ŽK: 64. Jirásek, 83. Bartek, 86. Havel. - 37. Tsiskaridze.
Rozhodčí: Jech - Dobrovolný, Kubr.
Diváci: 4633.

Zlámal - Čögley, Krch, Šmíd, Havel - Švec - Acosta (46. Jirásek), Hubínek, Čížek, Bartek - Schick (64. Mikuš)

Chudý - Hora, Lüftner, Tsiskaridze, Krob - Kodeš - Gregáň (80. Nivaldo), Kukec (71. Táborský), Vachoušek, Fillo - Kapolongo (56. Potočný)

Tepličtí přijeli ke druhému venkovnímu utkání na hřiště pražských Bohemians. Ti měli před tímto utkáním na svém kontě stejně bodů jako žlutomodří. Trenér David Vavruška musel postrádat vykartovanou dvojici Soungole, Ljevaković, na post štítového záložníka se tak musel postavit mladý Petr Kodeš.

Domácí klokani hosty z Teplic od úvodu utkání mírně přehrávali a postupem čase se dostávali také do šancí, především agilní Schick. V první hlavičkové příležitosti na Chudého nevyzrál, ale v 28. minutě už nedal teplickému brankáři šanci a hráči Bohemians vedli 1:0. Žlutomodří se osmělili až v závěru poločasu a hned z toho mohlo být vyrovnání, Vachoušek poslal míč přes hlavu před branku přímo na Kukece, který však hlavičku poslal jen do míst, kde čekal Zlámal.

V úvodu druhé půle se na hřiště po dlouhém zranění ramena dostal Roman Potočný, na hrotu útoku nahradil Ulricha Kapolonga a měl rozhýbat teplické útočné snažení. Jenže velkou šanci opět měli domácí, Čížek se z úhlu opřel do míče a zatřásl břevnem za Chudého zády. Tepličtí se sice snažili o vyrovnání, jenže velkou šanci si ne a ne vypracovat, buď to zkoušeli nepřesně z dálky nebo centry ze stran dokázala zblokovat obranao. Žlutomodří v nastavení bojovali o svou bodovou naději a dokázali se s osudem poprat, z dálky napřáhl v nastavení Roman Potočný a rozhodl o konečné remíze 1:1.