V nadstavbě nás čeká boj o Evropu (+ termíny nadstavby)

Díky jistotě účasti v prostřední skupině FORTUNA:LIGY je už nyní zřejmé, že se na Stínadlech bude během květnových bojů v nadstavbové části válčit o účast v evropských pohárech. Cesta do nich je sice dlouhá, ale ne nemožná.

Teplický tým po odehrání posledního kola základní části bude čekat skupin, která se jako jediná hraje systémem dvojzápasů. V prvním kole se utkají týmy na 7. a 10. místě, respektive na 8. a 9., první zápas se vždy hraje na hřišti toho níže postaveného. Poražení z těchto zápasů končí svou sezónu, vítězové si to rozdají o možnost poprat se o účast v předkole Evropské konferenční ligy.

Vítěz celé skupiny totiž vyzve po skončení nadstavbové části skupiny o titul v jednom zápase nejníže postavený tým na pohárové příčce. Hrát se bude jen na jeden zápas na hřišti týmu ze skupiny o titul.

Program skupiny o Evropu:
Neděle 5. května od 15:00:

9. tým - 8. tým
10. tým - 7. tým

Neděle 12. května od 15:00:
8. tým - 9. tým
7. tým - 10. tým

Neděle 19. května od 15:00:
Vítěz 7./10. - Vítěz 8./9.

Sobota 25. května od 18:00:
Vítěz 8./9. - Vítěz 7./10.

Pátek 31. května od 18:00:
Zápas o Evropu