/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2001/02 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2001/02 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. FC Slovan Liberec 30 19 7 4 55:26 64 2:0 1:4
2. AC Sparta Praha 30 20 3 7 55:19 63 0:1 3:2
3. FK Viktoria Žižkov 30 19 6 5 42:20 63 1:3 0:3
4. FC Bohemians Praha 30 14 6 10 40:35 48 3:2 0:1
5. SK Slavia Praha 30 12 11 7 45:34 47 1:2 0:3
6. FC Baník Ostrava 30 12 8 10 43:36 44 4:0 2:0
7. FK Teplice 30 12 5 13 37:41 41
8. FC Stavo Artikel Brno 30 10 10 10 34:42 40 2:2 1:2
9. FK Jablonec 97 30 10 10 10 35:33 40 0:0 0:0
10. SK Sigma Olomouc 30 9 10 11 29:31 37 0:1 2:0
11. 1.FC Synot 30 10 6 14 31:38 36 1:1 0:2
12. SK Hradec Králové 30 9 8 13 28:42 35 4:3 0:3
13. FC Marila Příbram 30 9 7 14 27:39 34 1:0 0:1
14. FK Chmel Blšany 30 8 5 17 35:51 29 2:1 3:1
15. FK Drnovice 30 7 5 18 31:45 26 0:2 1:1
16. Slezský FC Opava 30 5 3 22 23:58 18 1:0 2:0

Pohár ČMFS - Sport 1 Cup

2. kolo: SK Frantschach Štětí – FK Teplice 0:2
3. kolo: FC Vysočina Jihlava – FK Teplice 1:2
Osmifinále: FK Teplice – FC Bohemians Praha 1:0
Čtvrtfinále: FC MUS Most 1996 – FK Teplice 2:0

muži B

Česká fotbalová liga

doma venku
1. AC Sparta Praha B 34 24 5 5 73:28 77 3:0 0:4
2. TJ Tatran Prachatice 34 21 1 12 60:36 64 0:0 1:4
3. SK Slovan Varnsdorf 34 18 7 9 64:43 61 0:1 0:2
4. SK Slavia Praha B 34 16 11 7 50:34 59 1:1 1:2
5. FC Střížkov Praha 9 34 17 7 10 53:43 58 0:3 0:3
6. FC Slovan Liberec B 34 14 5 15 58:52 47 4:0 1:2
7. SK Hradec Králové B 34 12 8 14 38:41 44 0:1 2:1
8. FK Admira/Slavoj Praha 34 12 7 15 51:58 43 2:4 2:0
9. SK Semily 34 12 7 15 46:59 43 2:2 1:2
10. SK Sparta Krč 34 12 7 15 40:43 43 2:0 1:1
11. FK Teplice B 34 11 8 15 46:51 41
12. SK České Budějovice B 34 9 14 11 48:46 41 0:0 1:1
13. TJ Sokol Milín - Ligmet 34 8 17 9 41:48 41 5:0 2:2
14. AFK Chrudim 34 11 7 16 39:57 40 2:0 1:1
15. AFK Sokol Semice 34 11 6 17 48:78 39 2:1 1:3
16. SK Union Čelákovice 34 9 11 14 47:48 38 2:0 0:3
17. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 34 10 7 17 38:54 37 4:3 1:2
18. SK Kladno 34 7 9 18 36:57 30 1:2 1:0

dorost A

1. celostátní liga staršího dorostu

doma venku
1. SK Sigma Olomouc 30 17 8 5 76:34 59 5:2 2:4
2. FC Viktoria Plzeň 30 17 6 7 62:41 57 2:2 0:2
3. SK Slavia Praha 30 14 12 4 50:33 54 0:3 0:2
4. AC Sparta Praha 30 13 12 5 54:44 51 2:2 1:2
5. FC Stavo Artikel Brno 30 13 8 9 58:50 47 2:2 0:2
6. FC Baník Ostrava 30 13 7 10 46:38 46 0:1 1:1
7. SK Hradec Králové 30 10 10 10 37:41 40 2:0 0:1
8. FC Vítkovice 30 10 10 10 37:44 40 2:2 1:1
9. SK České Budějovice 30 11 6 13 39:43 39 2:3 1:0
10. FK Zlín 30 11 4 15 40:51 37 2:3 5:1
11. 1.FC Synot 30 10 6 14 45:44 36 2:0 2:1
12. Slezský FC Opava 30 11 3 16 36:49 36 2:3 3:4
13. FK Chmel Blšany 30 10 6 14 42:48 36 1:1 0:3
14. FK Jablonec 97 30 8 10 12 32:53 34 0:1 0:1
15. FK Teplice 30 8 7 15 46:51 31
16. FK Mladá Boleslav 30 3 7 20 29:65 16 3:0 3:1

dorost B

Česká liga staršího dorostu

Skupina A

doma venku
1. FC Marila Příbram 30 24 5 1 84:22 77 1:4 0:2
2. FK Teplice B 30 22 1 7 90:42 67
3. SK České Budějovice B 30 19 3 8 65:39 60 3:0 6:3
4. SK Slavia Praha B 30 18 5 7 85:31 59 1:0 2:1
5. FK Tábor 30 16 5 9 69:35 53 0:1 0:1
6. FK Meteor Praha VIII 30 15 5 10 68:47 50 3:2 1:4
7. SK Kladno 30 14 8 8 64:41 50 3:1 2:0
8. FC Viktoria Plzeň B 30 14 8 8 70:35 50 3:2 4:4
9. SK Motorlet Praha 30 14 7 9 50:35 49 5:2 0:4
10. FC MUS Most 1996 30 14 1 15 58:56 43 2:0 0:1
11. SK Strakonice 1908 30 10 3 17 40:62 33 4:1 5:0
12. FK Chomutov 30 7 4 19 37:84 25 4:0 1:0
13. FC ZVVZ Milevsko 30 7 2 21 36:85 23 5:2 7:0
14. FK Admira/Slavoj Praha 30 4 5 21 40:95 17 6:1 5:3
15. FK Junior Děčín 30 3 7 20 31:82 16 3:0 2:0
16. SK Cheb 30 4 1 25 25:121 13 9:2 3:1

dorost C (mladší dorost A)

1. celostátní liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Baník Ostrava 30 24 3 3 79:22 75 2:2 0:2
2. FK Zlín 30 18 7 5 47:23 61 1:2 0:6
3. SK Sigma Olomouc 30 19 4 7 75:23 61 0:1 0:4
4. AC Sparta Praha 30 17 5 8 52:31 56 0:4 0:3
5. FC Stavo Artikel Brno 30 14 7 9 54:40 49 1:2 0:4
6. SK Slavia Praha 30 14 6 10 42:33 48 1:1 0:2
7. 1.FC Synot 30 12 7 11 48:47 43 0:5 3:1
8. FC Viktoria Plzeň 30 10 8 12 43:53 38 4:0 2:1
9. FK Chmel Blšany 30 9 7 14 34:47 34 0:2 0:0
10. SK Hradec Králové 30 8 10 12 40:59 34 0:1 2:2
11. Slezský FC Opava 30 9 7 14 40:57 34 5:1 2:0
12. FC Vítkovice 30 9 5 16 27:48 32 0:0 0:1
13. FK Teplice 30 8 8 14 35:55 32
14. FK Mladá Boleslav 30 7 7 16 31:50 28 3:2 1:1
15. SK České Budějovice 30 5 10 15 37:55 25 4:4 1:0
16. FK Jablonec 97 30 4 5 21 24:65 17 3:1 0:0

dorost D (mladší dorost B)

Česká liga mladšího dorostu

Skupina A

doma venku
1. SK Slavia Praha B 30 22 4 4 70:18 70 2:2 0:3
2. FC Viktoria Plzeň B 30 22 3 5 80:25 69 0:2 1:2
3. FK Meteor Praha VIII 30 21 1 8 63:43 64 0:1 1:3
4. FC MUS Most 1996 30 18 7 5 73:38 61 0:0 1:1
5. FC Marila Příbram 30 19 3 8 89:37 60 1:1 1:2
6. SK Motorlet Praha 30 15 4 11 55:37 49 6:1 1:1
7. SK Kladno 30 13 5 12 52:49 44 1:0 0:5
8. FK Teplice B 30 12 7 11 56:39 43
9. FK Tábor 30 12 5 13 43:53 41 2:1 1:1
10. SK České Budějovice B 30 11 7 12 42:43 40 1:3 0:1
11. FK Junior Děčín 30 8 11 11 44:59 35 1:2 1:1
12. FK Admira/Slavoj Praha 30 10 3 17 56:68 33 2:1 0:2
13. SK Strakonice 1908 30 8 5 17 29:70 29 7:0 2:0
14. FK Chomutov 30 6 1 23 23:91 19 3:1 4:0
15. FC ZVVZ Milevsko 30 3 4 23 28:78 13 3:0 5:1
16. SK Cheb 30 3 4 23 30:85 13 4:0 5:1

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. FK Teplice 14 11 1 2 63:15 34
2. SK Slavia Praha 14 11 1 2 52:12 34 1:0 2:1
3. SK Motorlet Praha 14 10 0 4 31:11 30 2:4 2:1
4. FC Bohemians Praha 14 9 2 3 34:14 29 0:1 2:2
5. FK Baník Sokolov 14 5 1 8 28:36 16 9:1 4:2
6. FC MUS Most 1996 14 2 3 9 16:31 9 5:1 4:1
7. FK Chmel Blšany 14 2 2 10 9:55 8 13:0 6:0
8. SK Kladno 14 0 2 12 4:63 2 6:1 7:0

Skupina A (finálová)

jarní část

doma venku
1. AC Sparta Praha 14 12 1 1 45:14 37 1:5 3:3
2. SK Slavia Praha 14 8 2 4 30:17 26 3:1 1:6
3. FK AS Pardubice 14 7 3 4 21:16 24 0:3 0:1
4. SK Motorlet Praha 14 6 2 6 23:27 20 0:2 2:0
5. FK Mladá Boleslav 14 5 4 5 20:20 19 1:1 0:1
6. FC Viktoria Plzeň 14 4 2 8 17:23 14 0:0 0:1
7. FK Teplice 14 3 3 8 12:27 12
8. SK České Budějovice 14 2 1 11 16:40 7 1:0 0:3

žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. FK Teplice B 22 17 2 3 82:21 53
2. FK Chomutov 22 15 1 6 71:21 46 1:0 1:2
3. MFK Ústí nad Labem 22 15 0 7 78:37 45 8:1 3:2
4. FC Slovan Liberec B 22 13 4 5 49:31 43 3:0 3:3
5. FK Junior Děčín 22 13 2 7 63:36 41 3:1 3:2
6. FK Jablonec 97 B 22 12 3 7 63:42 39 5:0 1:0
7. FK Český lev Neštěmice 22 11 2 9 58:49 35 10:0 0:1
8. SK Slovan Varnsdorf 22 8 1 13 45:58 25 3:0 2:0
9. FC MUS Most 1996 B 22 7 3 12 37:54 24 4:0 0:0
10. FK Lokomotiva Bílina 22 6 1 15 59:87 19 1:5 5:3
11. Fotbalová škola Most 22 4 2 16 26:63 14 7:1 5:0
12. FK B.D.K. Souš 22 0 1 21 10:142 1 10:0 4:0

žáci C

I.A třída žáků

Skupina B

doma venku
1. SK Roudnice nad Labem 22 19 1 2 119:24 58 5:3 0:9
2. TJ Hvězda Trnovany 22 14 1 7 64:40 43 4:1 0:1
3. FK Teplice C 22 13 2 7 55:33 41
4. MFK Ústí nad Labem B 22 10 4 8 47:36 34 3:0 0:3
5. FK Libochovice 22 10 4 8 44:34 34 1:3 2:3
6. FK Litoměřice 22 9 4 9 35:38 31 3:0 0:2
7. FK Český lev Neštěmice B 22 8 6 8 44:44 30 2:0 0:0
8. TJ Chlumec 22 8 5 9 43:45 29 4:0 2:1
9. Fotbalová škola Most B 22 7 4 11 35:53 25 2:0 1:2
10. SK Frantschach Štětí 22 6 5 11 38:63 23 7:1 3:1
11. TJ Krupka 22 5 7 10 30:54 22 3:1 2:2
12. FK Lovochemie Lovosice 22 1 1 20 17:107 4 5:0 6:0

žáci D (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. SK Slavia Praha 14 13 0 1 49:8 39 0:2 0:2
2. SK Motorlet Praha 14 9 2 3 26:8 29 1:0 0:2
3. FK Teplice 14 7 4 3 25:11 25
4. FC Bohemians Praha 14 8 1 5 26:17 25 2:2 3:0
5. FC MUS Most 1996 14 5 2 7 18:22 17 0:0 1:0
6. SK Kladno 14 4 3 7 20:30 15 5:0 2:2
7. FK Baník Sokolov 14 2 1 11 13:39 7 6:0 2:1
8. FK Chmel Blšany 14 1 1 12 12:54 4 0:0 3:0

Skupina A

jarní část

doma venku
1. AC Sparta Praha 14 11 1 2 38:7 34 0:3 2:2
2. SK Slavia Praha 14 9 2 3 34:13 29 3:1 1:2
3. FK Teplice 14 6 4 4 26:22 22
4. FK Mladá Boleslav 14 5 6 3 20:18 21 1:1 3:3
5. SK České Budějovice 14 5 3 6 30:35 18 2:4 4:2
6. SK Motorlet Praha 14 3 5 6 10:13 14 1:0 1:2
7. FC Viktoria Plzeň 14 3 2 9 13:37 11 0:0 4:2
8. FK AS Pardubice 14 1 3 10 6:32 6 2:0 2:0

žáci E (mladší žáci B)

Oblastní přebor mladších žáků

doma venku
1. Fotbalová škola Most 22 18 2 2 80:17 56 2:2 1:2
2. FK Český lev Neštěmice 22 14 3 5 57:25 45 1:2 1:5
3. FK Junior Děčín 22 12 5 5 56:34 41 3:0 1:3
4. SK Slovan Varnsdorf 22 12 4 6 36:34 40 1:3 1:2
5. MFK Ústí nad Labem 22 10 7 5 46:25 37 2:1 2:4
6. FC Slovan Liberec B 22 9 5 8 31:38 32 1:2 3:1
7. FK Teplice B 22 9 2 11 56:52 29
8. FK Chomutov 22 7 4 11 36:45 25 5:1 2:4
9. FC MUS Most 1996 B 22 7 2 13 31:63 23 4:3 3:2
10. FK Jablonec 97 B 22 7 1 14 41:58 22 4:5 0:2
11. FK Lokomotiva Bílina 22 5 4 13 37:56 19 5:3 4:4
12. FK B.D.K. Souš 22 2 1 19 16:76 7 7:1 3:0