/ FK Teplice – historie – Starty bez přerušení

Starty bez přerušení

Starty v mistrovských utkáních bez přerušení

stav k 10.8.2021

Hráčům do přehledu zařazena pouze nejdelší série. V případě shodných sérií uvedena první z nich.


starty jméno soutěž od - do
134 Macháček Libor Gambrinus liga 1996/1997 10. kolo - 2000/2001 23. kolo
117 Havlíček Slavoj Celostátní soutěž, 2. liga 1956 8. kolo - 1960/1961 17. kolo
98 Melichar Jaroslav 1. liga, 1. česká národní liga 1977/1978 16. kolo - 1980/1981 21. kolo
97 Weigend František 1. liga, ČNL 1976/1977 13. kolo - 1979/1980 19. kolo
88 Sedláček Jiří 1. liga 1974/1975 17. kolo - 1977/1978 14. kolo
85 Mikiska Vladislav 2. liga 1993/1994 1. kolo - 1995/1996 21. kolo
85 Počta Vladimír ČNL, kval. o 1. ligu, 1.ČNL 1979/1980 18. kolo - 1982/1983 8. kolo
83 Koubek Zdeněk 1. liga 1976/1977 1. kolo - 1978/1979 23. kolo
80 Smetana Rudolf 1. liga 1964/1965 14. kolo - 1967/1968 15. kolo
73 Myslivec Josef 1. liga 1966/1967 6. kolo - 1968/1969 26. kolo
72 Hloušek Karel I.A třída, Divize, Státní liga 1945/1946 14. kolo - 1948 2. kolo
68 Sýkora Josef St.liga, CM I., MR 1948 11. kolo - 1951 14. kolo
67 Habanec Svatopluk ČFL, 2. liga 1991/1992 25. kolo - 1993/1994 23. kolo
67 Šproch Stanislav 2. liga 1956 19. kolo - 1959/1960 4. kolo
61 Malina Alfréd 1. liga 1965/1966 2. kolo - 1967/1968 10. kolo
59 Vostrý Josef I.A třída, kval. o div., divize 1945/1946 17. kolo - 1947/1948 15. kolo
58 Holomoj Milan 2. liga 1961/1962 1. kolo - 1963/1964 10. kolo
58 Pokorný Ladislav 2. liga 1958/1959 14. kolo - 1960/1961 19. kolo
57 Bičovský Přemysl 1. liga 1972/1973 21. kolo - 1974/1975 17. kolo
57 Doležal Michal Gambrinus liga 2003/2004 25. kolo - 2005/2006 21. kolo
55 Gomola Ján 1. liga 1968/1969 2. kolo - 1969/1970 30. kolo
55 Novák Petar ČNL, kvalifikace o 1. ligu 1979/1980 10. kolo - 1981 kvalifikace odvetné utkání
54 Grigar Tomáš Gambrinus liga 2010/2011 24. kolo - 2012/2013 17. kolo
54 Tesařík Dušan Gambrinus liga 1997/1998 1. kolo - 1998/1999 24. kolo
53 Bílý Bohuslav 2. liga 1957/1958 30. kolo - 1959/1960 23. kolo
51 Krejčí Jan 2. liga 1961/1962 1. kolo - 1963/1964 3. kolo
50 Chudoba Oldřich Celostátní soutěž 1953 1. kolo - 1955 17. kolo
50 Thorovský Jan 1. liga 1974/1975 12. kolo - 1976/1977 1. kolo
49 Litsingi Franci Gambrinus liga, Synot liga 2012/2013 17. kolo - 2014/2015 6. kolo
48 Stratil Pavel 1. liga 1966/1967 1. kolo - 1967/1968 22. kolo
47 Koller Stanislav 1. ČNL, 1. liga 1982/1983 6. kolo - 1983/1984 22. kolo
46 Bureš Jindřich 1. česká národní liga 1986/1987 5. kolo - 1987/1988 20. kolo
46 Findejs Jaroslav 1. liga 1970/1971 1. kolo - 1971/1972 16. kolo
46 Lengyel Roman Gambrinus liga 2002/2003 1. kolo - 2003/2004 16. kolo
46 Novák Jiří I. 1. liga 1971/1972 17. kolo - 1973/1974 2. kolo
46 Říha Josef Mistrovství republiky 1951 7. kolo - 1952 26. kolo
45 Vachoušek Štěpán Synot liga, ePoj.cz liga 2014/2015 24. kolo - 2016/2017 8. kolo
44 Franke František 1. liga 1975/1976 6. kolo - 1976/1977 19. kolo
42 Pacenhauer Jiří CM I., MR 1949 17. kolo - 1951 6. kolo
41 Kučera Tomáš HET liga, Fortuna:liga 2017/2018 10. kolo - 2018/2019 20. kolo
41 Voborník Ivan 1. liga 1970/1971 1. kolo - 1971/1972 11. kolo
40 Senáši Pavol 2. liga, 1. liga 1962/1963 14. kolo - 1964/1965 1. kolo
40 Verbíř Pavel Gambrinus liga 2002/2003 21. kolo - 2003/2004 30. kolo
39 Kolomazník Michal Gambrinus liga 2000/2001 9. kolo - 2001/2002 15. kolo ( + dohr. 6. a 7. kolo)
39 Kovařík Jaroslav Mistrovství republiky 1951 14. kolo - 1952 26. kolo
39 Poštulka Tomáš Gambrinus liga 2004/2005 26. kolo - 2006/2007 4. kolo
39 Šourek Jiří 1. liga, ČNL 1978/1979 11. kolo - 1979/1980 19. kolo
38 Hora Jakub Synot liga, ePoj.cz liga 2015/2016 19.kolo - 2016/2017 26. kolo
38 Jánský Luděk 1. česká národní liga 1986/1987 16. kolo - 1987/1988 23. kolo
38 Jurenka Roman Česká fotbalová liga 1991/1992 5. kolo - 1992/1993 9. kolo
38 Kukol Tomáš Gambrinus liga 2000/2001 22. kolo - 2001/2002 28. kolo ( + dohr. 18. kolo 2000/2001 )
37 Fousek Petr Gambrinus liga 1997/1998 25. kolo - 1999/2000 1. kolo
37 Jaroš Alois CM I., MR 1950 26. kolo - 1952 10. kolo
37 Malý Miloslav CM I., MR 1949 22. kolo - 1951 6. kolo
36 Hofman Bedřich 2. liga 1958/1959 1. kolo - 1959/1960 10. kolo
36 Lávička Viktor 2. liga 1961/1962 12. kolo - 1962/1963 25. kolo
36 Rosa Antonín ml. Gambrinus liga 2010/2011 14. kolo - 2011/2012 19. kolo
35 Fidra Tomáš Česká fotbalová liga 1991/1992 1. kolo - 1992/1993 1. kolo
35 Špindler Václav I.A třída 1945/1946 14. kolo - 1946/1947 25. kolo
35 Vejvoda Josef 1. liga 1973/1974 23. kolo - 1974/1975 27. kolo
34 Benát Petr Gambrinus liga 2003/2004 21. kolo - 2004/2005 23. kolo (+ 2003/2004 dohr. 19. kolo)
34 Džeko Edin Gambrinus liga 2005/2006 27. kolo - 2006/2007 30. kolo
34 Mestl Karel I.A třída, divize 1946/1947 9. kolo - 1947/1948 7. kolo
34 Stibor Emil 2. liga, 1. liga 1962/1963 24. kolo - 1964/1965 5. kolo
34 Vítů František 1. liga 1971/1972 26. kolo - 1972/1973 29. kolo
33 Chobot Vlastimil CM I., MR, CS 1951 22. kolo - 1953 4. kolo
33 Plzák Rudolf 2. liga 1959/1960 26. kolo - 1961/1962 10. kolo
33 Pohunek Miloslav ČNL, kvalifikace o 1. ligu 1979/1980 1. kolo - 1980/1981 1. kolo
33 Weigert Edmund vyz. utkání, Celost. soutěž 1953 1. vyzývací utkání - 1955 11. kolo
32 Just Josef 2. liga 1994/1995 20. kolo - 1995/1996 18. kolo
32 Mareš Jakub Fortuna:liga 2019/2020 25. kolo - 2020/2021 23. kolo
32 Setínský Miroslav 2. liga 1962/1963 21. kolo - 1963/1964 26. kolo
32 Štěpánek Oldřich 2. liga 1955 12. kolo - 1956 21. kolo
31 Časta Jaroslav 2. liga 1961/1962 18. kolo - 1962/1963 26. kolo
31 Houdek Antonín kval. o ligu, St.liga, CM 1948 kvalifikace odvetné utkání - 1949 18. kolo
31 Luger Martin 1. ČNL, ČFL 1990/1991 7. kolo - 1991/1992 6. kolo ( + předehr. 17. kolo)
31 Vaněček David ePoj.cz liga, HET liga 2016/2017 25. kolo - 2017/2018 25. kolo
31 Vondrášek Tomáš Synot liga, ePojisteni cz.liga 2015/2016 28. kolo - 2016/2017 28. kolo
30 Bílek Michal Gambrinus liga 1997/1998 4. kolo - 1998/1999 3. kolo
30 Dočkal Jaroslav 1. liga 1964/1965 8. kolo - 1965/1966 11. kolo
30 Klein Martin Gambrinus liga 2006/2007 22. kolo - 2007/2008 21. kolo
30 Masopust Josef Mistrovství republiky 1951 2. kolo - 1952 5. kolo
30 Slavík Martin Gambrinus liga 2007/2008 1. - 30. kolo
30 Wunsch Josef 1. česká národní liga 1981/1982 1. - 30. kolo
30 Žalud Vladimír 1. liga 1973/1974 15. kolo - 1974/1975 14. kolo
29 Brabec Petr Gambrinus liga 1998/1999 dohr. 11. kolo - 1999/2000 12. kolo
29 Jirát Václav 1. česká národní liga 1989/1990 předehr. 15. kolo - 1990/1991 2. kolo
29 Kareš Pavel 1. ČNL, ČFL 1990/1991 10. kolo - 1991/1992 7. kolo
29 Nivaldo Alves Freitas Santos Gambrinus liga 2013/2014 1. - 29. kolo
29 Voříšek Petr Gambrinus liga 2002/2003 18. kolo - 2003/2004 16. kolo
28 Calta Vlastimil 1. česká národní liga 1986/1987 16. kolo - 1987/1988 13. kolo
28 Černý Jiří 1. česká národní liga 1985/1986 26. kolo - 1986/1987 23. kolo
28 Jeřábek Michal Synot liga, ePoj.cz liga 2015/2016 25. kolo - 2016/2017 22. kolo
28 Klofáč Miroslav Celostátní soutěž 1954 10. kolo - 1955 17. kolo
28 Kollár Milan 1. liga 1969/1970 7. kolo - 1970/1971 4. kolo
28 Mahmutović Aidin Gambrinus liga 2009/2010 1. - 28. kolo
28 Tichý Miloslav 1.ČNL, 1. liga 1982/1983 21. kolo - 1983/1984 18. kolo
27 Fenin Martin Gambrinus liga 2006/2007 3. - 29. kolo
27 Havlíček Vlastimil I.A třída 1945/1946 5. kolo - 1946/1947 6. kolo
27 Pravda Josef CM I., MR 1950 2. kolo - 1951 2. kolo
27 Rada Miroslav Gambrinus liga 1997/1998 1. - 27. kolo
27 Rákoczi Gábor Divize, kval. o ligu, St. liga 1947/1948 12. kolo - 1949 4. kolo
27 Rilke Emil Gambrinus liga 2004/2005 17. kolo - 2005/2006 13. kolo
26 Čmovš Pavel Fortuna:liga 2019/2020 9. - 33. kolo ( + dohr. 4. kolo)
26 Frťala Zdenko Gambrinus liga 1997/1998 19. kolo - 1998/1999 14. kolo
26 Hora Pavel 1. liga, 1. česká národní liga 1983/1984 20. kolo - 1984/1985 15. kolo
26 Janda Tomáš 1. liga, Gambrinus liga 1996/1997 26. kolo - 1997/1998 21. kolo
26 Janota Miroslav 1.ČNL, ČFL 1990/1991 11. kolo - 1991/1992 5. kolo (+ předehr. 17. kolo)
26 Jílek František 1. liga 1967/1968 21. kolo - 1968/1969 20. kolo
26 Kameník Václav 2. liga 1963/1964 1. - 26. kolo
26 Kopecký Ivan ČFL, 2. liga 1992/1993 13. kolo - 1993/1994 4. kolo
26 Krmaš Pavel Gambrinus liga 2004/2005 24. kolo - 2005/2006 19. kolo
26 Mašek Jiří Gambrinus liga 2004/2005 21. kolo - 2005/2006 15. kolo ( + dohr. 18. kolo 2004/2005)
26 Mixa Jaromír 1. liga 1971/1972 12. kolo - 1972/1973 7. kolo
26 Moulis Pavel Fortuna:liga 2020/2021 3. - 28. kolo
26 Pichner Zdeněk 1. liga, ČNL 1978/1979 9. kolo - 1979/1980 4. kolo
26 Rampáček Zbyněk 1. liga 1996/1997 1. - 26. kolo
25 Cypris František Mistrovství republiky 1951 9. kolo - 1952 7. kolo
25 Jablonský David Gambrinus liga, Synot liga 2013/2014 20. kolo - 2014/2015 14. kolo
25 Jindráček Jaromír Gambrinus liga 1997/1998 21. kolo - 1998/1999 15. kolo
25 Kronďák Radek 2. liga 1994/1995 27. kolo - 1995/1996 18. kolo
25 Semeník Róbert Gambrinus liga 2000/2001 1. - 25. kolo
25 Šidák Jiří 1. liga, ČNL 1978/1979 16. kolo - 1979/1980 10. kolo
25 Vojta Jaroslav 1. liga 1970/1971 13. kolo - 1971/1972 6. kolo ( + dohr. 10. kolo 1970/1971)
25 Vošahlík Jan ePojisteni.cz liga, HET liga 2016/2017 17. kolo - 2017/2018 11. kolo
24 Bříza Jaroslav 1. liga 1977/1978 27. kolo - 1978/1979 20. kolo
24 Matula Milan Gambrinus liga 2009/2010 23. kolo - 2010/2011 16. kolo
24 Rollinger Zdeněk 1. česká národní liga 1989/1990 4. - 27. kolo ( + předehr. 30. kolo)
24 Trubač Daniel Fortuna:liga 2019/2020 23. kolo - 2020/2021 14. kolo
24 Žitný Patrik Fortuna:liga 2018/2019 20. kolo - 2019/2020 11. kolo
23 Brumovský Jan Celostátní soutěž 1955 5. kolo - 1956 5. kolo
23 Kosinský Vladimír 1. ČNL, ČFL 1990/1991 17. kolo - 1991/1992 8. kolo ( + předehr. 17. kolo)
23 Rada Karel Gambrinus liga 2004/2005 30. kolo - 2005/2006 22. kolo
23 Tykal Karel I.A třída 1945/1946 14. kolo - 1946/1947 12. kolo
23 Volek Václav I.A třída 1945/1946 14. kolo - 1946/1947 11. kolo ( + dohr. 2. kolo 1945/1946)
23 Zahradník Tomáš 1. ČNL, 1. liga 1982/1983 16. kolo - 1983/1984 8. kolo
22 Háša Petr 1. česká národní liga 1989/1990 20. kolo - 1990/1991 9. kolo
22 Jindráček Martin Gambrinus liga 2012/2013 30. kolo - 2013/2014 21. kolo
22 Kadeřábek Josef CM I., MR 1950 18. kolo - 1951 13. kolo
22 Král Alex HET liga 2017/2018 5. - 26. kolo
22 Ljevaković Admir Gambrinus liga 2010/2011 21. kolo - 2011/2012 12. kolo
22 Lukáš Petr Gambrinus liga 2007/2008 14. kolo - 2008/2009 5. kolo
22 Němec Petr 1. česká národní liga 1987/1988 30. kolo - 1988/1989 21. kolo
22 Potočný Roman Synot liga, ePoj. cz. Liga 2015/2016 25. kolo - 2016/2017 16. kolo
22 Slowik Zdeněk 1. česká národní liga 1981/1982 1. - 22. kolo
22 Uličný Jaroslav 1. česká národní liga 1988/1989 17. kolo - 1989/1990 7. kolo ( + předehr. 15. kolo 1989/1990)
21 Basl Jiří 2. liga 1956 15. kolo - 1957/1958 13. kolo
21 Bekakis Džimis 1. česká národní liga 1990/1991 3. - 23. kolo
21 Hunal Tomáš Gambrinus liga 2003/2004 26. kolo - 2004/2005 16. kolo
21 Jun Tomáš Gambrinus liga 2007/2008 17. kolo - 2008/2009 7. kolo
21 Křemen Jiří Celostátní soutěž 1954 5. kolo - 1955 5. kolo
21 Latislav Josef 1. česká národní liga 1982/1983 5. - 25. kolo
21 Novák Ladislav Mistrovství republiky 1951 18. kolo - 1952 11. kolo ( + dohr. 15. kolo 1951)
21 Řezníček Jakub Fortuna:liga 2019/2020 17. kolo - 2020/2021 4. kolo
21 Senický Václav 1. liga 1977/1978 15. kolo - 1978/1979 5. kolo
21 Vůch Egon Gambrinus liga 2011/2012 23. kolo - 2012/2013 13. kolo
20 Cikánek Miroslav Divize, Státní liga 1947/1948 7. kolo - 1948 2. kolo (+ 1947/1948 dohr. 1. kolo)
20 Černý David Fortuna:liga 2020/2021 4. - 23. kolo
20 Divecký Radek Gambrinus liga 1997/1998 4. - 23. kolo
20 Klouček Pavel 1. česká národní liga 1981/1982 1. - 21. kolo
20 Kolda Petr Česká fotbalová liga 1991/1992 18. kolo - 1992/1993 3. kolo
20 Šídlo Otakar 2. liga, 1. liga 1963/1964 14. kolo - 1964/1965 7. kolo
20 Záveský Zbyněk 1. česká národní liga 1986/1987 8. - 27. kolo
19 Fillo Martin ePoj.cz liga 2016/2017 2. - 20. kolo
19 Fišer Josef 1. liga 1977/1978 4. - 22. kolo
19 Frýdek Martin Gambrinus liga 1999/2000 1. - 19. kolo
19 Kodeš Petr Synot liga, ePoj.cz liga 2015/2016 15. kolo - 2016/2017 3. kolo
19 Nový Petr 1. česká národní liga 1985/1986 15. kolo - 1986/1987 3. kolo
19 Pokorný Petr Gambrinus liga 2000/2001 6. - 24. kolo
19 Řízek Marián Gambrinus liga 1998/1999 3. - 21. kolo
19 Šimurka Juraj 1. česká národní liga 1989/1990 9. - 27. kolo ( + předehr. 30. kolo)
19 Štohanzl Jan Gambrinus liga 2007/2008 5. - 23. kolo
19 Vízek Milan 1. česká národní liga 1985/1986 13. kolo - 1986/1987 1. kolo
19 Ženíšek Jiří Česká národní liga 1979/1980 10. - 28. kolo
18 Bubeník Miroslav 1. česká národní liga 1982/1983 10. - 27. kolo
18 Červenka Marek ePojisteni.cz liga, HET liga 2016/2017 18. kolo - 2017/2018 5. kolo
18 Diviš Jakub HET liga 2017/2018 9. - 26. kolo
18 Horváth Pavel Gambrinus liga 2002/2003 30. kolo - 2003/2004 17. kolo
18 Chlad Marián 1. česká národní liga 1987/1988 2. - 19. kolo
18 Jukl Robert Fortuna:liga 2020/2021 8. - 25. kolo
18 Kareš Ladislav Celostátní mistrovství I. 1949 5. - 20. kolo ( + dohr. 1. a 2. kolo)
18 Krob Jan Gambrinus liga, Synot liga 2013/2014 30. kolo - 2014/2015 17. kolo
18 Maliga Jiří 1. česká národní liga 1981/1982 23. kolo - 1982/1983 9. kolo ( + dohr. 16. kolo 1981/1982)
18 Smejkal Michal Gambrinus liga 2007/2008 22. kolo - 2008/2009 9. kolo
18 Vidlička Vlastimil Gambrinus liga 2008/2009 27. kolo - 2009/2010 14. kolo
17 Bubla Karel 1. česká národní liga 1981/1982 6. - 22. kolo
17 Hoffmann Jiří 1. liga 1967/1968 10. - 26. kolo
17 Kantor Julius 1. liga 1966/1967 21. kolo - 1967/1968 11. kolo
17 Kaufman Josef Gambrinus liga 2004/2005 10. - 26. kolo
17 Listopad Radek 1. česká národní liga 1988/1989 4. - 20. kolo
17 Lüftner Michael Gambrinus liga 2015/2016 1. - 17. kolo
17 Salami Eugène Gambrinus liga 2013/2014 1. - 17. kolo
17 Zelenka Luděk Gambrinus liga 2002/2003 4. - 20. kolo
16 Bedrich Marián 2. liga 1994/1995 2. - 17. kolo
16 Belic Tomáš Gambrinus liga 2008/2009 1. - 16. kolo
16 Breite Radim Gambrinus liga 2015/2016 1. - 16. kolo
16 Bystroň Petr 2. liga, 1. liga 1995/1996 16. kolo - 1996/1997 1. kolo
16 Černý Alexandr 1. liga 1977/1978 14. - 29. kolo
16 Grund Jiří 1. liga 1964/1965 1. - 17. kolo
16 Hyčka Alois Fortuna:liga 2019/2020 9. - 24. kolo (+ dohr. 4. kolo)
16 Chytra Miroslav 2. liga 1995/1996 13. - 28. kolo
16 Koleš Karel 2. liga 1961/1962 7. - 22. kolo
16 Novák Josef Česká fotbalová liga 1991/1992 18. - 32. kolo ( + předehr. 34. kolo)
16 Sabou Jiří Gambrinus liga 2004/2005 2. - 17. kolo
16 Shejbal Jan Fortuna:liga 2019/2020 1. - 16. kolo
16 Stožický Vlastimil Gambrinus liga 2008/2009 12. - 27. kolo
16 Vlk František Mistrovství republiky 1952 1. - 16. kolo
15 Akue Jean-Bertin Gambrinus liga 1996/1997 19. kolo - 1997/1998 3. kolo
15 Cypris Rudolf Celostátní soutěž 1956 2. - 16. kolo
15 Fasner Pavel 2. liga 1995/1996 3. - 18. kolo
15 Fridrich Antonín I.A třída 1945/1946 14. kolo - 1946/1947 3. kolo
15 Grinišin Jaroslav Jaroslavyč Česká fotbalová liga 1991/1992 30. kolo - 1992/1993 11. kolo
15 Hauzner Jaroslav 1. česká národní liga 1990/1991 16. - 30. kolo
15 Holomek Pavel Gambrinus liga 1999/2000 12. - 26. kolo
15 Jurkanin Josef 1. liga 1975/1976 22. kolo - 1976/1977 6. kolo
15 Knapík Jan Fortuna:liga 2020/2021 23. kolo - 2021/2022 3. kolo
15 Páleník Zdeněk 1. česká národní liga 1984/1985 16. - 30. kolo
15 Pejša Jan 2. liga 1995/1996 1. - 15. kolo
15 Smíšek Petr Gambrinus liga 2007/2008 1. - 15. kolo
15 Szabo Ondřej Gambrinus liga 2004/2005 17. kolo - 2005/2006 1. kolo
15 Táborský Ivo Gambrinus liga 2013/2014 2. - 16. kolo
14 Dolejš Petr Gambrinus liga 2011/2012 17. - 30. kolo
14 Douda Jiří ČNL, kvalifikace, 1.ČNL 1979/1980 26. kolo - 1980/1981 8. kolo (+ kvalifikace o 1. ligu 1980)
14 Hříbal František 2. liga 1960/1961 22. kolo - 1961/1962 13. kolo
14 Jelínek Luděk 2. liga 1995/1996 6. - 19. kolo
14 Ježdík Václav Gambrinus liga 2011/2012 19. kolo - 2012/2013 2. kolo
14 Jirsák Tomáš Gambrinus liga 2005/2006 4. - 17. kolo
14 Leitner Vladimír Gambrinus liga 2003/2004 14. - 27. kolo
14 Macháček Miroslav 1. liga 1974/1975 25. kolo - 1975/1976 8. kolo
14 Matausch Karel I.A třída, kvalifikace o divizi 1946/1947 22. kolo - kvalifikace 1947 5. kolo
14 Pok Jaroslav 1. česká národní liga 1990/1991 17. - 30. kolo
14 Riedl Jaroslav I.A třída 1946/1947 15. - 28. kolo
14 Švec Milan 1. česká národní liga 1987/1988 16. - 30. kolo
13 Belšán Jaromír 1. česká národní liga 1988/1989 1. - 13. kolo
13 Benčík Henrich Gambrinus liga 2003/2004 4. - 16. kolo
13 Hampejs František Celostátní mistrovství I. 1949 1. - 15. kolo
13 Havlík Vratislav 1. česká národní liga 1988/1989 6. - 18. kolo
13 Janeček Pavel 1. liga 1996/1997 16. - 28. kolo
13 Kabyl Jiří 2. liga 1993/1994 9. - 22. kolo
13 Kalivoda David Gambrinus liga 2009/2010 7. - 19. kolo
13 Krumich Jiří 1. liga 1976/1977 1. - 13. kolo
13 Leden Pavel Česká fotbalová liga 1992/1993 4. - 16. kolo
13 Merzić Samir Gambrinus liga 2007/2008 1. - 13. kolo
13 Přibyl Milan 2. liga 1995/1996 18. - 29. kolo ( + dohr. 16. kolo)
13 Setínský Jiří 1. liga 1968/1969 14. - 26. kolo
13 Studený Karel 1. liga 1972/1973 11. - 23. kolo
13 Štengl Karel 2. liga 1958/1959 14. - 26. kolo
13 Valenta Michal Gambrinus liga 2006/2007 5. - 17. kolo
13 Veleba Pavel Gambrinus liga 2003/2004 23. kolo - 2004/2005 4. kolo ( + dohr. 19. kolo 2003/2004)
13 Wdowiczin Alexander 1.A třída 1945/1946 1. - 13. kolo
13 Zdvořáček Zdeněk I.A třída 1946/1947 1. - 14. kolo
12 Doseděl Ladislav 1. česká národní liga 1989/1990 18. - 25. kolo (+ dohr. 10., 12., 13., 14. kolo)
12 Gašparík Michal Gambrinus liga 2007/2008 1. - 12. kolo
12 Jirousek Miroslav 1. liga 1974/1975 14. - 25. kolo
12 Kastl Štefan 2. liga 1960/1961 7. - 18. kolo
12 Kirth Ján 1. liga 1965/1966 11. - 22. kolo
12 Komůrka Jan 1. česká národní liga 1990/1991 19. - 30. kolo
12 Kotalík Zdeněk Česká fotbalová liga 1991/1992 20. - 30. kolo ( + předehr. 34. kolo)
12 Lizogub Oleg 1. liga 1996/1997 16. - 27. kolo
12 Paták Miroslav 2. liga 1994/1995 5. - 15. kolo ( + předehr. 17. kolo)
12 Pitel Jan Česká národní liga 1980/1981 1. - 12. kolo
12 Rosa Antonín 1. česká národní liga 1981/1982 26. kolo - 1982/1983 7. kolo
12 Šušnjar Aleksandar ePojisteni.cz liga, HET liga 2016/2017 25. kolo - 2017/2018 6. kolo
12 Tupec Jiří 1. liga 1977/1978 9. - 20. kolo
12 Urban Zdeněk 2. liga 1994/1995 1. - 10. kolo ( + předehr. 16. a 17. kolo)
12 Vojáček Josef I.A třída, kval. o div., divize 1946/1947 22. kolo - 1947/1948 2. kolo
12 Vukadinović Vukadin Fortuna:liga 2020/2021 23. - 34. kolo
12 Zuskin Petr 1. česká národní liga 1986/1987 1. - 12. kolo
11 Dort Filip Gambrinus liga 2006/2007 18. - 28. kolo
11 Herbst Miloš 1. liga 1964/1965 23. kolo - 1965/1966 6. kolo
11 Jarolím Marek Gambrinus liga 2012/2013 7. - 17. kolo
11 Notin Tibor 1. česká národní liga 1987/1988 8. - 18. kolo
11 Pokluda Lubomír 1. liga 1976/1977 28. kolo - 1977/1978 8. kolo
11 Rezek Jan Gambrinus liga 2002/2003 7. - 16. kolo ( + dohr. 4. kolo)
11 Ryška Vlastimil Gambrinus liga 2003/2004 23. kolo - 2004/2005 3. kolo ( + dohr. 19. kolo 2003/2004)
11 Siva Matej Gambrinus liga 2011/2012 6. - 16. kolo
11 Střela Jiří Celostátní soutěž 1955 1. - 11. kolo
10 Bratanović Elvis Synot liga 2015/2016 5. - 14. kolo
10 Čajić Aldin Gambrinus liga 2011/2012 13. - 22. kolo
10 Černý Josef I.A třída 1946/1947 21. - 30. kolo
10 Černý Miroslav 1. česká národní liga 1989/1990 5. - 18. kolo
10 Janík Josef Státní liga, CM I. 1948 12. kolo - 1949 10. kolo
10 Jirka Miroslav Gambrinus liga 2001/2002 10. - 20. kolo
10 Majer Petr 2. liga 1962/1963 15. - 24. kolo
10 Mareček Lukáš Fortuna:liga 2020/2021 28. kolo - 2021/2022 3. kolo
10 Nosálek Karel 2. liga 1962/1963 4. - 13. kolo
10 Pixa Bohuslav 2. liga 1994/1995 25. - 34. kolo
10 Skála Jiří Gambrinus liga 2002/2003 6. - 15. kolo
10 Soukup Pavel 1. liga 1978/1979 6. - 15. kolo
9 Bečvařík Jiří 1. česká národní liga 1988/1989 16. - 24. kolo
9 Csaplár Josef 1. česká národní liga 1984/1985 22. - 30. kolo
9 Černý Václav 1. česká národní liga 1990/1991 18. - 26. kolo
9 Geleta Jan 1. česká národní liga 1986/1987 1. - 9. kolo
9 Havlíček Roman Česká národní liga 1979/1980 1. - 9. kolo
9 Houška Radoslav 1. liga 1983/1984 12. - 20. kolo
9 Chaloupka Pavel 1. liga 1976/1977 30. kolo - 1977/1978 8. kolo
9 Chovanec Ján Gambrinus liga 2012/2013 13. - 21. kolo
9 Jajcaj Jozef Mistrovství republiky 1952 12. - 20. kolo
9 Jelínek Michal Česká národní liga 1979/1980 1. - 9. kolo
9 Jeřábek Rostislav 1. česká národní liga 1984/1985 10. - 19. kolo
9 Kodad Ladislav Fortuna:liga 2020/2021 22. - 30. kolo
9 Kopecký Milan 1. liga 1965/1966 21. kolo - 1966/1967 3. kolo
9 Krasnožon Oleksandr Anatolijovyč Česká fotbalová liga 1992/1993 2. - 10. kolo
9 Krupka Zdeněk 1. česká národní liga 1984/1985 22. - 30. kolo
9 Kuchař Tomáš Gambrinus liga 2003/2004 19. - 27. kolo
9 Mazuch Ondřej Fortuna:liga 2020/2021 15. - 23. kolo
9 Pikl Aleš Gambrinus liga 1998/1999 10. - 18. kolo
9 Podaný Jakub Gambrinus liga 2012/2013 6. - 14. kolo
9 Sláma Jaroslav 1. česká národní liga 1988/1989 25. kolo - 1989/1990 3. kolo
9 Takács Ladislav Synot liga 2014/2015 13. - 20. kolo (+ předehr. 23. kolo)
9 Vlk Václav 2. liga 1959/1960 5. - 13. kolo
9 Ženíšek Karel 1. liga 1972/1973 1. - 9. kolo
8 Abanda Etong Patrice Gambrinus liga 2004/2005 21. - 27. kolo (+ dohr. 18. kolo)
8 Ciskaridze Zurab Synot liga 2015/2016 17. - 24. kolo
8 Došek Libor Gambrinus liga 2009/2010 16. - 23. kolo
8 Gabriel Šimon Fortuna:liga 2020/2021 20. - 27. kolo
8 Helgert Jindřich 2. liga 1963/1964 7. - 14. kolo
8 Hesek Andrej Gambrinus liga 2008/2009 23. - 30. kolo
8 Himl I.A třída 1945/1946 1. - 9. kolo
8 Hofmann Stanislav 1. česká národní liga 1987/1988 22. - 30. kolo
8 Chudý Martin Synot liga 2015/2016 17. - 24. kolo
8 Kroupa Karel Gambrinus liga 2005/2006 17. - 24. kolo
8 Kubrycht Jiří 1. liga 1965/1966 7. - 14. kolo
8 Mach Josef 1. liga 1972/1973 5. - 12. kolo
8 Petrák Radek Gambrinus liga 1997/1998 20. - 27. kolo
8 Radosta Matěj Fortuna:liga 2020/2021 9. - 16. kolo
8 Semerád Adolf 2. liga 1957/1958 6. - 13. kolo
8 Vágner Robert Gambrinus liga 2000/2001 17. - 23. kolo ( + předehr. 7. kolo)
7 Čtvrtečka Jan Fortuna:liga 2020/2021 18. - 24. kolo
7 Divecký Zdeněk 2. liga 1993/1994 24. - 30. kolo
7 Droehnle Ruben Fortuna:liga 2020/2021 22. - 28. kolo
7 Fait Oldřich 2. liga 1963/1964 1. - 7. kolo
7 Ganiec Jiří 2. liga 1957/1958 29. kolo - 1958/1959 2. kolo
7 Gregáň Miroslav Synot liga 2015/2016 17. - 23. kolo
7 Hamsa Bedřich 2. liga 1995/1996 10. - 17. kolo
7 Havel Radomír Gambrinus liga 2000/2001 24. - 30. kolo
7 Heidenreich David Fortuna:liga 2020/2021 1. - 7. kolo
7 Hlinka Alois Celostátní mistrovství I. 1949 11. - 14. kolo (+ dohr. 1., 2. a 8. kolo)
7 Hošek Jan Fortuna:liga 2018/2019 17. - 23. kolo
7 Hruška Petr Gambrinus liga 1998/1999 24. - 30. kolo
7 Jičínský Petr 1. česká národní liga 1987/1988 2. - 8. kolo
7 Knebort František 1. liga 1971/1972 16. - 22. kolo
7 Kubrický Eduard 1. liga 1964/1965 1. - 7. kolo
7 Kuchta Jan Fortuna:liga 2018/2019 23. - 29. kolo
7 Landa Miloslav 1. liga 1966/1967 2. - 8. kolo
7 Mareš Petr Fortuna:liga 2019/2020 2. - 9. kolo
7 Mikeš Ondřej 2. liga 1995/1996 24. - 30. kolo
7 Mysliveček František 1. liga 1996/1997 17. - 23. kolo
7 Novák Jiří II. 1. česká národní liga 1986/1987 7. - 13. kolo
7 Přibáň Celostátní soutěž 1956 1. - 7. kolo
7 Seman Michal 2. liga 1993/1994 22. - 27. kolo ( + dohr. 18. kolo)
7 Stareček Viktor 1. česká národní liga 1989/1990 1. - 6. kolo ( + předehr. 15. kolo)
7 Šulek Radim Česká fotbalová liga 1992/1993 24. - 29. kolo ( + předehr. 34. kolo)
6 Bugár Jan 2. liga 1963/1964 1. - 6. kolo
6 Fiktus František Státní liga 1948 3. - 7. kolo (+ předehr. 13. kolo)
6 Fortelný Jan Fortuna:liga 2020/2021 29. - 34. kolo
6 Heřman Tomáš Gambrinus liga 1998/1999 9. - 14. kolo
6 Holman Miloslav I.A třída 1945/1946 5. - 10. kolo
6 Holub Vlastimil 1. liga 1983/1984 8. - 13. kolo
6 Hrabák Zdeněk Česká fotbalová liga 1991/1992 6. - 11. kolo
6 Jungr Marek Gambrinus liga 2010/2011 20. - 25. kolo
6 Kapolongo Ulrich Darmel Zaolo Desuza Synot liga 2014/2015 25. - 30. kolo
6 Kovář Zdeněk 1. liga 1971/1972 16. - 21. kolo
6 Kropáč Jaroslav 1. česká národní liga 1982/1983 9. - 14. kolo
6 Kukec Davor Synot liga, ePoj.cz liga 2015/2016 26. kolo - 2016/2017 1. kolo
6 Liška Marek 2. liga 1995/1996 24. - 30. kolo
6 Loubal Tomáš Česká fotbalová liga 1991/1992 9. - 14. kolo
6 Macej Martin Fortuna:liga 2020/2021 17. - 22. kolo
6 Mader Rudolf 2. liga 1961/1962 17. - 22. kolo
6 Melunović Alen Gambrinus liga 2012/2013 1. - 6. kolo
6 Nazarov Jevgenij Nikolajevič Fortuna:liga 2019/2020 29. kolo - 2020/2021 1. kolo
6 Paradin Igor Alexandrovič Fortuna:liga 2019/2020 11. - 16. kolo
6 Pazdera Arnošt Celostátní soutěž 1953 1. - 6. kolo
6 Petrželka Jiří 1. liga 1964/1965 2. - 7. kolo
6 Polák Luboš 1. česká národní liga 1986/1987 23. - 28. kolo
6 Ramljak Josef 2. liga 1960/1961 18. - 22. kolo ( + dohr. 14. kolo)
6 Soungole Soune Daniel Synot liga 2015/2016 21. - 26. kolo
6 Sunsing William Hidalgo Gambrinus liga 2004/2005 17. - 22. kolo
6 Šustr Jan 2. liga 1962/1963 1. - 6. kolo
6 Tvrz Rudolf 1. česká národní liga 1990/1991 1. - 6. kolo
6 Vlasák Miroslav I.A třída 1945/1946 14. - 20. kolo
6 Vlk Roman 1. česká národní liga 1985/1986 22. - 27. kolo
6 Vrtiška Martin 1. česká národní liga 1988/1989 30. kolo - 1989/1990 4. kolo ( + předehr. 30. kolo 1989/1990)
6 Zoubele Lukáš Gambrinus liga 2009/2010 18. - 22. kolo ( + dohr. 16. kolo)
5 Adamíček František Česká národní liga 1979/1980 23. - 27. kolo
5 Bártík Ladislav 1. liga 1968/1969 15. - 19. kolo
5 Brejcha Zdeněk 1. česká národní liga 1984/1985 předehr. 15. - 4. kolo
5 Broum Rostislav 2. liga 1994/1995 23. - 27. kolo
5 Čermák Vladimír 1. liga 1975/1976 1. - 5. kolo
5 Dragoun Petr Gambrinus liga 2006/2007 25. - 29. kolo
5 Elsamni Osama Gambrinus liga 2008/2009 18. - 22. kolo
5 Gabriel Petr Gambrinus liga 2002/2003 16. - 20. kolo
5 Gross Patrik Gambrinus liga 2002/2003 1. - 6. kolo
5 Hefner Jindřich 2. liga 1993/1994 7. - 11. kolo
5 Hrubý Robert ePojisteni.cz liga 2016/2017 1. - 5. kolo
5 Janovyč Oleksandr Ivanovyč Česká fotbalová liga 1991/1992 2. - 6. kolo
5 Jursa Tomáš Gambrinus liga 2012/2013 12. - 16. kolo
5 Karak 2. liga 1958/1959 9. - 13. kolo
5 Kerić Andrej Gambrinus liga 2011/2012 6. - 10. kolo
5 Klimpl Maroš Gambrinus liga 2013/2014 21. - 25. kolo
5 Kolář Patrik Gambrinus liga 2003/2004 13. - 17. kolo
5 Krbeček Jiří 2. liga 1995/1996 1. - 5. kolo
5 Kühn Luděk 1. liga 1976/1977 14. - 18. kolo
5 Lácha Patrik Gambrinus liga 2010/2011 18. - 22. kolo
5 Luts Siim Fortuna:liga 2018/2019 13. - 17. kolo
5 Moravec Bohumil I.A třída 1945/1946 5. - 9. kolo
5 Němeček Luděk Fortuna:liga 2020/2021 8. - 12. kolo
5 Rohaczek Ján 1. liga 1969/1970 21. - 25. kolo
5 Sourada David Gambrinus liga 2000/2001 2. - 8. kolo
5 Šlapák Celostátní soutěž 1955 15. - 19. kolo
5 Šnejdar Luděk Celostátní soutěž 1954 5. - 9. kolo
5 Štarch Luděk 1. liga 1976/1977 18. - 22. kolo
5 Wencl Antonín 2. liga 1961/1962 18. - 22. kolo
4 Balázs Benjámin Synot liga 2014/2015 27. - 30. kolo
4 Bastida Sergio José Gambrinus liga 1997/1998 18. - 21. kolo
4 Bednařík Miroslav 2. liga 1993/1994 21. - 23. kolo (+ dohr. 18. kolo)
4 Čaban Jaroslav 1. česká národní liga 1986/1987 24. - 27. kolo
4 Čermák Milan 1. česká národní liga 1984/1985 24. - 27. kolo
4 Dressler Patrik Synot liga 2015/2016 13. - 16. kolo
4 Glumbík Karel 2. liga 1962/1963 3. - 6. kolo
4 Grégr 2. liga 1956 19. - 22. kolo
4 Grlić Damir Gambrinus liga 2001/2002 27. - 30. kolo
4 Harvatovič Roman Gambrinus liga 2001/2002 10. - 13. kolo
4 Hladík Ladislav 1. česká národní liga 1984/1985 5. - 8. kolo
4 Hýbl Matěj Fortuna:liga 2019/2020 25. - 28. kolo
4 Jelínek František 1. liga 1968/1969 1. - 4. kolo
4 Kačírek Miloš 1. liga 1975/1976 27. - 30. kolo
4 Kocián Karel 2. liga 1994/1995 6. - 9. kolo
4 Košek Jaroslav kvalifikace o divizi 1947 1. - 4. kolo
4 Koukal Zdeněk Gambrinus liga 2007/2008 1. - 4. kolo
4 Kowalík Jiří Gambrinus liga 2003/2004 17. - 21. kolo
4 Krátký Marek Gambrinus liga 2012/2013 3. - 6. kolo
4 Kreuz Ernst I.A třída 1946/1947 27. - 29. kolo ( + dohr. 22. kolo)
4 Ledvinka Celostátní soutěž 1954 10. - 14. kolo
4 Melichar Ladislav 2. liga 1963/1964 14. - 18. kolo
4 Mutl Jaroslav 1. česká národní liga 1989/1990 16. - 17. kolo ( + dohr. 9. a 11. kolo)
4 Neumayer I.A třída 1945/1946 10. - 13. kolo
4 Pešek Celostátní soutěž 1956 3. - 6. kolo
4 Prokš Adam 2. liga 1993/1994 9. - 12. kolo
4 Ramos Colón Luis Arcángel Gambrinus liga 2013/2014 17. - 20. kolo
4 Sigmund Martin Gambrinus liga 2001/2002 27. - 30. kolo
4 Šimek René 2. liga 1995/1996 5. - 8. kolo
4 Urma Otto ePoj.cz liga 2016/2017 1. - 4. kolo
4 Vachůn I.A třída 1946/1947 10. - 13. kolo
4 Vančura Jan I.A třída 1946/1947 7. - 10. kolo
4 Varadi Adam Gambrinus liga 2005/2006 2. - 5. kolo
4 Vyhnal Pavel Fortuna:liga 2019/2020 6. - 9. kolo
3 Bajer Petr 1. česká národní liga 1985/1986 6. - 8. kolo
3 Bejček I.A třída 1946/1947 12. - 14. kolo
3 Bernard Oldřich 1. česká národní liga 1989/1990 1. - 3. kolo
3 Doležal Karel Gambrinus liga 2001/2002 26. - 28. kolo
3 Dvořák Jakub Gambrinus liga 2006/2007 28. - 30. kolo
3 Endršt Oldřich I.A třída 1945/1946 3. - 5. kolo
3 Giňa Pavel 2. liga 1993/1994 5. - 7. kolo
3 Guth Petr 2. liga 1994/1995 25. - 27. kolo
3 Hrdlička Josef Celostátní mistrovství I. 1949 23. - 25. kolo
3 Hřebec Josef I.A třída 1945/1946 24. - 26.kolo
3 Chalupník Hynek ml. 1. česká národní liga 1985/1986 7. - 9. kolo
3 Chlumecký Martin Fortuna:liga 2021/2022 1. - 3. kolo
3 Chukwuma Chukwudi Gambrinus liga 2013/2014 21. - 23. kolo
3 Klimpl Zbyšek 1. česká národní liga 1986/1987 1. - 3. kolo
3 Kopas Ľubomír 2. liga 1995/1996 1. - 3. kolo
3 Kouba Pavel 1. česká národní liga 1986/1987 2. - 4. kolo
3 Král 2. liga 1956 12. - 14. kolo
3 Kramár Jiří 1. česká národní liga 1986/1987 22. - 24. kolo
3 Krunert Štěpán Fortuna:liga 2021/2022 1. - 3. kolo
3 Laňka Denis Fortuna:liga 2021/2022 1. - 3. kolo
3 Ledecký David Fortuna:liga 2021/2022 1. - 3. kolo
3 Matouš Dalibor 2. liga 1993/1994 20. - 22. kolo
3 Němeček Josef Celostátní mistrovství I. 1950 12. - 13. kolo ( + dohr. 7. kolo)
3 Piatka Pavol Gambrinus liga 2000/2001 5. - 9. kolo
3 Sádlo Roman 2. liga 1962/1963 1. - 3. kolo
3 Srbek Pavel 2. liga 1962/1963 14. - 16. kolo
3 Šimeček Michal HET liga 2017/2018 28. - 30. kolo
3 Študent Ivan 1. liga 1968/1969 4. - 6. kolo
3 Švanda Josef Fortuna:liga 2021/2022 1. - 3. kolo
3 Tikal Ladislav Státní liga 1948 6. - 8. kolo
3 Turek I.A třída 1945/1946 1. - 4. kolo
3 Vaščák Blažej Gambrinus liga 2008/2009 28. - 30. kolo
3 Vlk Vladimír 1. liga 1978/1979 20. - 22. kolo
3 Vostatek Rudolf Státní liga 1948 6. - 8. kolo
3 Zacharda Zdeněk 1. česká národní liga 1982/1983 9. - 11. kolo
3 Zapský Zdeněk 2. liga 1993/1994 23. - 24. kolo ( + dohr. 18. kolo)
3 Zboran Jan 2. liga 1958/1959 22. - 23. kolo ( + dohr. 19. kolo)
2 Bartoň Miroslav 2. liga 1960/1961 12. - 13. kolo
2 Baur Josef Státní liga 1948 11. - 12. kolo
2 Bednář Celostátní soutěž 1956 6. - 7. kolo
2 Brejcha Milan Česká národní liga 1979/1980 14. - 15. kolo
2 Brožík Vítězslav Gambrinus liga 2004/2005 13. - 14. kolo
2 Česlák Tomáš Synot liga 2015/2016 15. - 16. kolo
2 Eisner Michal 1. česká národní liga 1986/1987 16. - 17. kolo
2 Hasil Karel Fortuna:liga 2021/2022 2. - 3. kolo
2 Hohl I.A třída 1945/1946 10. - 11. kolo
2 Honomichl Antonín Divize 1947/1948 8. - 9. kolo
2 Horák 2. liga 1962/1963 15. - 16. kolo
2 Jambor Jan 1. liga 1966/1967 2. - 3. kolo
2 Janič Lukáš Gambrinus liga 2012/2013 22. - 23. kolo
2 Jirásek Milan Synot liga 2014/2015 6. kolo (+ dohr. 2. kolo)
2 Knedlík 2. liga 1957/1958 29. - 30. kolo
2 Köstl David Gambrinus liga 1998/1999 18. - 19. kolo
2 Kováč Daniel Fortuna:liga 2020/2021 13. - 14. kolo
2 Krčil Rudolf I.A třída 1945/1946 3. - 4. kolo
2 Krnáč Theodor 1. česká národní liga 1985/1986 29. - 30. kolo
2 Kroupa Jiří 1. liga 1978/1979 25. - 26. kolo
2 Mackal Jan 1. liga 1977/1978 1. - 2. kolo
2 Michalík Rastislav 2. liga 1994/1995 14. - 15. kolo
2 Miřatský Radek Gambrinus liga 1997/1998 13. - 14. kolo
2 Mujagić Abid Gambrinus liga 2011/2012 24. - 25. kolo
2 Pokorný Vlastimil Celostátní soutěž 1955 4. - 5. kolo
2 Ráliš Antonín 2. liga 1962/1963 1. - 2. kolo
2 Rosecký 2. liga 1957/1958 25. - 26. kolo
2 Royo Manel Castell Fortuna:liga 2019/2020 13. - 14. kolo
2 Růžička I.A třída 1945/1946 13. - dohr. 2. kolo
2 Sedláček Pavel 2. liga 1995/1996 8. - 9. kolo
2 Smola Marek Gambrinus liga 2000/2001 23. - 24. kolo
2 Strouhal Petr Gambrinus liga 2001/2002 1. - 2. kolo
2 Špindler Václav ml. 1. liga 1964/1965 16. - 17. kolo
2 Toman Jiří 1. česká národní liga 1981/1982 29. - 30. kolo
2 Valeš I.A třída 1945/1946 7. - 8. kolo
2 Veverka Richard Gambrinus liga 2009/2010 17. - 18. kolo
2 Vieira Leandro Gambrinus liga 2007/2008 29. - 30. kolo
2 Vlasák Radim Gambrinus liga 2003/2004 6. - 7. kolo
2 Vojíř Petr 1. česká národní liga 1988/1989 1. - 2. kolo
2 Zlatník Radek Gambrinus liga 1997/1998 14. - 15. kolo
2 Žůrek František 1. liga 1968/1969 18. - 19. kolo
1 Andok Pavel Česká fotbalová liga 1991/1992 8. kolo
1 Bezdička David Fortuna:liga 2018/2019 21. kolo
1 Bican Václav 1. česká národní liga 1981/1982 12. kolo
1 Brunner Divize 1947/1948 10. kolo
1 Bůček František 2. liga 1959/1960 22. kolo
1 Buryánek Zdeněk 1. liga 1974/1975 20. kolo
1 Cólzera Ariel Damián Gambrinus liga 2005/2006 25. kolo
1 Čečrle Bohumil I.A třída 1945/1946 3. kolo
1 Čutík František 2. liga 1963/1964 15. kolo
1 Díaz Yhojan Gary Sequeira HET liga 2017/2018 19. kolo
1 Dramé Mahamadou Synot liga 2015/2016 1. kolo
1 Etmanowicz Krzysztof Andrzej 1. česká národní liga 1986/1987 6. kolo
1 Finger Jiří 1. liga 1974/1975 3. kolo
1 Franc Jan Gambrinus liga 2006/2007 29. kolo
1 Hájek Michal Gambrinus liga 1999/2000 8. kolo
1 Haljeta Nermin HET liga 2017/2018 1. kolo
1 Hamouz Dobroslav 1. česká národní liga 1990/1991 30. kolo
1 Hanzlík Aleš Gambrinus liga 2008/2009 5. kolo
1 Hašek Pavel Gambrinus liga 2007/2008 4. kolo
1 Holeček Divize 1947/1948 15. kolo
1 Hybša Alois 2. liga 1962/1963 26. kolo
1 Chalupníček Karel 2. liga 1963/1964 14. kolo
1 Chalupník Hynek 2. liga 1959/1960 3. kolo
1 Chlad Karel 1. liga 1966/1967 9. kolo
1 Choutka Celostátní mistrovství I. 1949 26. kolo
1 Jalovecký Celostátní mistrovství I. 1950 8. kolo
1 Kaftan Václav Celostátní mistrovství I. 1949 4. kolo
1 Karlík Pavel Gambrinus liga 2005/2006 12. kolo
1 Keller Milan 2. liga 1957/1958 33. kolo
1 Kodeš Karel Gambrinus liga 2012/2013 29. kolo
1 Kovář Svatopluk 1. liga 1977/1978 15. kolo
1 Kozák Celostátní soutěž 1956 7. kolo
1 Kozák Matyáš Fortuna:liga 2020/2021 10. kolo
1 Kučera Celostátní mistrovství I. 1950 19. kolo
1 Kučera Pavel 2. liga 1994/1995 15. kolo
1 Kudláček Antonín Česká národní liga 1979/1980 17. kolo
1 Laně Martin 1. česká národní liga 1984/1985 9. kolo
1 Láska Marek Gambrinus liga 1997/1998 13. kolo
1 Maliňák Libor Gambrinus liga 2003/2004 29. kolo
1 Mercl Milan 1. liga 1967/1968 18. kolo
1 Mikšovič Petr 1. liga 1964/1965 2. kolo
1 Mozol Václav Synot liga 2014/2015 30. kolo
1 Mpondo Martins Daniel Toutou Fortuna:liga 2019/2020 24. kolo
1 Mustafić Benjamin Fortuna:liga 2018/2019 2. semifinále
1 Nový J. Mistrovství republiky 1951 11. kolo
1 Obrtlík Michal Gambrinus liga 2001/2002 30. kolo
1 Ohněník Lukáš Gambrinus liga 2006/2007 27. kolo
1 Ondra Petr 1. liga 1983/1984 8. kolo
1 Ondrášek Patrik Fortuna:liga 2018/2019 2. semifinále
1 Pasterski Jarosław 1. česká národní liga 1986/1987 4. kolo
1 Pechr František 1. česká národní liga 1981/1982 4. kolo
1 Pekrt Stanislav Mistrovství republiky 1952 13. kolo
1 Petráček Jiří 1. liga 1975/1976 11. kolo
1 Pícha Jakub Gambrinus liga 2009/2010 15. kolo
1 Pimpara Jiří Gambrinus liga 2006/2007 29. kolo
1 Požár Tomáš 1. liga 1996/1997 18. kolo
1 Prosser Roman 1. česká národní liga 1986/1987 1. kolo
1 Puhlovský Vladimír 1. česká národní liga 1982/1983 27. kolo
1 Stibor Petr 1. česká národní liga 1980/1981 9. kolo
1 Stojan Petr Česká národní liga 1979/1980 6. kolo
1 Suchan Jan HET liga 2017/2018 3. kolo
1 Šalda Petr Gambrinus liga 2011/2012 25. kolo
1 Šelicha Radek 1. liga 1996/1997 20. kolo
1 Šup Dominik HET liga 2017/2018 13. kolo
1 Švejda Zdeněk Fortuna:liga 2018/2019 24. kolo
1 Toman Václav Česká fotbalová liga 1991/1992 9. kolo
1 Turtenwald Vít Gambrinus liga 1998/1999 4. kolo
1 Ureš František I.A třída 1945/1946 3. kolo
1 Vachoušek Tadeáš Fortuna:liga 2020/2021 28. kolo
1 Valkoun Josef 1. česká národní liga 1982/1983 2. kolo
1 Vavřička Přemysl Česká fotbalová liga 1992/1993 13. kolo
1 Verbíř Pavel ml. Gambrinus liga 2010/2011 30. kolo
1 Volek Zdeněk Gambrinus liga 2011/2012 20. kolo
1 Walter Pavel 1. liga 1977/1978 22. kolo