Report ze zápasu FK Teplice vs. Bohemians Praha 1905

FK Teplice Bohemians Praha 1905
2:2 (1:1)

Branky: 11. a 50. Hasil - 12. a 77. Vaníček.

R. Švejda - Janošík, Macháček, Hasil, Tesař - Šimeček (Kučera) - M. Kalivoda, Šup, Žitný (Z. Švejda), D. Kalivoda - Djordević (Šilhan).

Tepličtí šli rychle do vedení, když pěkný signál při rohovém kopu přetavil v branku dorážkou Hasil. Jenže radost z vedení nevydržela dlouho, už za minutu hosté srovnali, když Švejdovi vypadl míč po centru z pravé strany a stačilo ho jen dorazit do sítě. Kapitán Hasil ovšem nechtěl dopustit remízové loučení s domácí půdou, krátce po změně stran si naskočil na rohový kop a poslal míč přesně do dolního růžku branky. Ani druhá branka Hasila ovšem nestačila, hosté v 66. minutě napřáhli za vápnem a bylo srovnáno. Šance pokračovaly na obou stranách, hosté trefili břevno, domác zase zásluhou Tesaře tyč. Zápas tak skončil remízou 2:2.