/ FK Teplice – Fanoušci – Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky

Ceník vstupného

Ceník permanentek pro ročník 2020/2021:
Nový nákup permanentní vstupenky
Gold 2000
Muž 1200
Zlevněná 600
Dítě 50 (0 v případě nákupu jakékoliv z kategorií výše)

Permanentkář z loňské sezóny při odevzdání permanentky ze sezóny 2019/20 (kompenzace za zápasy bez diváků)
Gold 1350
Muž 800
Zlevněná 400
Dítě 50 (0 v případě nákupu jakékoliv z kategorií výše)

Permanentní vstupenky

Vstupné pro sezónu 2020/2021 je stejné jako v minulé sezóně. Tzn. platí všechny permanentky pro všechny tribuny, s permanentk ami je tedy možné projít na stadion vchody A, B, D, E.

Funguje dále také ZLEVNĚNÁ permanentka, kterou si mohou kromě žen zakoupit také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz), případně ZTP. Cena této permanentky je bez slevy 600 Kč.

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ na každém utkání a také jedno pivo a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Zakoupením běžné permanentky fanoušek FK Teplice získává následující výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu, generálky na ligu před sezónou a na domácí zápasy FK Teplice B v ČFL.

V prodeji je i permanentka GOLD, která nabízí další exkluzivní výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu a generálky na ligu před sezónou
Tištěná verze klubového magazínu ŽLUTÁ MODRÁ před utkáním zdarma
Jmenovka na vybrané sedačce na stadionu
1x Pivo a 1x klobása na každém domácím ligovém utkání zdarma