/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2000/01 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2000/01 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 21 5 4 71:31 68 2:3 1:2
2. SK Slavia Praha 30 14 10 6 46:32 52 2:0 0:3
3. SK Sigma Olomouc 30 14 10 6 47:33 52 0:0 1:3
4. FC Marila Příbram 30 14 9 7 40:26 51 1:2 1:0
5. FK Viktoria Žižkov 30 12 10 8 45:40 46 1:2 1:2
6. FC Slovan Liberec 30 12 9 9 39:31 45 0:0 3:0
7. FK Drnovice 30 11 8 11 35:36 41 0:1 1:3
8. CU Bohemians Praha 30 10 10 10 33:34 40 3:0 1:2
9. FK Teplice 30 12 4 14 45:39 40
10. FK Chmel Blšany 30 10 10 10 35:35 40 3:1 1:3
11. 1.FC Synot 30 9 10 11 37:35 37 2:1 1:0
12. FK Jablonec 97 30 8 8 14 26:40 32 2:1 0:1
13. FC Stavo Artikel Brno 30 7 9 14 24:35 30 1:1 0:2
14. FC Baník Ostrava 30 7 9 14 28:45 30 4:0 0:2
15. SK České Budějovice 30 6 8 16 32:56 26 4:1 2:2
16. FC Viktoria Plzeň 30 4 9 17 30:65 21 5:1 2:0

Pohár ČMFS - Sport 1 Cup

2. kolo: SK Slovan Varnsdorf – FK Teplice 2:6
3. kolo: SK Rakovník – FK Teplice 1:3
Osmifinále: Slezský FC Opava – FK Teplice 0:0, pok. kopy 2:3
Čtvrtfinále: FK Viktoria Žižkov – FK Teplice 3:2 p.p.

muži B

Česká fotbalová liga

doma venku
1. FK Mogul Kolín 34 21 7 6 64:29 70 2:3 0:0
2. FC Střížkov Praha 9 34 19 4 11 69:43 61 1:0 1:3
3. FK Admira/Slavoj Praha 34 15 10 9 56:38 55 0:3 0:3
4. SK Hradec Králové B 34 16 7 11 50:37 55 1:4 4:2
5. SK Kladno 34 15 9 10 42:33 54 1:2 1:1
6. TJ Karlovy Vary - Dvory 34 16 6 12 46:51 54 1:0 0:3
7. TJ ZD Milín 34 15 7 12 58:50 52 4:2 0:3
8. FK Teplice B 34 13 11 10 53:48 50
9. TJ Tatran Prachatice 34 13 6 15 41:42 45 1:1 1:1
10. AC Sparta Praha B 34 11 11 12 48:44 44 1:4 1:1
11. SK Sparta Krč 34 11 11 12 55:59 44 4:1 2:0
12. SK Semily 34 11 11 12 48:54 44 1:1 2:1
13. AFK Sokol Semice 34 11 10 13 53:57 43 1:1 0:0
14. SK Slavia Praha B 34 11 7 16 45:55 40 2:1 2:2
15. SK Slovan Varnsdorf 34 11 7 16 44:59 40 3:0 1:1
16. AFK Chrudim 34 12 3 19 48:60 39 2:0 4:0
17. FK Jiskra Otavan Třeboň 34 8 8 18 35:58 32 4:1 1:2
18. SKO Slavoj Vyšehrad 34 8 3 23 37:75 27 3:0 1:1

dorost A

1. celostátní liga staršího dorostu

doma venku
1. FC Baník Ostrava 30 21 6 3 103:26 69 2:4 0:3
2. SK Sigma Olomouc 30 19 7 4 70:24 64 2:3 0:4
3. AC Sparta Praha 30 15 9 6 61:49 54 2:2 1:1
4. SK Slavia Praha 30 13 7 10 58:35 46 2:1 0:1
5. FC Viktoria Plzeň 30 11 11 8 47:38 44 0:1 2:2
6. SK České Budějovice 30 12 7 11 46:38 43 1:0 0:1
7. FC Vítkovice 30 12 7 11 33:34 43 2:1 1:1
8. 1.FC Synot 30 12 6 12 46:40 42 1:0 0:3
9. FK Mladá Boleslav 30 10 10 10 37:47 40 6:0 2:4
10. FK Zlín 30 11 6 13 49:36 39 0:2 0:0
11. FK Teplice 30 11 6 13 43:47 39
12. FC Stavo Artikel Brno 30 9 9 12 46:61 36 0:1 2:1
13. SK Hradec Králové 30 10 5 15 43:47 35 3:2 0:3
14. FK Chmel Blšany 30 8 11 11 48:54 35 4:2 1:1
15. CU Bohemians Praha 30 8 6 16 48:63 30 4:1 1:0
16. FC Karviná 30 1 1 28 16:155 4 3:0 1:2

dorost B

Česká liga staršího dorostu

Skupina A

doma venku
1. SK Slavia Praha B 30 23 4 3 95:27 73 0:1 0:4
2. FC Viktoria Plzeň B 30 17 6 7 80:45 57 1:1 2:0
3. FC MUS Most 1996 30 14 9 7 65:45 51 4:1 1:1
4. FC Marila Příbram 30 13 11 6 67:36 50 1:0 0:0
5. SK Strakonice 1908 30 14 7 9 52:38 49 0:2 2:4
6. SK České Budějovice B 30 15 4 11 56:31 49 1:0 2:3
7. FK Teplice B 30 13 8 9 43:34 47
8. FK Tábor 30 14 3 13 48:37 45 0:1 2:1
9. SK Kladno 30 13 4 13 55:61 43 2:0 2:1
10. FC ZVVZ Milevsko 30 12 4 14 56:63 40 2:0 2:3
11. FK Meteor Praha VIII 30 12 3 15 51:62 39 5:0 0:3
12. SK Motorlet Praha 30 10 8 12 53:52 38 0:0 2:1
13. FC Chomutov 30 10 7 13 55:55 37 3:1 2:1
14. 1.FC Plzeň 30 10 7 13 67:68 37 0:0 0:2
15. SK Rakovník 30 3 5 22 34:95 14 4:0 0:0
16. SSC Bolevec 30 1 2 27 15:143 5 2:2 1:1

dorost C (mladší dorost A)

1. celostátní liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Baník Ostrava 30 25 2 3 84:23 77 0:2 2:5
2. SK Sigma Olomouc 30 23 4 3 88:25 73 0:2 1:3
3. FC Stavo Artikel Brno 30 17 5 8 64:35 56 2:1 0:3
4. SK Hradec Králové 30 16 5 9 64:46 53 1:4 5:0
5. FK Zlín 30 14 7 9 46:31 49 0:1 3:4
6. 1.FC Synot 30 12 4 14 47:55 40 2:3 2:4
7. FK Mladá Boleslav 30 11 7 12 55:59 40 2:2 1:3
8. AC Sparta Praha 30 10 8 12 55:57 38 1:3 2:1
9. FC Viktoria Plzeň 30 11 5 14 36:49 38 1:2 0:1
10. SK Slavia Praha 30 10 8 12 58:58 38 1:1 1:1
11. CU Bohemians Praha 30 11 5 14 50:52 38 2:1 3:2
12. FK Teplice 30 10 5 15 56:57 35
13. FK Chmel Blšany 30 9 8 13 61:56 35 2:0 1:1
14. FC Vítkovice 30 10 5 15 48:57 35 3:1 2:3
15. SK České Budějovice 30 7 8 15 49:76 29 2:1 1:1
16. FC Karviná 30 1 0 29 18:143 3 7:1 6:0

dorost D (mladší dorost B)

Česká liga mladšího dorostu

Skupina A

doma venku
1. FC Marila Příbram 30 24 2 4 105:34 74 2:3 1:3
2. 1.FC Plzeň 30 21 4 5 79:30 67 1:2 3:3
3. SK Slavia Praha B 30 21 4 5 82:29 67 1:2 1:5
4. FK Teplice B 30 18 5 7 88:38 59
5. FC Viktoria Plzeň B 30 17 4 9 80:56 55 5:2 0:0
6. FC MUS Most 1996 30 16 4 10 65:48 52 6:1 2:2
7. SK České Budějovice B 30 13 7 10 48:44 46 2:1 2:3
8. FK Meteor Praha VIII 30 14 4 12 61:63 46 0:1 6:0
9. SK Motorlet Praha 30 13 4 13 53:46 43 4:0 4:1
10. FK Tábor 30 10 9 11 53:49 39 4:0 0:0
11. SK Kladno 30 10 3 17 45:56 33 2:0 4:0
12. SK Strakonice 1908 30 8 7 15 39:62 31 4:1 2:1
13. SK Rakovník 30 7 7 16 36:81 28 3:2 6:0
14. FC Chomutov 30 5 4 21 45:102 19 5:2 4:1
15. FC ZVVZ Milevsko 30 2 6 22 19:85 12 3:1 1:1
16. SSC Bolevec 30 3 2 25 21:96 11 6:0 4:0

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. AC Sparta Praha 14 10 2 2 45:14 32 1:2 2:2
2. FC Viktoria Plzeň 14 10 2 2 49:13 32 0:1 1:1
3. FC MUS Most 1996 14 9 3 2 58:18 30 0:1 2:1
4. FK Teplice 14 8 2 4 30:16 26
5. FK Chmel Blšany 14 5 2 7 29:39 17 0:2 3:0
6. 1.FC Plzeň 14 4 1 9 22:48 13 3:2 3:0
7. SK Cheb 14 3 2 9 19:49 11 2:1 3:2
8. SK Rakovník 14 0 0 14 2:57 0 5:1 5:0

Skupina B (o udržení)

jarní část

doma venku
1. FK Mladá Boleslav 14 9 2 3 35:10 29 3:0 0:0
2. FK Chmel Blšany 14 8 4 2 27:11 28 0:0 1:1
3. FK Teplice 14 7 4 3 32:7 25
4. SK Motorlet Praha 14 7 2 5 22:26 23 5:0 0:2
5. TJ Junior Praha 14 7 2 5 26:25 23 0:1 1:2
6. 1.FC Plzeň 14 6 2 6 19:24 20 4:0 3:0
7. SK Cheb 14 3 1 10 14:37 10 6:1 3:0
8. SK Rakovník 14 0 1 13 10:45 1 0:0 6:0

žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. FK JABE Česká Lípa 22 16 3 3 75:40 51 3:5 1:6
2. FK Teplice B 22 13 3 6 61:43 42
3. MFK Ústí nad Labem 22 12 1 9 50:26 37 3:2 0:3
4. FC Chomutov 22 11 3 8 48:31 36 2:2 2:0
5. FK Junior Děčín 22 9 4 9 44:49 31 4:3 2:0
6. FK Jablonec 97 B 22 9 3 10 45:60 30 1:3 3:2
7. FC Slovan Liberec B 22 8 5 9 45:50 29 2:0 5:1
8. FC MUS Most 1996 B 22 9 2 11 45:54 29 3:1 6:0
9. FK B.D.K. Souš 22 9 2 11 32:46 29 2:3 2:1
10. FK Český lev Neštěmice 22 9 1 12 43:41 28 1:4 4:1
11. SK Roudnice nad Labem 22 8 3 11 43:42 27 1:1 5:1
12. SK Rapid Pavlovice 22 3 2 17 17:66 11 7:2 2:2

žáci C

I.A třída žáků

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice C 22 19 1 2 78:18 58
2. FK Lokomotiva Bílina 22 14 5 3 78:33 47 3:1 3:4
3. FK Litoměřice 22 11 4 7 53:34 37 2:0 3:0
4. TJ Hvězda Trnovany 22 10 4 8 37:28 34 2:1 1:0
5. FK Český lev Neštěmice B 22 10 2 10 39:33 32 3:1 4:0
6. SK Roudnice nad Labem B 22 10 1 11 35:53 31 10:0 4:1
7. FK Libochovice 22 8 4 10 30:38 28 2:1 4:0
8. TJ Krupka 22 7 5 10 36:42 26 2:1 2:0
9. MFK Ústí nad Labem B 22 6 6 10 28:51 24 5:0 6:2
10. SK Frantschach Štětí 22 6 5 11 29:52 23 4:0 6:3
11. FK Lovochemie Lovosice 22 3 8 11 22:37 17 2:3 0:0
12. SK E.Vodrážka Auto Renault Trmice 22 3 5 14 23:69 14 7:0 3:0

žáci D (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. FK Teplice 14 14 0 0 60:10 42
2. AC Sparta Praha 14 11 0 3 69:9 33 3:0 1:0
3. FC MUS Most 1996 14 8 0 6 36:46 24 7:2 7:2
4. FC Viktoria Plzeň 14 7 2 5 24:24 23 2:1 3:1
5. SK Rakovník 14 5 1 8 20:24 16 4:1 3:1
6. FK Chmel Blšany 14 5 1 8 24:35 16 5:1 4:1
7. 1.FC Plzeň 14 2 1 11 8:45 7 5:0 6:0
8. SK Cheb 14 1 1 12 9:57 4 5:0 5:0

Skupina B

jarní část

doma venku
1. FK Teplice 14 12 2 0 51:7 38
2. SK Motorlet Praha 14 10 2 2 34:14 32 3:1 2:0
3. FK Mladá Boleslav 14 6 2 6 21:17 20 3:1 0:0
4. FK Chmel Blšany 14 6 2 6 24:30 20 5:2 7:0
5. SK Rakovník 14 5 4 5 20:21 19 2:1 4:0
6. TJ Junior Praha 14 5 3 6 17:23 18 4:0 4:0
7. 1.FC Plzeň 14 3 1 10 11:31 10 2:2 9:0
8. SK Cheb 14 0 2 12 8:43 2 2:0 4:0

žáci E (mladší žáci B)

Oblastní přebor mladších žáků

doma venku
1. FK Junior Děčín 22 18 2 2 91:22 56 0:2 2:1
2. FK Teplice B 22 16 0 6 62:23 48
3. FC MUS Most 1996 B 22 14 2 6 49:27 44 0:1 1:2
4. FK JABE Česká Lípa 22 12 6 4 57:25 42 4:0 2:1
5. MFK Ústí nad Labem 22 12 4 6 67:32 40 0:3 5:0
6. FC Slovan Liberec B 22 12 1 9 44:30 37 2:4 5:1
7. SK Roudnice nad Labem 22 11 2 9 63:44 35 1:0 1:0
8. FK Český lev Neštěmice 22 8 2 12 38:40 26 6:0 3:1
9. FK Jablonec 97 B 22 8 0 14 42:52 24 0:1 3:1
10. FC Chomutov 22 5 2 15 37:77 17 4:1 3:1
11. SK Rapid Pavlovice 22 5 1 16 17:60 16 2:1 5:1
12. FK B.D.K. Souš 22 0 0 22 8:143 0 11:0 2:1