AC Sparta Praha
19. kolo, FORTUNA:LIGA,
AC Sparta Praha FK Teplice
2:1

Branky: 73. Laci, 90. Olatunji - 13. Yasser. ŽK: 30. Krejčí - 8. Chaloupek, 48. Křišťan, 90. Tsykalo. ČK: 4. Sadílek. Rozhodčí: Starý - Matoušek, Machač (Trska). VAR, AVAR: Volek, Podaný. Diváci: 16530.

Vindahl – Panák (46. Laçi), Sørensen, Krejčí - Wiesner (79. Pešek) , Kairinen (60. Zelený), Sadílek, Ryneš – Birmančević (89. Pavelka), Kuchta, Haraslín (79. Olatunji).

Grigar - Knapík, Chaloupek, Mićevič - Bílek (71. Urbanec), Křišťan (79. Tsykalo), Havelka, Trubač, Radosta - Yasser (71. Vachoušek), Fila (60. Gning).

V posledním podzimním dějství se vypravil teplický tým na hřiště vedoucí pražské Sparty a spolu s ním také téměř dvě stovky příznivců žlutomodrých.

Ti se už ve 4. minutě nadechovali, aby si zakřičeli gól, jenže po chybě Vindahla nenechal do odkryté branky zakončovat Bílka Sadílek, viděl tak po zásluze červenou kartu z rukou sudího Starého. Ovšem hostující příznivci se gólu dočkali už za deset minut, když se za obranu dostal Yasser a suverénně skóroval. Po půlhodině hry to mohlo být dokonce 2:0, jenže tentokrát gólovou radost brzy utnul zásah videorozhodčího. Skvělý poločas žlutomodrých mohl potvrdit těsně před vypršením 45 minut Daniel Fila, který se řítil sám na Vindahla. Toho sice prostřelil, ale jeho pokus skončil těsně vedle.

Po změně se přece jen Sparta dostala do hry, ale Tomáš Grigar vychytal Kuchtu a následně také Krejčího. Když už povedlo Birmančevićovi Grigara překonat, tak včasným skluzem zabránil brance Mićević. Sparta dokázala srovnat v 73. minutě, po velkém závaru v malém vápně dokázal dotlačit míč do sítě Laci. Sparta utkání otočila v 90. minutě, když se po velmi sporném souboji Kuchty s Knapíkem dostal míč k Olatunjimu, který skóroval, a rozhodl tak o osudu utkání.