/ FK Teplice – Fanoušci – Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky

jj

Ceník vstupného

Ceník permanentek pro ročník 2021/2022:
Nový nákup permanentní vstupenky
Gold 2000
Muž 1200
Zlevněná 600
Dítě 50 (0 v případě nákupu jakékoliv z kategorií výše)

Permanentkář z loňské sezóny při předložení permanentní vstupenky (kompenzace za zápasy bez diváků)
Zdarma výměna permanentní vstupenky (případně možnost zanechat peníze klubu a obnovit permanentní vstupenku platbou).

Permanentní vstupenky

Vstupné pro sezónu 2021/2022 je stejné jako v minulé sezóně. Tzn. platí všechny permanentky pro všechny tribuny, s permanentkami je tedy možné projít na stadion vchody A, B, D, E. Funguje dále také ZLEVNĚNÁ permanentka, kterou si mohou kromě žen zakoupit také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz), případně ZTP. Cena této permanentky je 600 Kč. Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ na každém utkání a také jedno pivo a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání. Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice. Permanentní vstupenky se prodávají v Café Stadion (kavárna ve VIP prostorech stadionu - vstup směrem k recepci a po schodech nahoru).

Zakoupením běžné permanentky fanoušek FK Teplice získává následující výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu, generálky na ligu před sezónou a na domácí zápasy FK Teplice B v ČFL.
Slevu 20% na kopačky a 30% na oblečení v prodejně Fotbal-Sport na stadionu (na nový model kopaček prvních 14 dnů nejde uplatnit sleva).

V prodeji je i permanentka GOLD, která nabízí další exkluzivní výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu a generálky na ligu před sezónou
Jmenovka na vybrané sedačce na stadionu
1x Pivo a 1x klobása na každém domácím ligovém utkání zdarma
Slevu 25% na kopačky a 35% na oblečení v prodejně Fotbal-Sport na stadionu (na nový model kopaček prvních 14 dnů nejde uplatnit sleva).