1.FC Slovácko
23. kolo, Synot liga,
1.FC Slovácko FK Teplice
2:2 (0:1)

Branky: 62. Valenta, 87. Kalouda (pen.) - 36. Hora, 74. Krob (pen.). Rozhodčí: Paták - Mokrusch, Vaňkát. ŽK: Košút, Kuncl, Trávník (SLO) - Lüftner, Krob, Jablonský, Potočný, Salami (TEP). ČK: 86. Takács (TEP).

Heča - Kuncl, Mezlík (59. T. Rada), Košút, Šimko (84. Hlúpik) - Šumulikoski - Diviš, Trávník (76. Kalouda), Valenta, Kerbr - Došek. Trenér: Habanec.

Grigar - Matula, Lüftner, Jablonský, Krob - Takács - Hora, Vachoušek, Vůch - Salami (84. Kapolongo), Potočný. Trenér: P. Rada.

Tepličtí hráči nastoupili netradičně v úterý na hřišti Slovácka. Zápas se hrál v tomto termínu kvůli rekonstrukci trávníků na stadionu, který se nyní rekonstruuje pro účely letního evropského šampionátu jednadvacítek. V teplickém dresu musel stále absentovat kvůli žlutým kartám Admir Ljevakovič, do sestavy se již vrátil Michael Lüftner.

V prvním poločase bylo aktivnější domácí Slovácko, ale teplický tým držel nad vodou brankář Grigar, který zlikvidoval šance Doška, Trávníka i Diviše. Na druhé straně dlouho byly jen náznaky šancí, avšak přesto udeřilo. Hora si od právé čáry navedl míč do středu a levačkou ho vyslal přímo k tyči. Žlutomodří tak šli do kabin s vedením 1:0.

Do druhé půle vstoupili žlutomodří lépe než do té první, ale přesto přišlo vyrovnání. Sudí Paták nejprve neodpískal jasný faul na Vůcha a posléze několik vteřin nato odpískal údajný faul Takácse, po kterém Valenta skóroval z přímého kopu. Tepličtí se však nevzdali a dostali se znovu do vedení, Trávník poslal na trávník ve vápně Vůcha a následnou penaltu suverénním způsobem proměnil Krob. Jenže Slovácko opět dokázalo srovnat, tentokrát fauloval Takács a kopala se penalta, kterou proměnil Kalouda. Zápas tak došel do remizoveho konce 2:2.