Laco Takács: Je to zpestření zahrát si proti Anglii nebo Portugalsku

Laco Takács zasáhl během reprezentační pauzy do obou přátelských duelů, které české mladíky čekaly. Nyní už je zpět v Teplicích a těší se na sobotní duel a Mladou Boleslaví.

Máš za sebou další reprezentační sraz s jednadvacítkou, jak sis ho užil?

"Moc jsem se tam těšil, probíhalo to bez problémů. V první zápase jsem hrál asi 20 minut a bohužel jsme prohráli. Ve druhém utkání trenér zkoušel trošku jinou sestavu a hrál jsem od začátku, vyhráli jsme a myslím, že jsem nic nezkazil."

Hráli jste proti zvučným soupeřům, jaké to bylo nastoupit proti Anglii a Portugalsku?

"Je to takové zpestření. Zahrál jsem si proti hráčům z Premier league nebo druhé anglické ligy, takže pro mě velké plus."

V týmu jsi byl s boleslavským Skalákem, potkáte se i v sobotu při vzájemném zápase, došlo na nějaké hecování?

"Nijak jsme se nehecovali, jen jsme si řekli poslední den, že se v sobotu potkáme."

Jaký očekáváš zápas?

"Bude to asi zápas jako každý jiný, budeme se snažit vyhrát a dáme do toho všechno!"

Neděsí vás počasí, které je venku?

"Počasí je určitá překážka, ale je pro oba stejné a musíme se s tím srovnat."