Teplice - Brno 0:1 (0:0)

FK Teplice FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:0)

Statistiky

Branka: 61. Zoubele. Rozhodčí: Nenadál - Blažej, Černý. ŽK: Keresteš, Jugas, Markovič (BRN).

Team logo

FK Teplice

Grigar - Vondrášek (64. Vůch), Matula, Jablonský, Krob - Takács (82. Táborský) - Hora, Litsingi, Vachoušek, Nivaldo (70. Salami) - Potočný. Trenér: P. Rada.
Team logo

FC Zbrojovka Brno

Melichárek - Jugas, Košťál, Schuster, Keresteš - Malík, Zoubele (83. Slančík) - Pašek (86. Hyčka), R. Buchta, Sýkora - Moukanza (56. Markovič). Trenér: Kotal.

Komentář k zápasu

Teplický tým postrádal při utkání s Brnem vykartové Ljevakoviče s Lüftnerem, místo nich se do sestavy vrátil Jakub Hora a také mládežnický reprezentant Laco Takács.

Hned od úvodu zápasu se Brno soustředilo především na pozornou obranu a zahustilo prostor před vlastní šestnáctkou. Tepličtí sice drželi míč na svých kopačkách, ale přes neprostupný blok se těžko dostávali. Částečně se to podařilo duu Potočný - Litsingi, jenže konžský hráč špatně trefil míč. Dařily se však žlutumodrým standardní situace, po jedné z nich hlavičkoval Vachoušek, ale ani on se neprosadil. Zahrozilo také Brno, pozorný Grigar vytáhl Malíkovu střelu na roh. Podobně si na druhé straně počínal v hostující brance Melichárek při střele Nivalda.

Po změně stran měl rychle velkou šanci hlavou Potočný, jenže mířil nad branku. Jenže pak se osmělilo také Brno a resultovala z toho branka Zoubeleho po hodině hry. Tepličtí pak hrozili hlavně že standardních situací, ale gól ne a ne přijít. Blízko k úspěchu měla dělovka Takácse, i s ní se však Melichárek s problémy poradil. Tepličtí tak doma s Brnem padli 0:1.