/ FK Teplice – Fanoušci – Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky

Ceník vstupného

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2019/2020:
Permanentka GOLD - 2000 Kč
Permanentka MUŽ - 1200 Kč
Permanentka ZLEVNĚNÁ (žena, senior, student, ZTP) - 300 Kč (vchody A, B, D)
Permanentka DÍTĚ (do 150ti cm) - 50 Kč (při nákupu permanentky GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ je dětská permanentka zdarma). (Vchody A, B, D)

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2019/2020:
Muž - 150 Kč (v předprodeji 110 Kč do dne utkání)
Žena - 75 Kč (v předprodeji 55 Kč do dne utkání)
Děti do 150 cm - 0 Kč

Permanentní vstupenky

Vstupné pro sezónu 2019/2020 je stejné jako v minulé sezóně. Tzn. platí všechny permanentky pro všechny tribuny, s permanentk ami je tedy možné projít na stadion vchody A, B, D, E.

Funguje dále také ZLEVNĚNÁ permanentka, kterou si mohou kromě žen zakoupit také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz). Cena této permanentky je 300 Kč.

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ na každém utkání a také jedno pivo a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Klasické permanentní vstupenky jsou v prodeji ve fanshopu na stadionu každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00, digitální permanentky se dají zakoupit ZDE. Digitální permanentky jsou úplnou novinkou! Pomocí jednoduché nákupní brány si mohou fanoušci zakoupit digitální permanentku, kterou si stáhnou do svého mobilného telefonu. Až poté půjdete na stadion, tak pouze přiložíte QR kód na permanentce na displeji mobilního telefonu ke čtečce na turniketu a projdete na stadion. Digitální permanentky jsou ve stejných cenách jako permanentky tištěné, z technických důvodů pouze nelze zakoupit přes internet digitální permanentku pro děti zdarma k další koupené permanentce.

Zakoupením běžné permanentky fanoušek FK Teplice získává následující výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu, generálky na ligu před sezónou a na domácí zápasy FK Teplice B v ČFL.
Slevy u téměř 100 partnerů Bonusového klubu FK Teplice

V prodeji je i permanentka GOLD, která nabízí další exkluzivní výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu a generálky na ligu před sezónou
VIP slevy u téměř 100 partnerů Bonusového klubu FK Teplice
Tištěná verze klubového magazínu ŽLUTÁ MODRÁ před utkáním zdarma
Jmenovka na vybrané sedačce na stadionu
1x Pivo a 1x klobása na každém domácím ligovém utkání zdarma

Jednorázové vstupné

Jednorázové vstupné pro ligová utkání v sezóně 2019/2020 je rozděleno do dvou pásem, jedno pásmo se týká předprodeje a druhé prodeje v den utkání. Jednorázové vstupné se dělí pouze na mužské, ženské a dětské pro děti do 150 cm.

Mužskou vstupenku si je možné koupit před datem konání utkání za 110 Kč ve fanshopu na stadionu, ve sběrnách Sazky a také na internetu, v den utkání je pak tato vstupenka v prodeji za 150 Kč. Ženská vstupenka bude v předprodeji za 55 Kč a za 75 Kč v den konání utkání. Dětské vstupné zůstává zdarma.