Report ze zápasu FK Teplice vs. FC Viktoria Plzeň

24. kolo, Synot liga,
FK Teplice FC Viktoria Plzeň
0:0 (0:0)

Rozhodčí: Emanuel - Nádvorník, Caletka. ŽK: Krob, Potočný (TEP) - Limberský (PLZ).

Grigar - Vondrášek, Lüftner, Jablonský, Krob - Hora, Ljevakovič, Vachoušek, Táborský (90.+3 Matula), Litsingi (90.+4 Takács) - Potočný (87. Chukwuma). Trenér: P. Rada.

FC Viktoria Plzeň

Kozáčik - Rajtoral, R. Hubník, Procházka, Limberský - Petržela (65. Pilař), Hrošovský, Hořava, Vaněk, Kovařík - Mahmutovič (60. Holenda). Trenér: M. Koubek.

Žlutomodří však tentokrát proti vedoucímu celku tabulky začali s ostychem a Plzeň byla lepším týmem na hřišti. Z toho v prvním poločase resultovali také dvě velké šance, kdy trefili Hořava a poté také Procházka břevno.

První poločas tak tepličtí přečkali s remízovým stavem. Do toho druhého vstoupili přeci jen aktivněji a do dobrých příležitostí se dostával především Litsingi při rychlých protiútocích. Svěřenci Petra Rady už nebyli tím zakřiknutým týmem z prvního poločasu a stále častěji se dostávali před branku Matúše Kozáčika. Jenže právě Litsingimu se při sólovém úniku zamotal míč pod nohy. Horko však bylo i na druhé straně, když Holenda, který nahradil Mahmutoviče, trefil tyč. Tepličtí však i tuto šanci přečkali a dokráčeli pro bod za remízu 0:0.