Otto Urma: Je to splněný sen

Teplický odchovanec a současný kapitán juniorky Otto Urma si včera proti Dukle připsal první ligový start. Svou premiéru zvládl na výbornou a dokonce se dostal i do velmi slibného zakončení.

Jak jsi si užil premiéru za áčko v lize?

"Paráda! Je to splněný sen, je to úplně něco jiného než za juniorku. Nastoupit před tolika diváky, prostě bomba!"

Dozvěděl jsi se ráno, že nastoupíš, tak jaký byl den před zápasem?

"Byl normální, s Přémou Lipšem jsme byli na pokoji, tak jsme si z toho spíš dělali legraci. Nějak jsem na to nemyslel, tréma nebyl nějak velká."

Pomohlo ti hodně, že jste nastoupili ve stejném rozestavení, které praktikuje juniorka?

"Rozhodně! Hrajeme to stejné, takže jsme v taktice všechno znal a bylo to víceméně stejné."

Byl jsi hodně nervózní před zápasem?

"Na hřišti ani ne, ale tady v tunelu před zápasem, když jsme čekali na nástup, tak ano, ale pak to ze mě všechno spadlo."

Dokonce jsi se dostal do jedné velké šance...

"Čekal jsem, že to tam propadne, ale bohužel jsem si to zpracoval, že mi to zůstalo pod nohou a nemohl jsem do té střely dát takovou sílu."