Report ze zápasu FK Teplice vs. FK Dukla Praha

FK Teplice FK Dukla Praha
1:0 (0:0)

Statistiky

Branka: 54. Krob (pen.) Rozhodčí: Královec - Kordula, Vysloužil. ŽK: Nivaldo, Grigar, Krob (TEP) - Hanousek, Jeřábek, Považanec, Štětina, Berger (DUK).

Team logo

FK Teplice

Grigar - Lüftner, Hošek, Urma, Krob - Takács, Ljevakovič - Vůch, Litsingi (87. Táborský), Nivaldo (77. Melunovič) - Mahmutovič (46. Kapolongo). Trenér: Ščasný.
Team logo

FK Dukla Praha

Chudý - Karavajev, Štětina, Jeřábek, Polom - Považanec (71. Krmenčík), Gedeon, Hanousek - Nestor (36. Berger), Beauguel, J. Mareš (84. Čajič). Trenér: Kozel.

Komentář k zápasu

Žlutomodří však i přes trable se sestavou byli v první půli lepším týmem. Drželi balón na svých kopačkách a trpělivou kombinací čekali na svou šanci. Ta přišla v pětadvacáté minutě, Mahmutovič unikl po levé straně, naservíroval míč Litsingimu, kterému se zamotal mezi nohy a nedotlačil ho tak do sítě. Domácí se navíc domáhali pokutového kopu po pádu Litsingiho při pokusu o dorážku. O několik minut později zase posílal na branku nebezpečnou střelu Nivaldo, ale tentokrát ji hosté zblokovali, i když Nivaldo tentokrát reklamoval ruku. Krátce před poločasem se navíc mohl ukázat debutant Urma, jenže v dobré příležitosti poslal jen nedůraznou střelu.

Ve druhé půli pokračovali tepličtí v nastoleném trendu a brzy přišla odměna. Vůch byl faulován ve vápně a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Jan Krob. S přibývajícím časem se hosté hnali víc a víc do útoku, ale proti jejich snažení stál skvěle chytající Tomáš Grigar. Žlutomodří tak udrželi těsnou výhru a připsali si velmi důležité tři body do tabulky.