/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2002/03 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2002/03 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 20 5 5 51:17 65 1:0 0:1
2. SK Slavia Praha 30 18 10 2 65:19 64 1:3 1:3
3. FK Viktoria Žižkov 30 14 8 8 38:33 50 2:1 0:2
4. FC Slovan Liberec 30 14 8 8 43:36 50 2:1 1:2
5. FC Baník Ostrava 30 13 6 11 41:38 45 0:1 1:5
6. FK Teplice 30 13 6 11 33:32 45
7. FC Tescoma Zlín 30 11 9 10 34:41 42 1:2 0:1
8. 1.FC Synot 30 11 7 12 39:40 40 0:0 1:1
9. 1.FC Brno 30 10 9 11 35:31 39 1:1 2:1
10. FK Marila Příbram 30 9 12 9 34:30 39 2:0 1:2
11. SK Sigma Olomouc 30 8 10 12 29:33 34 3:1 1:0
12. FK Jablonec 97 30 7 13 10 29:39 34 3:0 0:0
13. SK České Budějovice 30 8 6 16 36:54 30 2:1 0:0
14. FK Chmel Blšany 30 7 7 16 28:39 28 1:0 1:0
15. FC Bohemians Praha 30 5 9 16 34:56 24 0:1 3:2
16. SK Hradec Králové 30 3 13 14 23:54 22 2:0 0:0

Pohár ČMFS

2. kolo: SK Kladno – FK Teplice 0:1
3. kolo: SK Hanácká Slavia Kroměříž – FK Teplice 0:3
Osmifinále: FK Teplice – SK Sigma Olomouc 1:0
Čtvrtfinále: FK Teplice – SK Slavia Praha 3:0
Semifinále: SK České Budějovice – FK Teplice 0:0, pok. kopy 4:5
Finále: FK Teplice – FK Jablonec 97 1:0

Pohár Intertoto

2002

2. kolo: FK Teplice - CD Santa Clara 5:1, 4:1
Čtvrtfinále: 1.FC Kaiserslautern - FK Teplice 2:1, 0:4
Semifinále: Bologna FC 1909 - FK Teplice 5:1, 3:1

muži B

Česká fotbalová liga

doma venku
1. TJ Tatran Prachatice 34 19 9 6 65:32 66 1:4 1:1
2. SK Slavia Praha B 34 19 5 10 62:34 62 2:0 0:3
3. FC Slovan Liberec B 34 16 8 10 49:33 56 0:4 1:8
4. SK Slovan Varnsdorf 34 16 7 11 50:40 55 1:1 5:3
5. FC Střížkov Praha 9 34 15 8 11 48:49 53 0:0 2:0
6. FK Marila Příbram B 34 14 10 10 50:38 52 1:1 1:3
7. FK Kolín 34 15 6 13 54:47 51 3:2 0:3
8. SK České Budějovice B 34 13 7 14 48:45 46 2:1 1:2
9. AFK Chrudim 34 12 8 14 40:46 44 3:3 0:3
10. SK Hradec Králové B 34 11 11 12 44:42 44 2:1 1:2
11. FK Teplice B 34 12 8 14 48:62 44
12. SK Sparta Krč 34 11 9 14 33:47 42 4:0 4:0
13. TJ Sokol Milín - Ligmet 34 12 6 16 49:45 42 1:0 1:4
14. FK OEZ Letohrad 34 10 11 13 31:36 41 2:0 1:0
15. SK Semily 34 11 7 16 43:47 40 2:0 1:2
16. SK Viktoria Sibřina 34 10 8 16 38:53 38 1:2 1:1
17. FK Admira/Slavoj Praha 34 8 11 15 29:48 35 0:0 1:5
18. AFK Sokol Semice 34 8 9 17 36:73 33 1:2 1:1

dorost A

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. FK Mladá Boleslav 30 26 3 1 79:13 81 1:2 0:1
2. FC Slovan Liberec 30 20 3 7 69:37 63 1:2 0:4
3. SK Hradec Králové B 30 17 8 5 61:27 59 1:1 1:3
4. AC Sparta Praha B 30 14 10 6 53:36 52 1:2 3:1
5. FC Bohemians Praha 30 15 6 9 62:42 51 3:3 2:4
6. SK Kladno 30 14 8 8 52:44 50 0:2 2:2
7. SK Slavia Praha B 30 12 7 11 59:46 43 2:2 1:5
8. FK Teplice 30 11 9 10 73:50 42
9. FK Viktoria Žižkov 30 8 12 10 39:42 36 1:1 2:2
10. SK České Budějovice B 30 10 5 15 46:54 35 6:1 1:2
11. FK AS Pardubice 30 9 6 15 43:52 33 3:0 4:2
12. FK Meteor Praha VIII 30 9 5 16 33:70 32 8:0 3:1
13. FC Viktoria Plzeň B 30 7 7 16 31:74 28 8:2 1:1
14. SK Motorlet Praha 30 6 8 16 30:55 26 3:1 3:0
15. FK Tábor 30 5 7 18 28:53 22 1:1 4:1
16. FK Spolana Neratovice 30 2 6 22 21:84 12 6:0 1:1

dorost B

Česká divize staršího dorostu

doma venku
1. FK Teplice B 26 17 7 2 63:25 58
2. SK Slovan Varnsdorf 26 18 1 7 59:35 55 6:1 2:3
3. FC MUS Most 1996 26 16 3 7 60:35 51 3:3 1:0
4. FK Chomutov 26 11 6 9 39:34 39 3:1 0:0
5. FK Junior Děčín 26 10 6 10 49:51 36 3:1 1:1
6. FK Baník Sokolov 26 10 5 11 43:43 35 4:1 3:1
7. SK Slaný 26 10 4 12 39:51 34 3:2 0:0
8. TJ Tatran RAKO Rakovník 26 8 9 9 41:43 33 4:0 1:1
9. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 8 8 10 33:32 32 1:2 1:1
10. FK Chmel Blšany B 26 9 5 12 37:42 32 1:0 2:0
11. FK Litoměřice 26 8 6 12 48:55 30 4:1 3:1
12. FK Český lev Neštěmice 26 7 9 10 39:47 30 3:0 2:0
13. SK Cheb 26 7 3 16 19:59 24 4:0 2:0
14. FK Admira/Slavoj Praha 26 5 4 17 42:59 19 4:4 2:1

dorost C (mladší dorost A)

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. SK Slavia Praha B 30 25 2 3 97:25 77 1:3 1:5
2. FC Slovan Liberec 30 23 3 4 86:30 72 1:2 0:3
3. AC Sparta Praha B 30 21 7 2 66:22 70 1:3 0:4
4. FC Bohemians Praha 30 18 6 6 65:31 60 1:2 3:1
5. SK Hradec Králové B 30 16 6 8 51:38 54 4:1 1:2
6. FK AS Pardubice 30 15 8 7 55:32 53 2:2 1:5
7. FK Mladá Boleslav 30 14 7 9 55:31 49 2:6 1:3
8. FK Teplice 30 12 6 12 60:60 42
9. FK Viktoria Žižkov 30 9 7 14 48:60 34 1:2 2:2
10. FC Viktoria Plzeň B 30 6 11 13 27:52 29 4:1 1:1
11. SK Motorlet Praha 30 8 3 19 36:62 27 3:2 2:2
12. FK Tábor 30 8 3 19 36:72 27 3:2 4:1
13. SK Kladno 30 6 5 19 32:64 23 3:1 1:1
14. FK Spolana Neratovice 30 5 7 18 24:75 22 7:0 3:1
15. SK České Budějovice B 30 3 9 18 24:58 18 2:0 1:1
16. FK Meteor Praha VIII 30 3 6 21 29:79 15 2:0 2:1

dorost D (mladší dorost B)

Česká divize mladšího dorostu

doma venku
1. FC MUS Most 1996 26 22 4 0 110:28 70 1:1 3:4
2. FK Teplice B 26 20 2 4 86:30 62
3. FK Admira/Slavoj Praha 26 17 2 7 75:34 53 3:1 1:2
4. FK Chmel Blšany B 26 16 4 6 53:28 52 3:2 1:3
5. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 14 6 6 48:26 48 1:4 0:0
6. FK Baník Sokolov 26 13 6 7 51:34 45 2:0 2:1
7. FK Junior Děčín 26 13 4 9 63:36 43 4:2 3:1
8. SK Slovan Varnsdorf 26 9 3 14 36:52 30 3:1 2:1
9. FK Český lev Neštěmice 26 8 4 14 32:69 28 8:3 2:0
10. SK Slaný 26 6 4 16 35:70 22 3:0 5:0
11. FK Chomutov 26 6 2 18 28:60 20 4:0 4:0
12. TJ Tatran RAKO Rakovník 26 4 7 15 30:66 19 5:1 4:1
13. FK Litoměřice 26 4 4 18 29:80 16 6:0 4:0
14. SK Cheb 26 3 2 21 26:89 11 8:0 4:2

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

doma venku
1. FC Bohemians Praha 26 25 1 0 182:26 76 1:5 2:5
2. FK Teplice 26 20 1 5 86:25 61
3. TJ Junior Praha 26 12 8 6 53:27 44 2:1 3:2
4. FC MUS Most 1996 26 14 2 10 61:48 44 5:0 4:1
5. SK Kladno 26 10 8 8 48:44 38 1:0 1:1
6. FK Chmel Blšany 26 11 3 12 47:55 36 1:2 1:0
7. FK Junior Děčín 26 10 5 11 41:52 35 4:0 2:0
8. SK Motorlet Praha 26 10 5 11 35:43 35 3:0 0:2
9. FK Viktoria Žižkov 26 10 5 11 40:55 35 0:1 7:1
10. MFK Ústí nad Labem 26 11 2 13 33:58 35 7:0 7:2
11. FK Česká Lípa 26 10 5 11 51:55 35 2:1 1:0
12. FK Baník Sokolov 26 10 3 13 38:47 33 2:0 2:0
13. FK Chomutov 26 1 3 22 17:121 6 13:0 4:0
14. FK Admira/Slavoj Praha 26 1 3 22 23:99 6 8:0 3:1

žáci B

Krajský přebor starších žáků

doma venku
1. Fotbalová škola Most 22 20 2 0 153:9 62 1:6 0:7
2. SK Roudnice nad Labem 22 17 2 3 80:18 53 0:3 4:2
3. FK Teplice B 22 14 2 6 53:34 44
4. FK Český lev Neštěmice 22 11 3 8 42:31 36 2:1 1:2
5. FC MUS Most 1996 B 22 10 2 10 48:35 32 2:1 1:3
6. SK Čechie Louny 22 9 4 9 43:52 31 1:1 2:1
7. SK Slovan Varnsdorf 22 9 2 11 31:44 29 0:1 3:0
8. FK Tatran Kadaň 22 7 5 10 29:55 26 3:0 3:1
9. TJ Hvězda Trnovany 22 6 5 11 30:64 23 0:0 1:0
10. SK Kopisty 22 6 4 12 22:56 22 8:0 2:0
11. FK Lokomotiva Bílina 22 2 8 12 32:80 14 6:0 3:2
12. FK Klášterec nad Ohří 22 1 1 20 24:109 4 6:2 4:1

žáci C

I.A třída žáků

Skupina A

doma venku
1. SK Roudnice nad Labem B 26 21 2 3 91:34 65 1:3 0:0
2. FK Litoměřice 26 18 4 4 87:29 58 0:4 2:4
3. FK Český lev Neštěmice B 26 16 5 5 58:28 53 2:0 0:1
4. TJ Rumburk 26 15 1 10 60:34 46 1:2 1:1
5. FK Teplice C 26 13 6 7 108:31 45
6. MFK Ústí nad Labem B 26 13 5 8 67:33 44 0:0 2:2
7. FK Libochovice 26 13 3 10 45:35 42 1:2 3:0
8. SK Březiny 26 9 6 11 43:39 33 2:0 2:2
9. MSK Trmice 26 9 3 14 48:69 30 1:5 1:1
10. TJ Chlumec 26 7 3 16 37:88 24 7:1 7:0
11. FK Lovochemie Lovosice 26 7 1 18 35:76 22 7:0 3:1
12. SK Frantschach Štětí 26 6 3 17 29:79 21 4:0 4:0
13. TJ Spartak Jiříkov 26 6 3 17 46:105 21 19:0 7:2
14. TJ Krupka 26 5 3 18 19:93 18 20:0 11:0

Po skončení sezóny bylo družstvo starších žáků FK Teplice C zrušeno.


žáci D (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. FC Bohemians Praha 26 23 1 2 123:17 70 1:0 0:4
2. SK Motorlet Praha 26 21 3 2 93:23 66 1:1 1:2
3. FK Teplice 26 21 1 4 88:25 64
4. SK Kladno 26 15 4 7 46:25 49 2:0 1:2
5. FK Chmel Blšany 26 12 5 9 51:47 41 4:1 2:3
6. FK Junior Děčín 26 13 2 11 49:40 41 4:0 4:1
7. FK Baník Sokolov 26 11 7 8 65:46 40 2:0 5:0
8. MFK Ústí nad Labem 26 11 2 13 58:55 35 3:2 3:1
9. FK Viktoria Žižkov 26 8 4 14 48:56 28 3:1 3:1
10. FC MUS Most 1996 26 7 6 13 41:62 27 5:0 3:0
11. TJ Junior Praha 26 7 3 16 45:86 24 4:1 4:0
12. FK Česká Lípa 26 6 2 18 37:102 20 6:2 4:0
13. FK Chomutov 26 5 1 20 34:79 16 6:3 3:0
14. FK Admira/Slavoj Praha 26 1 1 24 16:131 4 7:0 7:0

žáci E (mladší žáci B)

Krajský přebor mladších žáků

doma venku
1. FK Teplice B 22 16 3 3 117:27 51
2. FK Lokomotiva Bílina 22 16 2 4 108:44 50 5:5 4:5
3. FC MUS Most 1996 B 22 15 2 5 107:30 47 2:3 3:1
4. Fotbalová škola Most 22 15 2 5 74:24 47 3:1 4:0
5. SK Slovan Varnsdorf 22 15 1 6 97:26 46 0:0 4:1
6. SK Roudnice nad Labem 22 14 3 5 104:31 45 1:2 5:3
7. FK Český lev Neštěmice 22 9 3 10 58:46 30 3:0 4:1
8. TJ Hvězda Trnovany 22 9 2 11 64:59 29 2:2 5:1
9. FK Tatran Kadaň 22 8 0 14 43:64 24 10:0 1:0
10. SK Čechie Louny 22 3 0 19 19:149 9 13:0 14:0
11. FK Klášterec nad Ohří 22 2 0 20 22:123 6 6:0 10:0
12. SK Kopisty 22 1 0 21 11:201 3 7:1 11:1