/ FK Teplice – historie – Zápasy proti zahraničním soupeřům - chronologicky

Týmové bilance - Zápasy proti zahraničním soupeřům - chronologicky

Utkání proti zahraničním soupeřům - chronologicky


1945

žádné utkání se zahraničním soupeřem


1946

žádné utkání se zahraničním soupeřem


1947

5.4.1947 Teplice SK Teplice-Šanov - IS Halmia Halmstad 2:4
15.6.1947 Teplice SK Teplice-Šanov - First Vienna FC 1894 1:3
24.6.1947 Teplice SK Teplice-Šanov - FC Sochaux-Montbéliard 1:1
23.7.1947 Teplice SK Teplice-Šanov - Kispesti AC 3:1
17.8.1947 Teplice SK Teplice-Šanov - SK Admira Wien 1:5

1948

14.3.1948 Teplice SK Teplice-Šanov - IFK Malmö 6:3
14.4.1948 Teplice SK Teplice-Šanov - SV de Enschedese Boys 5:1
7.7.1948 Teplice SK Teplice-Šanov - MTK Budapest 0:2
17.7.1948 Teplice SK Teplice-Šanov - FC Blauw-Wit Amsterdam 2:1

1949

žádné utkání se zahraničním soupeřem


1950

21.5.1950 Teplice ZSJ Technomat Teplice - ZSG Industrie Leipzig 3:1

1951

žádné utkání se zahraničním soupeřem


1952

28.6.1952 Dresden SG Deutsche Volkspolizei Dresden – ZSJ Ingstav Teplice 4:4
30.6.1952 Leipzig BSG Chemie Leipzig – ZSJ Ingstav Teplice 2:6
3.7.1952 Rostock SC Empor Rostock – ZSJ Ingstav Teplice 0:1
19.10.1952 Teplice ZSJ Ingstav Teplice - XI. italských emigrantů 13:2

1953

žádné utkání se zahraničním soupeřem


1954

13.6.1954 Ústí nad Labem TJ Tatran Teplice - Sztálinvárosi Vasmü Épitök 1:3

1955

30.7.1955 Teplice TJ Tatran Teplice - Dorogi Bányász SC 4:0

1956

18.7.1956 Teplice TJ Tatran Teplice - Pécsi Baranya Dózsa SC 4:2
6.9.1956 Teplice TJ Tatran Teplice - SG Maxhütte Unterwellenborn 5:1
7.10.1956 Teplice TJ Tatran Teplice - WKS Zawisza Bydgoszcz 2:3
11.11.1956 Altenburg BSG Aufbau Altenburg – TJ Tatran Teplice 1:4
25.11.1956 Teplice TJ Tatran Teplice - Alemannia Aachen 6:1

1957

7.3.1957 Horská Bystřice TJ Tatran Teplice - KS Cracovia Kraków 2:1
21.4.1957 Teplice TJ Tatran Teplice - SC Aufbau Berlin 4:3
22.4.1957 Teplice TJ Tatran Teplice - SC Motor Berlin 6:2
5.5.1957 Teplice TJ Tatran Teplice - SK Sturm Graz 2:2
8.5.1957 Teplice TJ Tatran Teplice - SC Chemie Halle-Leuna 3:0
30.6.1957 Teplice TJ Tatran Teplice - výběr města Dessau 4:1
17.8.1957 Halle SC Chemie Halle-Leuna – TJ Tatran Teplice 4:1
21.8.1957 Leipzig SC Rotation Leipzig – TJ Tatran Teplice 1:0

1958

žádné utkání se zahraničním soupeřem


1959

11.8.1959 Teplice TJ Tatran Teplice – Irák 0:1

1960

13.5.1960 Teplice TJ Tatran Teplice - Port Vale FC 2:2
6.6.1960 Teplice TJ Tatran Teplice - Feriköy GK 1:2
15.7.1960 Teplice TJ Tatran Teplice - Arsenal Kyjev 1:2

1961

23.3.1961 Teplice TJ Slovan Teplice – NDR 1:2
18.4.1961 Teplice TJ Slovan Teplice - Maďarsko olympionici 1:2
1.7.1961 Teplice TJ Slovan Teplice - SC Dynamo Berlin - junioři 1:0

1962

21.5.1962 Teplice TJ Slovan Teplice - Grimsby Town FC 1:2
12.6.1962 Teplice TJ Slovan Teplice - SG Dynamo Dresden 3:1
29.6.1962 Teplice TJ Slovan Teplice – armádní výběr Sýrie 4:2
17.9.1962 Teplice TJ Slovan Teplice - BSG Motor Bautzen 4:2
30.10.1962 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Slovan Teplice 4:3
31.10.1962 Bautzen BSG Motor Bautzen – TJ Slovan Teplice 0:2

1963

3.9.1963 Teplice TJ Slovan Teplice – BSG Wismut Aue 1:2

1964

8.5.1964 Teplice TJ Slovan Teplice - América FC 2:2
25.6.1964 Teplice TJ Slovan Teplice - BSG Motor Köpenick 2:1
21.7.1964 Teplice (Trnovany) TJ Slovan Teplice - WSV Eisenerz 1:1
26.7.1964 Teplice TJ Slovan Teplice – Vietnamská demokratická republika 1:1
28.7.1964 Neubrandenburg SC Neubrandenburg – TJ Slovan Teplice 1:3
29.7.1964 Berlin (Köpenick) BSG Motor Köpenick – TJ Slovan Teplice 1:2
30.7.1964 Berlin ASK Vorwärts Berlin – TJ Slovan Teplice 0:1
1.8.1964 Klagenfurt SK Austria Klagenfurt – TJ Slovan Teplice 2:1
2.8.1964 Eisenerz WSV Eisenerz – TJ Slovan Teplice 3:8
4.8.1964 Wien SK Admira Wien – TJ Slovan Teplice 3:1
5.8.1964 Wien Wiener AC – TJ Slovan Teplice 6:2
25.10.1964 Teplice TJ Slovan Teplice - SC Neubrandenburg 3:1
4.11.1964 Teplice TJ Slovan Teplice - ASK Vorwärts Berlin 1:0

1965

14.2.1965 Borovo NK Borovo – TJ Slovan Teplice 1:1
18.2.1965 Bačka Palanka FK Bačka Palanka – TJ Slovan Teplice 0:0
21.2.1965 Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad – TJ Slovan Teplice 2:1
19.4.1965 Teplice TJ Slovan Teplice - TSV Holm 6:3
24.4.1965 Teplice TJ Slovan Teplice - Bonsucesso FC 1:1
30.4.1965 Teplice TJ Slovan Teplice - SG Dynamo Fürstenwalde 6:1
27.6.1965 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Slovan Teplice 2:1
30.6.1965 Teplice (Trnovany) TJ Slovan Teplice - FK Željezničar Sarajevo 2:0
27.7.1965 Magdeburg SC Aufbau Magdeburg – TJ Slovan Teplice 5:2
1.8.1965 Suhl BSG Motor Suhl – TJ Slovan Teplice 2:5
3.8.1965 Erfurt SC Turbine Erfurt – TJ Slovan Teplice 0:0
5.8.1965 Teplice TJ Slovan Teplice - BSG Stahl Riesa 1:1
20.10.1965 Teplice TJ Slovan Teplice - SC Dynamo Berlin 1:1

1966

13.2.1966 Teplice TJ Sklo Union Teplice – NDR junioři 3:0
5.5.1966 Teplice TJ Sklo Union Teplice – NK Olimpija Ljubljana 2:2
13.6.1966 Champigny-s.-Marne FC Champigny-sur-Marne – TJ Sklo Union Teplice 2:5
15.6.1966 Romainville CA Romainville – TJ Sklo Union Teplice 1:5
18.6.1966 Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig – TJ Sklo Union Teplice 1:1
25.6.1966 Teplice TJ Sklo Union Teplice – GKS Szombierki Bytom 0:2
2.7.1966 Teplice TJ Sklo Union Teplice – IFK Goteborg 2:3
10.7.1966 Göteborg IFK Goteborg – TJ Sklo Union Teplice 2:1
17.7.1966 Bytom GKS Szombierki Bytom – TJ Sklo Union Teplice 5:1
23.7.1966 Teplice TJ Sklo Union Teplice – 1.FC Lokomotive Leipzig 1:0

1967

9.2.1967 La Habana Kuba junioři – TJ Sklo Union Teplice 0:0
12.2.1967 La Habana Kuba – TJ Sklo Union Teplice 0:3
16.2.1967 Santa Clara Kuba junioři – TJ Sklo Union Teplice 1:4
20.2.1967 Camaguey Kuba – TJ Sklo Union Teplice 0:3
23.2.1967 Santiago de Cuba Kuba – TJ Sklo Union Teplice 0:1
27.2.1967 Artemisa Kuba junioři – TJ Sklo Union Teplice 0:5
11.5.1967 Teplice TJ Sklo Union Teplice - HNK Segesta Sisak 4:0
22.5.1967 Ústí nad Labem TJ Sklo Union Teplice - Maďarsko junioři 1:3
2.7.1967 Katowice GKS Katowice – TJ Sklo Union Teplice 0:2
9.7.1967 Teplice TJ Sklo Union Teplice - Kjøbenhavns Boldklub 2:1
15.7.1967 Berlin 1.FC Union Berlin – TJ Sklo Union Teplice 0:1
23.7.1967 Teplice TJ Sklo Union Teplice - GKS Katowice 3:1
29.7.1967 København Kjøbenhavns Boldklub – TJ Sklo Union Teplice 1:0
1.8.1967 Randers Randers Sportsklub Freja – TJ Sklo Union Teplice 1:1
6.8.1967 Teplice TJ Sklo Union Teplice - 1.FC Union Berlin 1:1
3.10.1967 Berlin ASK Vorwärts Berlin – TJ Sklo Union Teplice 3:1
25.10.1967 Teplice TJ Sklo Union Teplice - ASK Vorwärts Berlin 2:1
11.11.1967 Teplice TJ Sklo Union Teplice - FK Proleter Zrenjanin 3:1
19.11.1967 Teplice TJ Sklo Union Teplice - FC Rot-Weiß Erfurt 6:1

1968

14.1.1968 Nairobi výběr města Nairobi – TJ Sklo Union Teplice 3:3
17.1.1968 Mombasa výběr města Mombasa – TJ Sklo Union Teplice 2:7
21.1.1968 Mombasa výběr města Mombasa – TJ Sklo Union Teplice 1:3
24.1.1968 Nairobi výběr Kisumu – TJ Sklo Union Teplice 1:3
28.1.1968 Nakuru výběr města Nakuru – TJ Sklo Union Teplice 0:3
30.1.1968 Nairobi Keňa – TJ Sklo Union Teplice 2:2
14.2.1968 Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad – TJ Sklo Union Teplice 1:1
17.2.1968 Zrenjanin TJ Sklo Union Teplice - UT Arad 1:0
18.2.1968 Zrenjanin FK Proleter Zrenjanin – TJ Sklo Union Teplice 2:1
26.6.1968 Teplice TJ Sklo Union Teplice - BSG Aktivist Kalli-Werra Tiefenort 6:0
17.7.1968 Dippoldiswalde SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 0:1
18.10.1968 Teplice TJ Sklo Union Teplice - Hellas Verona FC 2:0
27.11.1968 Tatabánya Tatabányai Bányász – TJ Sklo Union Teplice SC 3:3
4.12.1968 Teplice TJ Sklo Union Teplice - Tatabányai Bányász SC 3:0

1969

5.1.1969 Verona Hellas Verona FC – TJ Sklo Union Teplice 1:2
2.4.1969 Wiener Neustadt Wiener Sport-Club – TJ Sklo Union Teplice 1:1
30.4.1969 Teplice TJ Sklo Union Teplice - Wiener Sport-Club 2:0
21.5.1969 Sarajevo FK Željezničar Sarajevo – TJ Sklo Union Teplice 1:1
28.5.1969 Teplice TJ Sklo Union Teplice - FK Željezničar Sarajevo 2:1
8.8.1969 Teplice TJ Sklo Union Teplice - Barada SC 5:0

1970

21.1.1970 Concepción Club de Deportes Concepción – Český lev 2:1
25.1.1970 Viña del Mar CD Everton de Viña del Mar – Český lev 2:4
30.1.1970 Montevideo Uruguay – Český lev 2:2
4.2.1970 Lima Peru – Český lev 0:2
7.2.1970 Lima Peru – Český lev 2:1
12.2.1970 Bogotá Kolumbie – Český lev 0:1
11.5.1970 Plovdiv Bulharsko – TJ Sklo Union Teplice 4:2
17.5.1970 Hannover Hannover 96 – TJ Sklo Union Teplice 2:2
31.5.1970 Stockholm Djurgårdens IF Fotboll – TJ Sklo Union Teplice 1:2
3.6.1970 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FC Twente `65 6:2
7.6.1970 Enschede FC Twente `65 – TJ Sklo Union Teplice 2:0
14.6.1970 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Hannover 96 6:1
21.6.1970 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Djurgårdens IF Fotboll 3:1
7.8.1970 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Wismut Aue 2:0
6.12.1970 Roma AS Roma – TJ Sklo Union Teplice 0:0

1971

14.2.1971 Trebinje FK Leotar Trebinje – TJ Sklo Union Teplice 0:1
20.2.1971 Titograd FK Budućnost Titograd – TJ Sklo Union Teplice 1:1
21.2.1971 Titograd FK Vojvodina Novi Sad – TJ Sklo Union Teplice 0:1
24.2.1971 Beograd FK Crvenka – TJ Sklo Union Teplice 1:0
25.2.1971 Beograd FK Rad Beograd – TJ Sklo Union Teplice 1:1
26.2.1971 Beograd FK Trudbenik Beograd – TJ Sklo Union Teplice 1:2
7.8.1971 Teplice TJ Sklo Union Teplice – MVV Maastricht 2:3
15.9.1971 Wałbrzych GKS Zagłębie Wałbrzych – TJ Sklo Union Teplice 1:0
29.9.1971 Teplice TJ Sklo Union Teplice – GKS Zagłębie Wałbrzych 2:3
24.10.1971 Teplice TJ Sklo Union Teplice – SG Dynamo Dresden 2:4
17.11.1971 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FK Trudbenik Beograd 6:1

1972

4.2.1972 Prishtina KF Prishtina – TJ Sklo Union Teplice 1:3
6.2.1972 Borovo NK Borovo – TJ Sklo Union Teplice 1:0
9.2.1972 Šibenik NK Šibenik – TJ Sklo Union Teplice 1:3
15.2.1972 Split NK Split – TJ Sklo Union Teplice 1:1
19.2.1972 Split HNK Hajduk Split – TJ Sklo Union Teplice 0:3
1.3.1972 Teplice TJ Sklo Union Teplice – MKS Pogoń Szczecin 1:0
3.4.1972 Szczecin MKS Pogoń Szczecin – TJ Sklo Union Teplice 1:2
26.4.1972 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Sachsenring Zwickau 1:1
5.7.1972 Cottbus NDR olympionici – TJ Sklo Union Teplice 1:0
27.7.1972 Teplice (Trnovany) TJ Sklo Union Teplice – KOM Berkovica 6:1

1973

9.5.1973 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Slavia Sofia 1:0
2.6.1973 Teplice TJ Sklo Union Teplice – SG Dynamo Dresden 2:0
6.6.1973 Glashütte SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 2:0
7.7.1973 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Djurgårdens IF Fotboll 1:1
14.7.1973 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Næstved IF 1:0
21.7.1973 Stockholm Djurgårdens IF Fotboll – TJ Sklo Union Teplice 1:6
24.7.1973 Bromölla Bromölla IF – TJ Sklo Union Teplice 1:7
26.7.1973 Helsingborg Helsingborgs IF – TJ Sklo Union Teplice 1:2
28.7.1973 Næstved Næstved IF – TJ Sklo Union Teplice 5:2
1.8.1973 Teplice TJ Sklo Union Teplice – SK Austria Klagenfurt 4:2
4.8.1973 Klagenfurt SK Austria Klagenfurt – TJ Sklo Union Teplice 0:1

1974

16.1.1974 Děčín TJ Sklo Union Teplice – 1.FC Lokomotive Leipzig 4:1
17.5.1974 Karl-Marx-Stadt FC Karl-Marx-Stadt – TJ Sklo Union Teplice 1:2
15.7.1974 Teheran Írán – TJ Sklo Union Teplice 0:0
17.7.1974 Teheran TJ Sklo Union Teplice – Sovětský svaz do 23 let 1:1
20.7.1974 Teheran TJ Sklo Union Teplice – Steagul Roşu Braşov 1:0
22.7.1974 Teheran Írán – TJ Sklo Union Teplice 0:0 p.p., pok. kopy 6:5
23.10.1974 Firenze AC Fiorentina – TJ Sklo Union Teplice 2:1
6.11.1974 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Budapesti Honvéd SE 2:0

1975

30.1.1975 Zwickau BSG Sachsenring Zwickau – TJ Sklo Union Teplice 0:1
1.2.1975 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Sklo Union Teplice 2:3
5.2.1975 Karl-Marx-Stadt FC Karl-Marx-Stadt – TJ Sklo Union Teplice 0:1
8.2.1975 Dresden SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 0:1
16.3.1975 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 2:0
2.4.1975 Teplice TJ Sklo Union Teplice – AC Fiorentina 2:0
15.4.1975 Budapest Budapesti Honvéd SE – TJ Sklo Union Teplice 4:2
14.6.1975 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Zenit Leningrad 3:1
11.7.1975 Teheran Írán – TJ Sklo Union Teplice 1:1
14.7.1975 Teheran TJ Sklo Union Teplice – Sovětský svaz do 23 let 1:0
18.7.1975 Teheran TJ Sklo Union Teplice – Polsko do 23 let 1:0
21.7.1975 Teheran Írán olympionici – TJ Sklo Union Teplice 0:1 p.p.
3.8.1975 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Sachsenring Zwickau 5:0
6.8.1975 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 0:0
24.10.1975 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FC Vorwärts Frankfurt (Oder) 1:1
26.10.1975 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 2:2
14.11.1975 Frankfurt (Oder) FC Vorwärts Frankfurt (Oder) – TJ Sklo Union Teplice 0:1
16.11.1975 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Sklo Union Teplice 4:1

1976

17.1.1976 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Sklo Union Teplice 2:0
18.1.1976 Dresden SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 2:0
21.1.1976 Cottbus BSG Energie Cottbus – TJ Sklo Union Teplice 1:1
26.6.1976 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Landskrona BoIS 0:0
3.7.1976 Allendorf Offenbacher FC Kickers – TJ Sklo Union Teplice 0:3
10.7.1976 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Grasshopper-Club Zürich 4:1
17.7.1976 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Offenbacher FC Kickers 2:0
24.7.1976 Brunnen Grasshopper-Club Zürich – TJ Sklo Union Teplice 1:0
31.7.1976 Landskrona Landskrona BoIS – TJ Sklo Union Teplice 1:1
11.8.1976 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 3:1

1977

27.1.1977 Karl-Marx-Stadt FC Karl-Marx-Stadt – TJ Sklo Union Teplice 0:0
29.1.1977 Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig – TJ Sklo Union Teplice 1:1
30.1.1977 Jena FC Carl Zeiss Jena – TJ Sklo Union Teplice 1:1
2.2.1977 Dresden SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 1:0
31.7.1977 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 0:0
2.8.1977 Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig – TJ Sklo Union Teplice 2:0
4.8.1977 Jena FC Carl Zeiss Jena – TJ Sklo Union Teplice 2:0
27.9.1977 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FC Vorwärts Frankfurt (Oder) 2:1

1978

11.1.1978 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Sklo Union Teplice 0:2
15.1.1978 Elsterwerda TSG Elsterwerda 74 Riesa – TJ Sklo Union Teplice 0:9
26.1.1978 Berlin BFC Dynamo Berlin Riesa – TJ Sklo Union Teplice 5:0
28.1.1978 Frankfurt (Oder) FC Vorwärts Frankfurt (Oder) Riesa – TJ Sklo Union Teplice 2:1
11.2.1978 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FC Carl Zeiss Jena 2:0
5.5.1978 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 0:1
20.7.1978 Riesa BSG Stahl Riesa Riesa – TJ Sklo Union Teplice 2:2
29.7.1978 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BFC Dynamo Berlin 2:2
2.8.1978 Elsterwerda TSG Elsterwerda 74 Riesa – TJ Sklo Union Teplice 0:14
3.8.1978 Lübbenau TSG Lübbenau Riesa – TJ Sklo Union Teplice 0:5
5.8.1978 Dresden SG Dynamo Dresden Riesa – TJ Sklo Union Teplice 3:2
6.8.1978 Elsterwerda BSG Aktivist Schwarze Pumpe Riesa – TJ Sklo Union Teplice 0:0
9.8.1978 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FC Karl-Marx-Stadt 1:2

1979

24.1.1979 Elsterwerda TSG Elsterwerda 74 – TJ Sklo Union Teplice 1:4
7.2.1979 Elsterwerda BSG Aktivist Schwarze Pumpe – TJ Sklo Union Teplice 0:3
9.2.1979 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Sklo Union Teplice 1:2
11.2.1979 Berlin BFC Dynamo Berlin – TJ Sklo Union Teplice 3:3
31.3.1979 Teplice TJ Sklo Union Teplice – 1.FC Union Berlin 5:0
4.5.1979 Duchcov TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 2:0
11.9.1979 Pirna NDR do 21 let – TJ Sklo Union Teplice 4:2
17.9.1979 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FC Karl-Marx-Stadt 4:1
13.11.1979 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 6:3

1980

13.2.1980 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Sklo Union Teplice 1:0
16.2.1980 Halle HFC Chemie Halle – TJ Sklo Union Teplice 3:2
18.2.1980 Elsterwerda TSG Elsterwerda 74 – TJ Sklo Union Teplice 2:9
18.3.1980 Bierfeld NDR olympionici – TJ Sklo Union Teplice 1:1
13.5.1980 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Aktivist Schwarze Pumpe 7:0
25.7.1980 Frankfurt (Oder) FC Vorwärts Frankfurt (Oder) – TJ Sklo Union Teplice 3:2
2.8.1980 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 2:1

1981

12.2.1981 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FC Karl-Marx-Stadt 0:3
16.2.1981 Karl-Marx-Stadt FC Karl-Marx-Stadt – TJ Sklo Union Teplice 2:0
18.2.1981 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Sklo Union Teplice 2:1
3.8.1981 Karl-Marx-Stadt FC Karl-Marx-Stadt – TJ Sklo Union Teplice 0:0
5.8.1981 Cottbus BSG Energie Cottbus – TJ Sklo Union Teplice 0:0
6.8.1981 Berlin BFC Dynamo Berlin – TJ Sklo Union Teplice 2:2
7.8.1981 Elsterwerda TSG Elsterwerda 74 – TJ Sklo Union Teplice 1:2
9.8.1981 Gröditz TSG Gröditz – TJ Sklo Union Teplice 2:3
17.12.1981 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 1:2

1982

24.1.1982 Teplice TJ Sklo Union Teplice - Salgótarjáni BTC 3:1
27.1.1982 Halle HFC Chemie Halle – TJ Sklo Union Teplice 2:0
9.2.1982 Salgótarján Salgótarjáni BTC – TJ Sklo Union Teplice 1:6
10.2.1982 Eger Egri SE – TJ Sklo Union Teplice 1:0
12.2.1982 Salgótarján Salgótarjáni BTC – TJ Sklo Union Teplice 1:1
21.2.1982 Teplice TJ Sklo Union Teplice - TSG Elsterwerda 74 5:0
24.3.1982 Teplice TJ Sklo Union Teplice - FC Karl-Marx-Stadt 3:0
30.3.1982 Teplice TJ Sklo Union Teplice - Djurgårdens IF Fotboll 1:1
21.4.1982 Schwechat Rakousko do 18 let – TJ Sklo Union Teplice 1:2
4.8.1982 Teplice TJ Sklo Union Teplice - FC Vorwärts Frankfurt (Oder) 2:1
5.8.1982 Teplice TJ Sklo Union Teplice - BSG Stahl Riesa 2:2

1983

19.7.1983 Schwerin SG Dynamo Schwerin – TJ Sklo Union Teplice 0:1
21.7.1983 Rostock FC Hansa Rostock – TJ Sklo Union Teplice 1:1
23.7.1983 Berlin BFC Dynamo Berlin junioři – TJ Sklo Union Teplice 0:6
27.7.1983 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Tunisko 5:0
30.7.1983 Blšany TJ Sklo Union Teplice - SB DJK Rosenheim 9:0
7.8.1983 Teplice TJ Sklo Union Teplice - BSG Stahl Riesa 1:0
29.8.1983 Teplice TJ Sklo Union Teplice - EPA Larnaca FC 2:1
19.10.1983 Teplice TJ Sklo Union Teplice - Budapesti Vasas SC 3:2
2.11.1983 Budapest Budapesti Vasas SC – TJ Sklo Union Teplice 2:1
23.11.1983 Teplice TJ Sklo Union Teplice - SC Eisenstadt 4:1

1984

9.2.1984 Magdeburg 1.FC Magdeburg – TJ Sklo Union Teplice 1:0
11.2.1984 Jena FC Carl Zeiss Jena – TJ Sklo Union Teplice 1:2
12.2.1984 Weimar BSG Motor Weimar – TJ Sklo Union Teplice 0:2
21.2.1984 Teplice TJ Sklo Union Teplice – SG Dynamo Dresden 0:1
21.3.1984 Eisenstadt SC Eisenstadt – TJ Sklo Union Teplice 1:1
11.4.1984 Prishtina KF Prishtina – TJ Sklo Union Teplice 2:0
25.4.1984 Teplice TJ Sklo Union Teplice – KF Prishtina 1:1
29.6.1984 Mangalia Metalul Mangalia – TJ Sklo Union Teplice 0:3
26.7.1984 Riesa BSG Stahl Riesa – TJ Sklo Union Teplice 0:0
1.8.1984 Elsterwerda FC Vorwärts Frankfurt (Oder) – TJ Sklo Union Teplice 2:1
8.12.1984 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 3:1

1985

6.2.1985 Teplice TJ Sklo Union Teplice – 1.FC Lokomotive Leipzig 2:0
18.7.1985 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Motor Ascota Karl-Marx-Stadt 6:3
3.8.1985 Děčín TJ Sklo Union Teplice – 1.FC Lokomotive Leipzig junioři 3:1
10.8.1985 Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig – TJ Sklo Union Teplice 2:1
14.12.1985 Salgótarján Salgótarjáni BTC – TJ Sklo Union Teplice 1:4

1986

19.2.1986 Eger Egri SE – TJ Sklo Union Teplice 1:3
21.2.1986 Nagybátony Nagybátonyi Bányász SC – TJ Sklo Union Teplice 0:2
22.2.1986 Salgótarján Salgótarjáni BTC – TJ Sklo Union Teplice 2:0
29.7.1986 Elsterwerda FC Vorwärts Frankfurt (Oder) – TJ Sklo Union Teplice 1:1
30.7.1986 Dresden SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 2:0
3.9.1986 Teplice TJ Sklo Union Teplice – EPA Larnaca FC 1:0

1987

31.1.1987 Elsterwerda TSG Elsterwerda 74 – TJ Sklo Union Teplice 1:0
1.2.1987 Elsterwerda BSG Aktivist Schwarze Pumpe – TJ Sklo Union Teplice 0:2
13.2.1987 Dresden SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 2:1
18.7.1987 Teplice TJ Sklo Union Teplice – KSP Polonia Warszawa 2:1
26.7.1987 Wałbrzych KS Górnik Wałbrzych – TJ Sklo Union Teplice 0:2
28.7.1987 Warszawa KSP Polonia Warszawa – TJ Sklo Union Teplice 1:3
30.7.1987 Warszawa WKS Gwardia Warszawa – TJ Sklo Union Teplice 0:0

1988

30.1.1988 Dresden SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 2:0
14.2.1988 Teplice TJ Sklo Union Teplice – SG Dynamo Dresden junioři 3:0
26.7.1988 Zittau TJ Sklo Union Teplice – MVV Maastricht 4:1
27.7.1988 Dresden SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 1:0

1989

1.2.1989 Dresden SG Dynamo Dresden junioři – TJ Sklo Union Teplice 3:0
18.2.1989 Karl-Marx-Stadt FC Karl-Marx-Stadt – TJ Sklo Union Teplice 2:0
19.2.1989 Elsterwerda BSG Aktivist Schwarze Pumpe – TJ Sklo Union Teplice 3:2
21.2.1989 Elsterwerda TSG Elsterwerda 74 – TJ Sklo Union Teplice 0:2
26.2.1989 Teplice TJ Sklo Union Teplice – Desna Černigov 1:0
18.7.1989 Teplice TJ Sklo Union Teplice – IVI Idestrup 7:0
26.7.1989 Salgótarján Salgótarjáni BTC – TJ Sklo Union Teplice 0:1
28.7.1989 Hatvan Hatvani Vasutas SE – TJ Sklo Union Teplice 1:2
8.8.1989 Teplice TJ Sklo Union Teplice – TSG Elsterwerda 74 2:0
4.10.1989 Teplice TJ Sklo Union Teplice – BSG Stahl Riesa 1:1

1990

27.1.1990 Dresden SG Dynamo Dresden – TJ Sklo Union Teplice 1:1
1.2.1990 Teplice TJ Sklo Union Teplice – FK Sutjeska Nikšić 2:0
7.2.1990 Teplice TJ Sklo Union Teplice – SG Dynamo Dresden 2:1
17.2.1990 Teplice TJ Sklo Union Teplice – ASK Ybbs 3:1
31.7.1990 Amstetten SK Union Amstetten – FK Sklo Union Teplice 1:4
1.8.1990 Ybbs ASK Ybbs – FK Sklo Union Teplice 0:2

1991

19.2.1991 Elsterwerda FC Rot-Weiß Elsterwerda – FK Sklo Union Teplice 1:2
20.2.1991 Elsterwerda FC Rot-Weiß Elsterwerda – FK Sklo Union Teplice 1:1
4.8.1991 Teplice FK VTJ Teplice – Dresdner SC 1898 2:2

1992

žádné utkání se zahraničním soupeřem


1993

23.1.1993 Teplice FK VTJ Teplice – Riesaer SV 3:1
9.3.1993 Teplice FK VTJ Teplice – Kastrup Boldklub 6:2
12.6.1993 Ortrand SV Eintracht Ortrand – FK VTJ Teplice 0:3
12.6.1993 Ortrand Groβenhainer FV 90 – FK VTJ Teplice 1:2
13.6.1993 Ortrand výběr měst Ortrand a Tettau – FK VTJ Teplice 0:7
17.7.1993 Rtyně nad Bílinou FK Frydrych Teplice – Chemnitzer SV 51 Heckert 2:0

1994

18.1.1994 Jena FC Carl Zeiss Jena amatéři – FK Frydrych Teplice 5:1
19.1.1994 Jena FC Carl Zeiss Jena – FK Frydrych Teplice 0:0
5.2.1994 Leipzig VfB Leipzig – FK Frydrych Teplice 1:3
24.7.1994 Ybbs ASK Ybbs – FK Frydrych Teplice 1:4

1995

12.2.1995 Elsterwerda FSV Blau Weiß Milkel – FK Teplice 0:10
14.2.1995 Elsterwerda FC Energie Cottbus – FK Teplice 1:1
16.2.1995 Elsterwerda FSV Beilrode 09 – FK Teplice 1:3
29.7.1995 Svádov FK Teplice – VfL Pirna-Copitz 07 5:0
17.10.1995 Teplice FK Teplice – 1.FC Dynamo Dresden 1:1

1996

7.2.1996 Dresden 1.FC Dynamo Dresden – FK Teplice 1:2
10.2.1996 Teplice FK Teplice – Chemnitzer FC 2:4
21.2.1996 Sittard MVV Maastricht – FK Teplice 0:1
23.2.1996 Sittard Roda JC Kerkrade – FK Teplice 2:1
16.7.1996 Chemnitz Chmenitzer FC – FK Teplice 1:1
31.7.1996 Teplice FK Teplice – Ethnikos Achnas FC 4:0

1997

2.2.1997 Dubnica nad Váhom FK ZŤS Dubnica – FK Teplice 1:0
4.2.1997 Piešťany PFK Piešťany – FK Teplice 0:1
6.2.1997 Nitra FC Nitra – FK Teplice 1:2
12.2.1997 Nymburk FK Teplice – OKS Stomil Olsztyn 1:1
2.7.1997 Proboštov FK Teplice – 1.FC Dynamo Dresden 4:2
16.7.1997 Teplice FK Teplice – Chemnitzer FC 4:1
2.8.1997 Teplice FK Teplice – FC Zimbru Chişinău 0:1

1998

7.2.1998 Lindabrunn ASK Kottingbrunn – FK Teplice 1:3
10.2.1998 Lindabrunn FC Admira Wacker Mödling – FK Teplice 0:4
2.7.1998 Nymburk FK Teplice – FC Zimbru Chişinău 1:4
3.7.1998 Nymburk FK Teplice – MŠK Žilina 3:1
7.7.1998 Proboštov FK Teplice – Maccabi Haifa FC 0:0
11.7.1998 Proboštov FK Teplice – AC Omonia Nicosia 2:1
13.7.1998 Fulda FC St. Pauli 1910 – FK Teplice 0:1
15.7.1998 Fulda SC Borussia 04 Fulda – FK Teplice 1:1
17.7.1998 Fulda výběr kraje Hanau – FK Teplice 2:10
18.7.1998 Cottbus FC Energie Cottbus – FK Teplice 2:0
25.7.1998 Erfurt FC Rot-Weiß Erfurt – FK Teplice 2:5

1999

9.2.1999 Lindabrunn FC Admira Wacker Mödling – FK Teplice 3:1
26.3.1999 Kryry FK Teplice – FK Belšina Bobrujsk 4:1
29.3.1999 Nymburk FK Teplice – FK Zenit Sankt Peterburg 3:1
1.7.1999 Nymburk FK Teplice – FC Zimbru Chişinău 3:0
3.7.1999 Nymburk FK Teplice – FK Šachtar Doněck 2:2
11.7.1999 Frankfurt am Main Eintracht Frankfurt – FK Teplice 1:1
11.7.1999 Frankfurt am Main Spvgg. 03 Neu-Isenburg – FK Teplice 0:6
11.7.1999 Frankfurt am Main FC Gütersloh – FK Teplice 2:2, pok. kopy 4:1
13.7.1999 Zella-Mehlis TSV Zella-Mehlis – FK Teplice 2:1
16.7.1999 Köthen VfL Köthen – FK Teplice 0:12
17.7.1999 Zwickau FSV Zwickau – FK Teplice 1:4
21.7.1999 Paris Paris Saint-Germain FC – FK Teplice 2:0
23.7.1999 Auxerre AJ Auxerre – FK Teplice 1:1
11.8.1999 Teplice FK Teplice – BV Borussia 09 Dortmund 0:1
25.8.1999 Dortmund BV Borussia 09 Dortmund – FK Teplice 1:0
16.9.1999 Teplice FK Teplice – Ferencvárosi TC 3:1
30.9.1999 Budapest Ferencvárosi TC – FK Teplice 1:1
21.10.1999 Teplice FK Teplice – Real CD Mallorca 1:2
4.11.1999 Palma de Mallorca Real CD Mallorca – FK Teplice 3:0
12.11.1999 Chemnitz Chemnitzer FC – FK Teplice 1:1

2000

5.2.2000 Larnaca EPA Larnaca FC – FK Teplice 1:5
7.2.2000 Larnaca AEL Limassol – FK Teplice 0:0
9.2.2000 Larnaca FK Teplice – Korejská republika olympionici 0:0
27.3.2000 Brandýs nad Labem FK Teplice – FK Žemčužina Soči 1:2
9.7.2000 Einbeck SVG Einbeck 05 – FK Teplice 0:5
11.7.2000 Lüneburg Lüneburger SK – FK Teplice 0:1
13.7.2000 Alfeld TSV Zella-Mehlis – FK Teplice 0:2
13.7.2000 Alfeld FK Teplice – Kocaelispor Kulübü 0:1
14.7.2000 Almstedt MTV Almstedt – FK Teplice 1:2
16.7.2000 Niesky FC Energie Cottbus – FK Teplice 2:1
19.7.2000 Proboštov FK Teplice – FK Zemun 2:1
6.9.2000 Pireus Olympiakos FC Pireus – FK Teplice 4:1
4.10.2000 Leipzig FC Sachsen Leipzig – FK Teplice 1:1
6.10.2000 Rostock FC Hansa Rostock – FK Teplice 4:3

2001

29.1.2001 Larnaca FK Teplice – PFK Levski Sofia 1:2
30.1.2001 Larnaca Ethnikos Achnas FC – FK Teplice 0:3
1.2.2001 Larnaca FK Teplice – FK Torpedo Moskva 2:3
2.2.2001 Larnaca FK Teplice – LG Cheetahs Seoul 0:0
9.7.2001 Blšany FK Teplice – OKS Stomil Olsztyn 2:0
11.7.2001 Ankum FK Teplice – WKS Śląsk Wrocław 1:3
13.7.2001 Ankum Buxtehuder SV – FK Teplice 0:9
14.7.2001 Ankum Türkiyemspor Berlin – FK Teplice 1:2
21.7.2001 Teplice FK Teplice – Chemnitzer FC 5:0
31.7.2001 Teplice FK Teplice – Bahrajn 3:2
2.9.2001 Teplice FK Teplice – CS Cartaginés Deportiva 4:3

2002

16.1.2002 Nürnberg 1.FC Nürnberg – FK Teplice 3:3
18.1.2002 Faro FK Teplice – 1.FC Saarbrücken 4:1
23.1.2002 Faro SC Olhanense – FK Teplice 1:5
7.7.2002 Litoměřice FK Teplice – CD Santa Clara 5:1
13.7.2002 Santa Clara CD Santa Clara – FK Teplice 1:4
21.7.2002 Kaiserslautern 1.FC Kaiserslautern – FK Teplice 2:1
27.7.2002 Teplice FK Teplice – 1.FC Kaiserslautern 4:0
31.7.2002 Bologna Bologna FC 1909 – FK Teplice 5:1
7.8.2002 Teplice FK Teplice – Bologna FC 1909 1:3

2003

27.1.2003 Faro FC Ferreiras – FK Teplice 0:2
29.1.2003 Faro SC Farense – FK Teplice 1:1
27.3.2003 Teplice FK Teplice – ŠK Slovan Bratislava 1:1
9.7.2003 Farchant FK Teplice – AEK Athénai FC 0:0
11.7.2003 Brixlegg SV Wörgl – FK Teplice 2:1
12.7.2003 Grassau SpVgg Unterhaching – FK Teplice 1:1
17.7.2003 Teplice FK Teplice – AEL Limassol 0:0
29.7.2003 Teplice FK Teplice – Apoel FC Nicosia 1:0
24.9.2003 Kaiserslautern 1.FC Kaiserslautern – FK Teplice 1:2
16.10.2003 Teplice FK Teplice – 1.FC Kaiserslautern 1:0
6.11.2003 Rotterdam Feyenoord Rotterdam – FK Teplice 0:2
27.11.2003 Teplice FK Teplice – Feyenoord Rotterdam 1:1

2004

24.1.2004 Larnaca Digenis Akrítas Morfu – FK Teplice 1:2
27.1.2004 Larnaca FK Teplice – PFK Levski Sofija 0:1
31.1.2004 Larnaca FK Teplice – Chunnam Dragons FC 2:2
26.2.2004 Glasgow Celtic FC – FK Teplice 3:0
3.3.2004 Teplice FK Teplice – Celtic FC 1:0
19.6.2004 Sopron Matáv FC Sopron – FK Teplice 1:0
27.6.2004 Teplice FK Teplice – Matáv FC Sopron 3:1
3.7.2004 Teplice FK Teplice – FK Šinnik Jaroslavľ 1:2
10.7.2004 Jaroslavľ FK Šinnik Jaroslavľ – FK Teplice 2:0
21.7.2004 Abtenau FK Teplice – FC Apulum Unirea Alba Iulia 2:0
23.7.2004 Abtenau FK Teplice – SV Wacker Burghausen 3:2
31.7.2004 Teplice FK Teplice – FC Ameri Tbilisi 5:0

2005

11.1.2005 Cartago CS Cartaginés Deportiva – FK Teplice 1:0
14.1.2005 Pérez Zeledón AD Municipal Pérez Zeledón – FK Teplice 0:0
13.2.2005 Larnaca FK Teplice – PFK Marek Dupnica 3:2
16.2.2005 Larnaca FK Teplice – Chunnam Dragons FC 1:0
20.2.2005 Teplice FK Teplice – FK Dukla Banská Bystrica 1:1
9.7.2005 Nossen 1.FC Dynamo Dresden – FK Teplice 2:1
20.7.2005 Miesbach FK Teplice – Crystal Palace FC 2:1
22.7.2005 Neumarkt FC Admira Wacker Mödling – FK Teplice 0:4
30.7.2005 Teplice FK Teplice – LR Ahlen 2:1
11.8.2005 Minsk FK MTZ-RIPO Minsk – FK Teplice 1:1
25.8.2005 Teplice FK Teplice – FK MTZ-RIPO Minsk 2:1
15.9.2005 Teplice FK Teplice – RCD Espanyol de Barcelona 1:1
29.9.2005 Barcelona RCD Espanyol de Barcelona – FK Teplice 2:0

2006

1.2.2006 Larnaca FK Teplice – FC Steaua II Bucureşti 1:3
4.2.2006 Larnaca FK Teplice – FC Seoul 1:0
21.6.2006 Proboštov FK Teplice – MFK Ružomberok 1:1
2.7.2006 Zürich Grasshopper-Club Zürich – FK Teplice 2:0
9.7.2006 Teplice FK Teplice – Grasshopper-Club Zürich 0:2
15.7.2006 Nymburk FK Teplice – MZKS Arka Gdynia 2:2
18.7.2006 Nymburk FK Teplice – KP Legia Warszawa B 4:0
19.7.2006 Teplice FK Teplice – AC Skoda Xanthi 1:5
1.9.2006 Blšany FK Teplice – Zagłębie Lubin 2:1

2007

15.2.2007 Larnaca FK Teplice – FC CFR 1907 Cluj 1:2
18.2.2007 Larnaca FK Teplice – PFK Levski Sofia 1:3
21.2.2007 Larnaca FK Teplice – Aalborg Boldklub 1:1
18.7.2007 Saalfelden FK Teplice – KKS Lech Poznań 1:1
20.7.2007 Leogang FK Teplice – TSG 1899 Hoffenheim 1:1

2008

26.1.2008 Praha FK Teplice – FC Artmedia Petržalka 0:0, pok. kopy 5:3
2.2.2008 Ayia Napa FK Teplice – FC Oţelul Galaţi 1:1
5.2.2008 Ayia Napa FK Teplice – FC Steaua II Bucureşti 0:2
5.7.2008 Teplice FK Teplice – Budapest Honvéd FC 1:3
12.7.2008 Budapest Budapest Honvéd FC – FK Teplice 0:2

2009

4.2.2009 Antalya FK Teplice – GNK Dinamo Zagreb 0:1
5.2.2009 Antalya FK Teplice – Sanfrecce Hiroshima FC 1:0
8.2.2009 Antalya FK Teplice – FC Dinamo 1948 Bucureşti 1:2
8.7.2009 Westerburg Offenbacher FC Kickers – FK Teplice 0:3
10.7.2009 Limburg Eintracht Frankfurt – FK Teplice 2:0
20.8.2009 Teplice FK Teplice – Hapoel Tel-Aviv FC 1:2
27.8.2009 Tel Aviv Hapoel Tel-Aviv FC – FK Teplice 1:1

2010

16.1.2010 Děčín FK Teplice – SG Dynamo Dresden 0:3
4.2.2010 Antalya FK Teplice – Sanfrecce Hiroshima FC 2:3
4.2.2010 Antalya FK Teplice – FC Vaslui 1:0
7.2.2010 Antalya FK Teplice – GNK Dinamo Zagreb 0:1
10.2.2010 Antalya FK Teplice – PFK Litex Loveč 3:2
30.6.2010 Krupka FK Teplice – FC Takoradi 6:1
3.7.2010 Pirna SG Dynamo Dresden – FK Teplice 0:2
6.7.2010 Litoměřice FK Teplice – WKS Śląsk Wrocław 5:0
28.7.2010 Hof 1.FC Nürnberg – FK Teplice 0:0
7.9.2010 Senftenberg FC Energie Cottbus – FK Teplice 0:0

2011

9.1.2011 Berlin 1.FC Union Berlin – FK Teplice 4:0
5.2.2011 Wien SK Rapid Wien – FK Teplice 3:1
9.2.2011 Larnaca FK Teplice – PFK Levski Sofia 1:2
11.2.2011 Larnaca FK Teplice – FK Rad Beograd 0:1
12.2.2011 Larnaca FK Teplice – FK Sloboda Point Sevojno 0:1
1.7.2011 Modrá FK Teplice – SG Dynamo Dresden 1:1
5.7.2011 Cottbus FC Energie Cottbus – FK Teplice 1:0
9.7.2011 Most FK Teplice – FC Erzgebirge Aue 2:3
2.9.2011 Grimma RasenBallsport Leipzig – FK Teplice 0:2

2012

2.2.2012 Paralimni FK Teplice – FK Mordovia Saransk 2:0
5.2.2012 Frenaros FK Teplice – WKS Śląsk Wrocław 3:1
7.2.2012 Ayia Napa FK Teplice – FK Amkar Perm junioři 5:0
28.6.2012 Modrá FK Teplice – FK Tjumeň 4:2
29.6.2012 Modrá FK Teplice – FC Nitra 2:2
3.7.2012 Groβschirma Hallescher FC – FK Teplice 2:0
10.7.2012 Seekirchen FK Teplice – FC Petrolul Ploieşti 1:3
13.7.2012 Berlin Hertha BSC Berlin – FK Teplice 0:1
14.8.2012 Krupka FK Teplice – SG Dynamo Dresden 2:0
8.9.2012 Aue FC Erzgebirge Aue – FK Teplice 5:0

2013

6.2.2013 Larnaca FK Teplice – Beijing Guoan FC 3:1
9.2.2013 Larnaca FK Teplice – PFK Botev Plovdiv 2:2
10.2.2013 Larnaca FK Teplice – FK Sloboda Užice 1:0
6.7.2013 Nossen Chemnitzer FC – FK Teplice 1:2

2014

1.2.2014 Larnaca FK Teplice – Zagłębie Lubin 2:1
6.2.2014 Ormideia FK Teplice – PFK Levski Sofia 4:2
9.2.2014 Ayia Napa FK Teplice – FK Čukarički 3:2
12.7.2014 Grimma Hallescher FC – FK Teplice 3:3

2015

17.1.2015 Modrá FK Teplice – 1.FC Weiβenfels 4:0
24.1.2015 Pirna SG Dynamo Dresden – FK Teplice 3:1
31.1.2015 Ayia Napa FK Teplice – FK Ural 2:2
3.2.2015 Sotira FK Teplice – FK Kruoja Pakruojis 2:0
7.2.2015 Ayia Napa FK Teplice – CS Concordia Chiajna 1:0
4.7.2015 Modrá FK Teplice – Chemnitzer FC 1:1
8.7.2015 Pockau FC Erzgebirge Aue – FK Teplice 2:3
18.7.2015 Teplice FK Teplice – SG Dynamo Dresden 0:2

2016

14.1.2016 Medulin NK Lokomotiva Zagreb – FK Teplice 2:1
17.1.2016 Medulin FK Teplice – SV Horn 2:0
20.1.2016 Medulin FK Teplice – Cashpoint SC Rheindorf Altach 1:2
23.1.2016 Pula NK Inter-Zaprešić – FK Teplice 2:2, pok. kopy 4:5
31.1.2016 Leipzig RasenBallsport Leipzig – FK Teplice 5:0
16.7.2016 Cottbus FC Energie Cottbus – FK Teplice 1:2

2017

30.1.2017 Paralimni FK Teplice – Wisła Płock 1:0
2.2.2017 Paralimni FK Teplice – Újpest FC 0:1
5.2.2017 Paralimni FK Teplice – PFK Levski Sofia 1:0
12.7.2017 Modrá FK Teplice – Bahrajn 3:0

2018

28.1.2018 Deryneia FK Teplice – Górnik Zabrze 3:0
31.1.2018 Deryneia FK Teplice – FK Šachtěr Soligorsk 1:2
3.2.2018 Pyrgos FK Teplice – FK Partizan 0:2
30.6.2018 Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig - FK Teplice 0:6

2019

12.1.2019 Teplice FK Teplice – FC Oberlausitz Neugersdorf 5:1
26.1.2019 Sotira FK Teplice - Górnik Zabrze 2:0
30.1.2019 Deryneia FK Teplice - FK Rīgas Futbola skola 1:3
26.6.2019 Dubí FK Teplice - Bischofswerdaer FV 08 4:1

2020

22.1.2020 Larnaca FK Teplice - WKS Śląsk Wrocław 2:1
25.1.2020 Frenaros FK Teplice - Górnik Zabrze 0:2
29.1.2020 Pyla FK Teplice - FK AS Trenčín 4:1