/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1983/84 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1983/84 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Sparta ČKD Praha 30 20 6 4 58:24 46 1:1 0:2
2. ASVS Dukla Praha 30 19 6 5 48:23 44 0:1 0:2
3. TJ Bohemians ČKD Praha 30 16 8 6 48:26 40 0:0 1:2
4. ASVŠ Dukla Banská Bystrica 30 16 5 9 49:31 37 1:2 1:2
5. TJ Baník OKD Ostrava 30 14 7 9 45:28 35 0:0 0:2
6. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 9 11 10 36:36 29 2:2 0:2
7. TJ Spartak TAZ Trnava 30 11 7 12 43:50 29 4:1 1:4
8. TJ Lokomotíva Košice 30 11 5 14 43:39 27 3:0 0:8
9. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 8 11 11 45:46 27 1:0 2:2
10. TJ Vítkovice 30 10 7 13 36:45 27 1:6 0:1
11. TJ Rudá hvězda Cheb 30 10 6 14 37:43 26 1:1 0:0
12. TJ Slavia IPS Praha 30 11 4 15 40:57 26 3:1 2:4
13. TJ ZVL Žilina 30 9 7 14 26:43 25 2:3 0:1
14. TJ Tatran Prešov 30 8 7 15 25:44 23 0:0 0:0
15. TJ Sklo Union Teplice 30 5 10 15 29:51 20
16. TJ Plastika Nitra 30 6 7 17 31:53 19 2:0 1:1

Český pohár

3. kolo: TJ Turnov – TJ Sklo Union Teplice 1:3
4. kolo: TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem – TJ Sklo Union Teplice 3:0

Středoevropský pohár

doma venku
1. SC Eisenstadt 6 3 2 1 13:12 8 4:1 1:1
2. KF Prishtina 6 2 3 1 13:11 7 1:1 0:2
3. TJ Sklo Union Teplice 6 2 2 2 10:9 6
4. Budapesti Vasas SC 6 1 1 4 9:13 3 3:2 1:2

 muži B

Krajský přebor

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 22 13 5 4 43:18 31
2. TJ Lokomotiva Bílina 22 13 5 4 31:21 31 2:1 1:2
3. TJ Rudolfova huť Dubí 22 11 5 6 37:20 27 0:1 2:2
4. TJ Sokol Brozany 22 10 5 7 32:24 25 1:0 4:1
5. TJ Sokol Skorotice 22 8 8 6 29:19 24 3:1 1:1
6. TJ Jiskra Košťany 22 10 4 8 37:35 24 2:1 0:1
7. TJ Chmelařství Lučan Žatec 22 6 10 6 25:29 22 5:1 1:1
8. TJ Hvězda Trnovany 22 7 7 8 25:28 21 2:1 1:1
9. TJ Chemička Ústí nad Labem 22 6 7 9 31:32 19 1:1 1:0
10. TJ VJŠ Jirkov 22 6 5 11 19:37 17 3:0 0:2
11. TJ Baník Souš 22 4 5 13 17:37 13 3:0 1:0
12. TJ Baník Meziboří 22 3 4 15 16:42 10 7:0 2:0

Finále krajského přeboru

TJ Slovan Elitex Liberec B - TJ Sklo Union Teplice B 5:0, 2:0

Z rozhodnutí VFS ČÚV ČSTV byly rezervní týmy prvoligových oddílů ze sezóny 1983/1984 zařazeny pro sezónu 1984/1985 do divize.

Severočeský pohár

1. kolo: TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem B - TJ Sklo Union Teplice B 2:2, pok. kopy 2:3
Čtvrtfinále: TJ Sklo Union Teplice B - TJ Rudolfova huť Dubí 3:1
Semifinále: TJ Sklo Union Teplice B - TJ Chemička Ústí nad Labem 3:0
Finále: TJ Slovan Elitex Liberec B - TJ Sklo Union Teplice B 0:1, 1:0, pok. kopy 3:5

dorost A

1. dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Baník OKD Ostrava 30 22 4 4 66:17 48 0:1 0:2
2. TJ Zbrojovka Brno 30 16 9 5 50:23 41 3:2 0:3
3. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 16 7 7 53:29 39 4:1 3:0
4. TJ Sklo Union Teplice 30 17 5 8 42:25 39
5. TJ Bohemians ČKD Praha 30 13 9 8 38:33 35 1:1 0:0
6. TJ Škoda Plzeň 30 12 9 9 48:41 33 1:3 0:1
7. TJ Královopolská strojírna Brno 30 12 8 10 36:27 32 1:0 1:0
8. TJ Sparta ČKD Praha 30 13 4 13 49:40 30 1:0 0:1
9. TJ Slavia IPS Praha 30 11 8 11 42:35 30 1:1 3:1
10. TJ VCHZ Pardubice 30 11 7 12 52:44 29 1:0 1:1
11. TJ Poldi SONP Kladno 30 10 9 11 31:37 29 1:2 1:1
12. ASVS Dukla Praha 30 10 7 13 38:38 27 1:0 2:0
13. TJ Gottwaldov 30 9 9 12 32:41 27 3:1 1:0
14. TJ Slovan Elitex Liberec 30 10 7 13 30:41 27 2:0 0:1
15. TJ Kovostroj Děčín 30 3 3 24 22:81 9 4:1 2:1
16. TJ TŽ Třinec 30 0 5 25 12:89 5 2:0 2:0

dorost B

Krajský přebor dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Slavoj Litoměřice 22 17 2 3 83:16 36 1:1 1:0
2. TJ Sklo Union Teplice B 22 14 7 1 76:18 35
3. TJ Slovan Duchcov 22 15 2 5 73:26 32 1:1 3:3
4. TJ Hvězda Trnovany 22 13 2 7 74:33 28 5:0 0:1
5. TJ Spartak Roudnice nad Labem 22 12 4 6 69:31 28 4:1 3:3
6. TJ Dynamo Podlusky 22 9 5 8 46:35 23 1:1 2:1
7. TJ SEPAP Štětí 22 10 3 9 52:47 23 2:0 1:1
8. TJ Baník Osek 22 6 5 11 27:53 17 5:0 1:1
9. TJ SCHZ Lovosice 22 7 2 13 55:70 16 8:0 5:1
10. TJ Lokomotiva Bílina 22 7 1 14 38:74 15 5:1 4:1
11. TJ PČP Křešice 22 4 1 17 17:97 9 6:0 5:0
12. TJ Sklo Kavalier Hostomice 22 1 0 21 25:135 2 11:0 2:1

dorost C

Okresní přebor dorostu

Údaje nezjištěny.


žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina C

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 14 14 0 0 96:1 28
2. TJ Slavoj STZ Ústí nad Labem 14 10 1 3 56:20 21 9:0 2:1
3. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 14 8 2 4 54:19 18 4:0 2:0
4. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 14 6 2 6 35:27 14 6:0 7:0
5. TJ Hvězda Trnovany 14 5 3 6 21:31 13 10:0 5:0
6. TJ Chemička Ústí nad Labem B 14 4 2 8 32:33 10 4:0 2:0
7. TJ SCHZ Lovosice 14 3 2 9 16:42 8 7:0 4:0
8. TJ Rudá hvězda Ústí nad Labem 14 0 0 14 1:138 0 22:0 12:0

Semifinále krajského přeboru žáků

Skupina B

1. TJ Sklo Union Teplice 2 1 1 0 3:0 3
2. TJ Jiskra Nový Bor 2 1 1 0 3:1 3 0:0
3. TJ Baník SHD Most 2 0 0 2 1:6 0 3:0

Finále krajského přeboru žáků

TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 0:10, 0:5

Přebor ČSR žáků

Skupina A

1. TJ Sklo Union Teplice 3 2 1 0 11:5 5
2. TJ Bohemians ČKD Praha 3 2 0 1 4:5 4 3:0
3. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 3 1 0 2 4:6 2 4:1
4: TJ Královopolská strojírna Brno 3 0 1 2 7:10 1 4:4

Finále

TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník OKD Ostrava 1:1, pok. kopy 4:3

Finálové utkání o žákovského mistra Československa

TJ Sklo Union Teplice – TJ Partizán Banská Bystrica 4:0


žáci B

Krajský přebor žáků

Skupina E

doma venku
1. TJ VTŽ Chomutov 14 13 0 1 80:5 26 0:1 0:4
2. TJ Sklo Union Teplice B 14 11 1 2 54:11 23
3. TJ CHZ ČSSP Litvínov 14 8 1 5 28:20 17 6:0 3:2
4. TJ Jiskra Košťany 14 4 3 7 27:38 11 1:1 3:0
5. SK Dubí 14 5 1 8 18:32 11 6:1 4:0
6. TJ Lokomotiva Bílina 14 4 2 8 25:27 10 3:1 3:1
7. TJ Baník Meziboří 14 2 3 9 8:43 7 4:0 7:0
8. TJ Lokomotiva Louny B 14 3 1 10 9:73 7 6:0 8:0

žáci C

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci D

Okresní soutěž žáků

Údaje nezjištěny.