Velká soutěž pro děti o doprovázení hráčů při zápase se Spartou

Teplický klub připravil pro fanoušky z řad nejmenších diváků jedinečnou soutěž o možnost doprovázet hráče na hřiště při následujícím domácím utkání. Tím utkání však není ledajaký zápas, nýbrž jedno z největších utkání, které se na Stínadlech hraje, proti Spartě Praha. To je na programu už za čtrnáct dní. Děti tak mohou mít jedinečný zážitek, protože budou doprovázet hráče na hřiště před zaplněnými ochozy stadionu na Stínadlech.

Možnost zúčastnit se soutěže mají všechny děti, které dorazí na zápas proti Zlínu. Stačí, když nám rodiče zašlou video, jak jejich ratolest na Stínadlech podporuje teplický tým. Video by mělo být do jedná minuty délky a zúčastnit se mohou děti od pěti do deseti let. Videa zasílejte pomocí internetové úschovny na email martin.kovarik@fkteplice.cz. Tři výherci, kteří budou vybráni odbornou porotou, doprovodí hráče na plochu při zápase se Spartou.