/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1987/88 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1987/88 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ Škoda Plzeň 28 19 7 2 40:15 45 0:0 0:2
2. TJ Zbrojovka Brno 28 18 6 4 54:17 42 1:2 0:4
3. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 28 13 7 8 38:26 33 3:1 0:1
4. TJ Dynamo JČE České Budějovice 28 13 5 10 50:36 31 5:2 0:3
5. TJ Gottwaldov 28 12 6 10 28:23 30 0:1 0:0
6. VTJ Tábor 28 10 10 8 33:30 30 1:1 1:3
7. TJ Ostroj Opava 28 12 5 11 33:32 29 0:1 1:2
8. TJ Baník Havířov 28 9 7 12 29:35 25 2:0 0:4
9. TJ JZD Agrokombinát Slušovice 28 9 7 12 28:36 25 0:0 0:0
10. TJ VTŽ Chomutov 28 8 9 11 28:38 25 2:1 1:0
11. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28 8 7 13 23:33 23 3:0 0:1
12. TJ Slovan Elitex Liberec 28 8 6 14 33:45 22 3:2 1:2
13. TJ DP Xaverov Praha 28 9 3 16 34:50 21 5:1 0:2
14. TJ Sklo Union Teplice 28 9 5 14 32:37 17
15. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 28 8 0 20 24:54 16 0:1 3:0

TJ Sklo Union Teplice odebráno 6 bodů za pokus o ovlivnění výsledku utkání TJ Vagónka Česká Lípa – TJ VOKD Poruba v závěru předchozího soutěžního ročníku.

TJ Vagónka Česká Lípa byla z rozhodnutí VFS ČÚV ČSTV po 13. kole vyloučena ze soutěže a přeřazena pro následující soutěžní ročník do 2. české národní ligy. Důvodem bylo ovlivnění výsledku utkání TJ Vagónka Česká Lípa – TJ VOKD Poruba v závěru předchozího soutěžního ročníku.

Utkání TJ Vagónka Česká Lípa - TJ Sklo Union Teplice 0:3 bylo z výše uvedeného důvodu anulováno.

Český pohár

1. kolo: TJ RH Okula Nýrsko – TJ Sklo Union Teplice 1:0

 muži B

Krajský přebor

doma venku
1. TJ JZD Blšany 30 19 8 3 60:20 46 0:1 1:3
2. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem B 30 18 9 3 76:23 45 2:1 1:5
3. TJ Slovan Duchcov 30 18 8 4 51:22 44 0:0 1:2
4. TJ Lokomotiva Bílina 30 15 9 6 58:38 39 0:1 2:3
5. TJ Sklo Union Teplice B 30 16 6 8 76:38 38
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 13 8 9 53:42 34 6:0 3:3
7. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 9 11 10 37:37 29 3:0 2:2
8. TJ Sokol Brozany 30 10 9 11 33:40 29 3:1 0:3
9. TJ Brňany 30 11 6 13 45:51 28 5:1 5:1
10. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 30 10 6 14 45:55 26 3:1 4:0
11. TJ ŽBS Železný Brod 30 9 7 14 37:51 25 2:0 2:2
12. TJ SEPAP Jílové 30 8 8 14 34:57 24 1:1 2:1
13. TJ Sokol ZS Skorotice 30 10 4 16 25:52 24 5:1 2:1
14. TJ Rumburk 30 7 8 15 29:42 22 0:1 1:1
15. TJ Baník Meziboří 30 3 10 17 28:66 16 3:1 5:0
16. TJ Sokol Zásada 30 2 7 21 20:73 11 9:0 3:1

starší dorost A

1. dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Zbrojovka Brno 30 22 5 3 63:30 49 0:1 1:2
2. TJ Baník OKD Ostrava 30 22 5 3 63:17 49 0:1 1:2
3. TJ Sparta ČKD Praha 30 19 7 4 64:26 45 0:1 1:2
4. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 16 5 9 50:29 37 1:1 1:2
5. TJ Bohemians ČKD Praha 30 13 9 8 41:28 35 1:2 1:1
6. TJ Škoda Plzeň 30 15 4 11 60:39 34 1:0 1:3
7. TJ Vítkovice 30 12 10 8 39:30 34 1:1 0:0
8. TJ Sigma ZTS Olomouc 30 16 2 12 39:35 34 2:0 1:2
9. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 9 11 10 34:41 29 7:0 1:4
10. TJ Gottwaldov 30 10 8 12 45:47 28 3:2 2:1
11. TJ Sklo Union Teplice 30 10 6 14 42:34 26
12. TJ Slavia IPS Praha 30 11 3 16 50:56 25 2:0 1:2
13. TJ Královopolská strojírna Brno 30 7 5 18 32:52 19 0:0 1:2
14. TJ TŽ Třinec 30 5 6 19 29:71 16 7:0 1:0
15. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30 3 4 23 22:66 10 0:0 0:2
16. TJ Slavia PS Karlovy Vary 30 3 4 23 27:99 10 1:0 3:0

starší dorost B

Krajský přebor staršího dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ VTŽ Chomutov 26 24 1 1 100:20 49 1:2 1:2
2. TJ Sklo Union Teplice B 26 17 4 5 87:32 38
3. TJ Slovan Kadaň 26 16 5 5 70:35 37 3:2 2:3
4. TJ Baník Souš 26 14 5 7 58:49 33 4:1 3:2
5. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 12 5 9 55:25 29 3:0 2:1
6. TJ Baník SHD Most B 26 10 7 9 52:49 27 1:1 6:1
7. TJ SCHZ Lovosice 26 11 5 10 39:42 27 3:1 0:0
8. TJ Lokomotiva Bílina 26 10 5 11 61:80 25 4:0 5:5
9. TJ Slovan Duchcov 26 10 4 12 56:51 24 5:0 5:0
10. TJ Lokomotiva Louny 26 8 6 12 42:52 22 1:2 5:1
11. TJ DPM Štětí 26 9 3 14 40:50 21 5:2 4:1
12. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 5 5 16 32:65 15 1:3 1:1
13. TJ Jiskra Košťany 26 4 1 21 27:96 9 3:0 3:0
14. TJ Rudné doly Dubí 26 4 0 22 29:102 8 10:1 6:0

mladší dorost

Soutěž mladšího dorostu TSM

Skupina B

doma venku
1. TJ Slavia IPS Praha 24 16 5 3 53:19 37 2:1, ? 0:1, 0:6
2. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 24 12 8 4 38:29 32 1:1, ? 2:2, ?
3. TJ Sklo Union Teplice 24 10 4 10 27:24 24
4. TJ Sparta ČKD Praha 24 9 5 10 28:34 23 ?, 2:0 2:0, ?
5. TJ Slovan Elitex Liberec 24 8 6 10 27:29 22 1:0, 0:0 1:0, ?
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24 8 5 11 26:34 21 3:0, 2:0 0:1, ?
7. TJ VCHZ Pardubice 24 3 3 18 27:57 9 4:0, ? ?, ?

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 16 4 0 62:5 36
2. TJ Baník Souš 20 8 2 10 23:31 18 7:0, 2:0 3:1, 0:0
3. TJ Baník SHD Most 20 6 5 9 24:27 17 1:1, 2:0 3:0, 2:0
4. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 6 5 9 23:35 17 5:0, 3:0 2:1, 1:1
5. TJ VTŽ Chomutov 20 6 4 10 20:35 16 2:0, 7:0 5:0, 1:1
6. TJ SCHZ Lovosice 20 6 4 10 15:34 16 2:0, 5:0 5:0, 4:0

Finále:TJ Slovan Elitex Liberec – TJ Sklo Union Teplice 3:0, 0:0

žáci B

Krajská soutěž žáků

Skupina E

doma venku
1. TJ Hvězda Trnovany 20 12 7 1 79:14 31 2:2, 0:8 1:1, 0:0
2. TJ CHZ ČSSP Litvínov 20 13 3 4 71:20 29 0:4, 4:2 2:1, 4:2
3. TJ Sklo Union Teplice B 20 12 4 4 58:33 28
4. TJ Slovan Duchcov 20 6 3 11 62:51 15 0:0, 9:1 5:1, 3:1
5. TJ Čechie ČSAD Litvínov 20 7 1 12 35:53 15 0:3, 3:6 3:1, 2:0
6. SK Dubí 20 1 0 19 3:137 2 5:0, 5:0 6:0, 4:0

žáci C

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci D

Okresní soutěž žáků

Skupina B

Údaje nezjištěny.


přípravka

Krajský přebor přípravek

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 19 1 0 257:1 39
2. TJ VTŽ Chomutov 20 13 0 7 86:58 26 17:0, 12:0 9:0, 7:0
3. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 12 1 7 73:45 25 8:0, 10:0 12:0, 2:0
4. TJ Baník SHD Most 20 10 2 8 65:50 22 1:1, 17:0 6:0, 14:0
5. TJ Baník Souš 20 3 0 17 6:171 6 19:0, 22:0 15:0, 17:0
6. TJ SCHZ Lovosice 20 1 0 19 7:169 2 22:0, 18:0 13:0, 16:0

Finále:TJ Slovan Elitex Liberec – TJ Sklo Union Teplice 1:5, 2:5