Teplice - Slovácko 4:0 (2:0)

9. kolo, Synot liga,
FK Teplice 1.FC Slovácko
4:0 (2:0)

Branky: 8. Vůch, 17. Litsingi, 60. Nivaldo, 85. Mahmutovič. Rozhodčí: Královec - Kordula, Urban. ŽK: Ljevakovič, Litsingi (TEP) - Mezlík, Košút, Diviš, Došek, Rada, Havlík (SLO).

Grigar - Vondrášek, Jablonský, Matula, Krob - Takács (56. Táborský), Ljevakovič (87. Jirásek) - Vůch, Salami (72. Mahmutovič), Nivaldo - Litsingi. Trenér: Ščasný.

1.FC Slovácko

Heča - Mezlík (77. Dočekal), Rada, Košút, Reinberk - Diviš, Šumulikoski, Kalouda (68. Trávník), Valenta (62. Havlík), Kerbr - Došek. Trenér: Habanec.

Tepličtí vstoupili do domácího utkání s několika změnami v sestavě a vypadalo to, že trenér Ščasný měl v tomto případě šťastnou ruku.

Domácí totiž hosty nepouštěli do šancí a naopak na hřišti dominovali. Už v deváté minutě přetáhl Nivaldo centr až na zadní tyč, kde číhal Egon Vůch, který otevřel skóre. Pak sice Heča vychytal šanci Salamiho, ale vzápětí poslal dlouhý míč Vondrášek, Salami ho prodloužil do úniku Litsingimu a bylo to 2:0. Branky žlutomodří oslavovali stylově kolébáním na počest čerstvě narozeného syna náhradního brankáře Martina Slavíka. Do poločasu měli ještě další tutovky Vůch a Litsingi, jenže tentokrát se neprosadili.

Dobře vstoupili tepličtí i do druhé půle, ale Vůch ani Takács se neprosadili. Třetí gól přidal až po hodině hry a centru Vondráška Nivaldo. Pak už mohli tepličtí v klidu kontrolovat výsledek a hrozit z rychlých brejků. Po jednom z nich pálil těsně vedle Mahmutovič, ten si však spravil chuť šest minut před koncem a tepličtí tak zvítězili vysoko 4:0.