Ladislav Takács přestupuje do Mladé Boleslavi

Na začátku zimní přípravy potvrzuje FK Teplice přestup Ladislava Takácse do Mladé Boleslavi, který strávil podzimní část sezóny na hostování v Sokolově. Takács odehrál v minulé sezóně několik utkání za teplické A mužstvo, což mu vyneslo účast na mistrovství Evropy jednadvacetiletých, kde však nenastoupil ani na minutu. "Před vánočními svátky za námi přišel hráč se svým agentem, že již nechce v Teplicích pokračovat, což nás překvapilo, neboť si myslíme, že jsme klub, který si zakládá na začleňování odchovanců do kádru A mužstva," nastínil situaci kolem hráče sportovní ředitel Jan Skýpala. Pro upřesnění v posledním období do teplického A mužstva naskočili z vlastní líhně například hráči jako Lüftner, Jablonský, Kodeš, Urma, Česlák nebo Krátký.

Jednání s Mladou Boleslaví probíhala delší dobu a k dohodě došlo až po novém roce, kdy se Mladá Boleslav rozhodla splnit finanční požadavky vedení FK Teplice. "Rozhodnutí Laca Takácse nás mrzí, ale fungujeme jako klub, který nebude držet hráče, kteří nechtějí oblékat dres FK Teplice," dodává Jan Skýpala.