Juniorka odehrála Sports dynamic cup

Dnes odehrála teplická juniorka v německém Freibergu halový turnaj Sports dynamic cup za účasti Fortuny Chemnitz, Erzgebirge Aue U23, Hallescher U23, Lokomotive Leipzig U23, Freiberg, Lichtenberg, Hainsberger, Grosswaltersdorf a Barkas Frankenberg.

V skupině se juniorka střetla s domácím Freibergem, Lokomotive Leipzig, Erzgebirge Aue a Grosswaltersdorfem. První tři utkání juniorka prohrála shodně o branku postupně 0:1, 3:4 a 4:5, následně v posledním zápase ve skupině zvítězila 7:2 a zahrála si tak o sedmé místo, v tomto duelu na penalty zvítězila.

"Mrzí mě prohra ve třetím utkání s Aue, kdy jsme vedli už 4:2. Hráči ovšem k některým situacím přistupují lehkovážně, což se u nich bohužel objevuje i na velkém hřišti. Teď skončil leden a s ním určitá doba poznávání. Jsou v týmu hráči, kteří si mysleli, že jsou opomíjení a je jim křivděno. Já jsem však přišel odjinud, nezatížený teplickým prostředím a musím říct, že tito hráči si to myslí neprávem, protože je u nich fotbal až na nějakém pátém místě a takto to nejde! Buď své uvažování přehodnotí nebo se budou muset naše cesty rozejít, protože my chceme juniorku pozvednout a takto to nejde," zdůraznil kouč juniorky Stanislav Hejkal.