Brno - Teplice 1:1 (0:1)

FC Zbrojovka Brno FK Teplice
1:1 (0:1)

Statistiky

Branky: 68. Pašek - 16. Vůch. Rozhodčí: Kocourek - Kryštof, Vlasjuk. ŽK: Zavadil, Kaščák, Malík (BRN) - Vondrášek, Kapolongo, Jablonský, Krob, Lüftner (TEP).

Team logo

FC Zbrojovka Brno

Hladký - Buchta, Košťál, Malík - Fischer (72. Hyčka), Zavadil, Kaščák, Sýkora - Pašek, Vávra (60. Moukanza), Mezlík. Trenér Kotal.
Team logo

FK Teplice

Grigar - Krob, Lüftner, Jablonský, Vondrášek - Matula, - Nivaldo, Ljevaković, Litsingi, Vůch (74. Jirásek) - Kapolongo (77. Mahmutović). Trenér Ščasný.

Komentář k zápasu

Tepličtí přijeli do Brna s touhou uspět na půdě soupeře, proti kterému se jim v poslední době nedaří. Tohle odhodlání bylo od počátku zápasu vidět také na hrací ploše, žlutomodří si počínali v ofenzivě aktivně, ale zpočátku zápasu si nemohli vytvořit přes pozornou domácí obranu šance.

Až v sedmnácté minutě dostal krásně balon za obranu Litsingi, toho Hladký ještě vychytal, ale následný centr Nivalda přetavil ve vedoucí gól Vůch. Tepličtí pak hlídali své vedení, avšak do kabin mohli jít dokonce s dvoubrankovým vedení, Kapolongo totiž v nastavení zazdil stoprocentní šanci.

S obrovskou šancí naložil podobně v 53. minutě Nivaldo, kterého krásně našel Kapolongo. Jenže kapverdský reprezentant poslal míč křižnou střelou mimo tři tyče. Domácí neproměněné šance hostí potrestali v 68. minutě, kdy se z malého vápna prosadil David Pašek. Na tomto výsledku se do konce zápasu již nic nezměnilo, obě mužstva se tak rozešla smírně 1:1.