ŽLUTÁ MODRÁ | Roman Potočný: Návrat byl nádherný

V sobotním magazínu ŽLUTÁ MODRÁ najdeter rozhovor s hrdinou posledního zápasu na hřišti Bohemians 1905 Romanem Potočným, který zařídil v nastavení remízu 1:1. Tématem rozhovoru je především jeho návrat po zranění ramena.

Jak jsi prožíval rekonvalescenci po zranění ramene?
"Byl to těžký návrat, protože jsem měl po první operaci komplikaci a musel jsem na druhou. Museli mi ránu znovu otevřít a vyndat mi spodní stehy. Pak už to bylo dobré, ale čekal jsem, že budu dřív zdravý. Nakonec se to celkem táhlo."

Bylo to pro tebe náročné, jak se táhl tvůj návrat?
"Bylo to pro mě hodně těžké, pořád jsem si říkal, jak budu zdravý, ale ráno jsem se probudil a bolí mě rameno, tak jsem si říkal, že to ještě dobré není. Jsem moc rád, jak nakonec návrat vyšel, protože to byl nepopsatelný pocit, když jsem dal tu branku."

Teď už se o rameno nebojíš?
"Na tréninku si na rameno dávám pozor, ale v zápase už se nebojím a jdu do všeho naplno."

Celý rozhovor najdete v magazínu ŽLUTÁ MODRÁ k sobotnímu zápasu s Mladou Boleslaví. Magazín je v prodeji ve fanshopu a na pokladnách stadionu, cena je 20 Kč. Utkání startuje v 17:00.