Andreas Vindheim přichází do Teplic

V závěru přestupního období se podařilo do Teplic přivést známé jméno z pražské Sparty. Na Stínadlech totiž bude minimálně do konce roku hostovat norský pravý obránce Andreas Vindheim, jehož přesun se již dnes podařilo zaregistrovat. Hostování je do konce sezóny s možností zimního návratu do týmu z Letné.

Osmadvacetiletý hráč se zapojí do do přípravy s teplickým týmem od pondělí. „Jsme dohodnuti, že Andreasovi dáme čas se začlenit. V tomto týdnu začal s týmem Sparty naplno trénovat po zranění, proto počítáme, že do prvních zápasů bude naskakovat postupně,“ říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Vindheim přišel do Sparty v roce 2019 ze švédského Malmö, na jaře 2022 hostoval v Schalke 04, na jaře letošního roku pak v norském Lillestrømu. Za Spartu odehrál 60 soutěžních utkání s bilancí tří branek a sedmi asistencí.

Velkommen til Teplice Andreas!