0 12 5:53 6 8:0 1:0
8. SK Aritma Praha 14 1 0 13 3:87 3 6:0 8:0

Skupina A

jarní část

doma venku
1. SK Slavia Praha 14 9 3 2 32:14 30 1:1 1:2
2. FK Mladá Boleslav 14 7 3 4 30:16 24 2:3 3:2
3. FK Pardubice 1899 14 7 3 4 21:13 24 3:0 1:4
4. FK Teplice 14 6 3 5 31:27 21
5. FK Jablonec 97 14 6 1 7 20:29 19 0:3 4:1
6. AC Sparta Praha 14 4 6 4 15:16 18 1:1 2:0
7. FC Viktoria Plzeň 14 3 2 9 16:28 11 5:2 1:7
8. SK České Budějovice 14 2 3 9 11:33 9 6:0 1:1

žáci E (mladší žáci B)

Oblastní přebor mladších žáků

doma venku
1. FK Teplice B 22 18 1 3 89:20 55
2. FC Chomutov 22 17 2 3 83:21 53 1:0 1:3
3. FK Český lev Neštěmice 22 16 2 4 101:35 50 4:4 3:2
4. FK Chmel Blšany 22 16 1 5 85:18 49 1:0 1:0
5. FK Junior Děčín 22 14 2 6 82:38 44 3:0 1:5
6. FC Slovan Liberec B 22 11 3 8 62:43 36 6:0 4:0
7. SK Roudnice nad Labem 22 9 4 9 58:43 31 8:0 2:3
8. FK Jablonec 97 B 22 8 0 14 43:68 24 5:1 5:0
9. 1.FC Česká Lípa 22 5 3 14 46:79 18 9:0 3:2
10. FK Tatran Kadaň 22 3 2 17 33:97 11 5:0 6:0
11. SK Čechie Louny 22 2 1 19 13:116 7 7:0 6:0
12. FK L+M Souš 22 1 3 18 19:136 6 4:0 4:0