Obrázek článku

Virtuální liga #holkytaky

Bára Cankářová, šéftrenérka ženského úseku, hlavní trenérka WU18:

V průběhu března se všechny naše kategorie žen a dívek zúčastnily soutěže Virtuální liga #holkytaky. Soutěž se uskutečnila z iniciativy trenérů žen a dívek napříč celou republikou, kdy jsme i my měli zástupkyni v podobě šéftrenérky mládeže dívek Báry Cankářové, která měla na starosti hodnocení kategorie WU18. Soutěžilo se o dárkové balíčky s předměty kampaně #holkytaky a pro nejlepší v každé disciplíně a kategorii bylo za odměnu připraveno tričko #holkytaky. Soutěž byla rozdělena na 5 jednotlivých disciplín – nožičky, švihadlo, náhozy na placírku, plank a běh a na každou disciplínu byl udělen týden na provedení. Vždy v neděli proběhlo vyhodnocení, kdy se z každého týmu vybralo 5 nejlepších výkonů, které se zapsaly do soutěže.

Naše dívky se jednotlivých úkolů zhostily dobře. V konečném pořadí se jednotlivé kategorie umístily takto. WU11 skončila na bramborovém 4. místě. WU13 se umístila na 5. místě v celkově nejpočetnější kategorii (13 týmů). Kategorie WU15 se umístila na bronzové 3. pozici. Dívky z WU18 si vysloužily dokonce stříbrnou medaili. A nejstarší kategorie žen se umístila na 5. místě. Kromě individuálních výkonů, byly hodnoceny i nejlepší výsledky z jednotlivých disciplín, kdy nejlepší výkon v kategorii švihadlo předvedla naše dorostenka Aneta Kožarská a vysloužila si díky tomu odměnu v podobě trička #holkytaky. Kromě ní se v různých disciplínách a kategoriích v TOP10 objevily z WU15 Anna Čápová, Kristýna Henychová (náhozy na placírku), z WU18 Lenka Galbavá, Šárka Kadlečková (náhozy na placírku), Aneta Kožarská (běh) a z AŽ Lucie Svěráková (běh).

Závěrem bych ráda poděkovala všem organizátorům akce za zpestření této nelehké doby, našim hráčkách, trenérům a rodičům za skvělou prezentaci našeho klubu a v neposlední řadě #holkytaky za odměnu pro naše svěřenkyně.

Stínadla TV