MUŽI B: FK Chlumec n.C. vs. FK Teplice - 4:0

Ročník 2020/21 - 3.koloneděle 06.09.202010:15 - stadion Na Hatích

36. Čáp Roman ( Chlumec ) - 0:3,

51. Havel Jakub ( Chlumec ) - 0:4.

Záznam celého utkání na webu  TV.com  sledujte ZDE.

On-Line komentář z celého utkání na webu  Onlajny.com  čtěte ZDE.

Statistiky utkání: Střely na branku 9:4 (6:3, 3:1) - Střely mimo branku 7:3 (3:1, 4:2) - Zblokované střely 0:1 (0:1, 0:0) - Střely celkem 16:8 (9:5, 7:3) - Vyložené šance 2:4 (1:4, 1:0) - Ofsajdy 4:4 (3:1, 1:1) - Rohové kopy 7:2 (2:2, 5:0)  - Fauly 10:6 (4:3, 6:3).

Sestava Teplic: Zdeněk Daniel 1 - Kodad Ladislav 16, Hora Jakub 4 ( 81. Pokorný Vojtěch 10 ), Čítek Vojtěch 28, Liška Lukáš 11 - Kováč Daniel 20 - Švejda Zdeněk 18, Černý Václav 7, Vobecký Marek 8 ( 68. Blažek Josef 17 ), Šimeček Michal 22 ) - Šup Dominik 19 (K).

Náhradníci Teplic: Fiala Martin (B).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér a zdravotník.

Rozhodčí: Severýn Vojtěch - Opočenský Vojtěch, Šafránková Nikola.

Delegát: Filip Jan.

Karty Chlumec:  29. ŽK Bastin 10 44. ŽK Čáp 33, 59. ŽK Jarkovský 3.

Karty Teplice58. ŽK Čítek 28.

Stadion: Chlumec nad Cidlinou - Na Hatích / přírodní tráva.

Diváků: 390.

Komentář k utkání:

"Ve 3.minutě zahrával Vobecký roh získaný po průniku Kodada, který propadl až k nabíhajícímu Švejdovi a ten pohotově prostřelil domácího brankáře. Gól ale rozhodčí neuznal kvůli ruce Švejdy při předchozím zpracování míče ..... V 16.minutě se na levé straně uvolnil Šimeček přes dva bránící hráče a průnikovou přihrávkou našel ve vápně volného Šupa, který tváří v tvář brankáři Brátovi prováhal správný okamžik ke vstřelení branky ..... Ve 31.minutě po dalším průniku agilního Kodada a následném zblokovaném pokusu Šupa v nadějné pozici promáchl nejprve Švejda a poté i Vobecký ..... Ve 41.minutě centr Švejdy pustil chytře Černý na penaltě číhajícímu Šimečkovi, který sám před Brátem nevystřelil z první, míč si přehodil na levou nohu a v největší teplické šanci trefil levou tyč chlumecké branky ..... Ve 43.minutě po rychlé kombinaci Černého a Kováče posledně jmenovaný křižnou přihrávkou vysunul Kodada, který se ocitl sám před brankářem Brátem, přehodil si míč z pravé nohy na levou a vystřelil do protipohybu brankáře Chlumce, který reflexivně pravou nohou zastavil další obrovskou šanci Teplic ..... I po těchto šancích Teplic ale na výsledkové tabuli v poločase svítilo skóre 3:0 pro domácí Chlumec ( ! ) ..... Tento výsledek rozhodně neodpovídal dění na hrací ploše, rezerva Teplic byla domácímu Chlumci více než vyrovnaným soupeřem, domácí hosty nějak výrazně nepřehrávali, Skláři ale dopláceli na neproměňování vyložených příležitostí. Do druhé půle vstoupili hosté s odhodláním poprat se o lepší výsledek, ale jejich snahu zmrazili již v 51.minutě chlumečtí, když Havel po rohu domácích skóroval hlavou z malého vápna do levého spodního rohu Zdeňkovi branky - 4:0. Čtvrtá trefa modro-bílých borců definitivně utlumila snahu hostů, kteří se již jen sporadicky dostávali před domácí branku. Chlumec měl v těchto fázích utkání více ze hry, zkušeně kontroloval hru a do závěrečného hvizdu hlavního arbitra Severýna se již nic zajímavého před oběma brankami nestalo. O výsledku dnešního utkání rozhodla první půle, ve které byl Chlumec maximálně efektivní a plně využil nabídnuté příležitosti od teplické defenzivy ke vstřelení rozhodujících branek, které momentálně poslali Teplice k samotnému dnu Fortuna ČFL, ze kterého se mohou dostat již v pátek na domácím hřišti v Dubí, kde o 17 hodin hostí Ústí nad Orlicí. Postačí k tomu jen "maličkost", přidat na důraze a kvalitě v zakončení, být prostě a jednoduše efektivnější a střílet branky. Žluto-modří se totiž prezentují ofenzivní hrou s velice slušnými parametry, ale fotbal se hraje na góly a ty teď bohužel tepličtí nestřílejí ani z nejvyloženějších pozic."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Tři utkání, tři stejné příběhy. Herně jsme soupeře předčili, ale kýžený výsledek se nedostavil, což bohužel stále znamená nula bodů v tabulce. Fotbal je branková hra a my dali za tři soutěžní kola jeden gól z penalty a ostatní naše šance zůstaly nevyužity. Teď v Chlumci jsme si v prvním poločase vytvořili čtyři jasné příležitosti, ale s proměňováním jsme momentálně opravdu na štíru. A jelikož do defenzivy děláme triviální individuální chyby, jsme na tom v tabulce tak jak jsme. Byl bych nerad, aby nám sezóna utekla hned na začátku, stejně jako ta předchozí a proto věřím, že v pátek hodíme vše co bylo za hlavu, začneme s čistým stolem a konečně vyhrajeme."