Nadační fond podpořil Kristiánka

Šestiletý Kristiánek, prodělal v minulosti mrtvici, po níž částečně ochrnul na polovinu těla. Přes to i díky velké podpoře své pětičlenné rodiny velmi statečně bojuje se svým osudem a dokonce je i členem cyklistické party SCK Asteria Dubí.

Nadační fond FK Teplice podpořil částkou 25 tisíc korun pořízení speciálního tricyklu na míru a cvičební pomůcky pro Kristiánka.

„Moc nás těší, že jsme mohli se připojit ke krásné iniciativě pomoci Kristiánkovi, se kterou přišla Bára Mottlová. Přejeme Kristiánkovi, ať mu dělá jízda na tricyklu hodně radosti a má i spoustu dalších úspěchů při závodění,“ říká člen správní rady Nadačního fondu FK Teplice Oldřich Slavík.

„Kristiánek je neskutečně zapálený a bojovný kluk, který se od ničeho nenechá odradit. Čile se zapojuje v kolektivu, chodí do běžné školky (s asistentem) a má tam plno kamarádů. Moc ho také baví paracyklistika a speciální tricykl využije nejen při závodění,“ dopluje maminka Kristiánka.

I vy můžete pomáhat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB.

Foto: Deník.