8.kolo | 19.9.2021 | Karviná
MFK Karviná - FK Teplice

Karviná - Teplice 1:1 (0:0)

19.09.2021 | Redakce

Teplický tým zahájil svůj slezský trip nedělním zápasem v Karviné, kde se po sobotní výhře Liberce střetly dva nejníže postavené týmy soutěže. Žlutomodří pro tento zápas vysunuli do zálohy Jana Knapíka, na stopera se vrátil Martin Chlumecký a posty krajních beků obsadili Tomáš Vondrášek s Denisem Laňkou.

V prvním poločase viděli diváci především opatrný zápas z obou stran, do velkých ofenzivních hrátek se ani jeden z týmů ve své situaci nepouštěl. První nebezpečnější situaci zaznamenal až ve 36. minutě Roběrt Jukl, který z hranice vápna vypálil jen těsně nad branku. Na centr stejného hráče pak ještě krátce před poločasem nedosáhl David Černý. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Vše se změnilo až ve druhém poločase a to během několika vteřin, nejprve totiž otevřel skóre Lukáš Čmelík svou přesnou dorážkou, aby hned vzápětí srovnal krásnou točenou střelou zpoza vápna Daniel Trubač. Pak už ale zase dlouhé žádné šance k vidění nebyly až těsně před koncem se trefil Denis Laňka, jenže Succar mu nahrával z ofasajdu. Nakonec si tak oba týmy odnesly ze zápasu po jednom bodu. Teplice čeká už ve středu pohárový zápas v Třince, takže ve Slezsku do středu zástávají.